Şimdi Ara

45BinTL Lüks Araç Tavsiyesi E46/Accord/C240 ??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
3.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende 2009 model yeni kasa city var..hiz haric tum isteklerini karsilar.bendeki"es" donanim

8 hava yastigi

hiz sabitleyici

510 litre bagaj(bana gore devasa)

goreceli ollarak şik bir arac

inanilmaz sessiz bir arac(sehir ici.uzun yolda yol sesi aliyor)

yakit tukerimi gayet makul

eksi olarak

cansiz bir arac..alt devirlerde kullanmak bazen insanin canini sıkıyor..

yuksek devirde kullanmak gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel yorumlar gelmiş. Bmw içimde kalmasın diye 3.16 veya 3.18 E46 düşünüyorum 2000model üstü. Hangi motor şanzuman donanım tercih edilmeli?

Honda ları elemem gerekicek gibi. Sunrooflu vtech2 ler pahalı. City de sunroof yok. Cruze da standart bir araç herzaman alzbilirim diye düşünüyorum

• 40 bine temiz cruze kalmamış, araçların arasında en az sıkıntısı olan ve en yüksek modelli araç cruze bence.

ayrıca çıktığı yıl en güvenli araç olarak çıkmıştı. Abs, esp, hba gibi Allah göstermesin bir kaza ihtimaline karşı donanımlı bir araç.

• quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

Güzel yorumlar gelmiş. Bmw içimde kalmasın diye 3.16 veya 3.18 E46 düşünüyorum 2000model üstü. Hangi motor şanzuman donanım tercih edilmeli?

Honda ları elemem gerekicek gibi. Sunrooflu vtech2 ler pahalı. City de sunroof yok. Cruze da standart bir araç herzaman alzbilirim diye düşünüyorum
    "Cruze da standart bir araç herzaman alzbilirim diye düşünüyorum" demişsiniz ama elinizi çabuk tutmazsanız bu fiyatlara cruze bile bulamayabilirsiniz. bknz. 24 haziran sonrası.
  • 40bin civarına alınabilecek en sorunsuz ve yüksek modelli araç aveo ve cruze olur.sunrooflu aveo çok çok az o yüzden bulmanız zor ancak 1.3ltz aveo alırsanız hem yakıt hem performans konusunda cruze dan daha çok mutlu eder.
  • 5 Kasayı park edtmem zor dediğiniz araç :

Uzunluk 4775 mm.
    Genişlik 1800 mm.
    Yükseklik 1435 mm.

İstediğiniz e46 ise

Uzunluk 4471 mm.
    Genişlik 1739 mm.
    Yükseklik 1415 mm.

300mm uzunluk farkı ile park edemiyorsanız zaten e46 yada yer bulamazssınız e39a da.
  • Bugün gri renk 2000model 3.18 otomatik kullandım hoşuma gitti ancak 280bin kmde araç alınmaz diyor çevremdekiler

5kasa 2000model üstü bütçeme göre yoktur sanırım istediğim özelliklerde

Farklı araç önerebilecek varmı. Sedan otomatik deri döşeme sunroof hız sabitlemeli 41bine kadar?

• Mondeo 2.0 lpg

• Accord 2.0 otomatik lpgli 2004 modele ne dersiniz?

• Merhaba. Sadece otomatik bakmaya karar verdim.

3araçta en dolusu gibi düşünebilirsiniz. Bmw ler 2000/2001model. Accord 2004/2005 model

E46 3.20i 240binKm 43binTL

E39 5.20i 280binKm 39binTL

ACCORD 2.0 330binKm 42binTL

Hangisi dersiniz?

• Accord 2.4 executive derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Sürücü

Benzin istasyonun varsa cruze.

LPG'li bir e46 temiz bakılmışsa saydığın arabaların içinde en keyiflisi olacaktır ama sanayide bmw diye 3x fiyatlara hazır olmalısın...
    Benzin istasyonun varsa cruze al diyorsunuz.

Altına da lpg'li e46 öneriyorsunuz.

Bu lpg denen icat cruze'a takılmıyor mu arkadaş???
  • metintekin kullanıcısına yanıt
    dolu doluysa e39 derim ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanatairum

Benzin istasyonun varsa cruze al diyorsunuz.

Altına da lpg'li e46 öneriyorsunuz.

Bu lpg denen icat cruze'a takılmıyor mu arkadaş???

Alıntıları Göster
    12-14lt lpg tüketen araç 40kr yi zorlar. LPG'de 40kr yakan cruze almak için sebep söyleyin.

model yılı/km diyeceksiniz de o zaman gidin ssymbol alın... Motor gitmiyor, opelin köpek gibi yakan üstüne sürekli sorun açan motoru, parça desen bulunmuyor. bana gelip opel servisleri bakıyor demeyin, parça bulması zor.

Aynı paraya aynı gazı yakan e46 ile daha keyifli bir hayat sürebilirsiniz. kusura bakmayın ama sürüş keyfi olarak e46 cruze ı katlar, çarpar böler.

Bu arada cruze'ın subaplar bozulunca 3k vermeye hazır mısınız? neresinden tutarsanız tutun cruze almak için bi sebep yok.

Saab'ın yaşadığı kaderi yaşamaya mahkum bir marka. Çevremde kimseye cruze aldırmam. Madem böyle bi ülkede tutulmayan arabalara acımasızlık yapılıyor ben de yaparım. İyice ölsün piyasası.

• Sadece Sürücü kullanıcısına yanıt
    Otomatik Cruze 40 kuruş civarı yakıyor doğrudur ama gerçekten acımasız bir ileti olmuş. Cruze ve Symbol'u aynı kefeye koymak nedir Hocam ? Cruze'un parçalarından 2 tane Symbol çıkar insaf biraz.

1. Cruze 1.4 t aldın mı zaten çok iyi gidiyor da 1.6 atmosferik olanı da devirli kullanırsanız gerçekten çok sağlam gidiyor.

2. Cruze'un sürüşü çok iyi. E 46 kullanmadığım için karşılaştırmam yanlış olur ama Cruze bu konuda pişman etmez bence.

3. Subap arızası LPG'li araçlarda 30 bin km üzeri kullanımlarda ortaya çıkıyor genellikle. 1000-1500 tl arası çelik subap takılmasıyla halloluyor. Bu Cruze için kronik sorun değil. Aynı problem diğer Euro5 motorlarda da görülebiliyor.

4.Parça bulunmaması söz konusu değil. Çoğu parça Opel Astra ile aynı zaten.

5.Cruze güvenli ve konforlu bir araç. Beğenmeyebilirsiniz Hocam da insanları yanlış yönlendirmeyin.

• Sadece Sürücü kullanıcısına yanıt
    30.000 km kulladım aracı.
    Teşekkür ederim ama siz gidin sembol alın.
    1 kere sorun açan dediğiniz motor yolda bırakmadı.
    1 kere parça sıkıntısı var dediğiniz aracın parçasını bulma sıkıntısı yaşamadım.
    Açıkçası opel servisleri bakıyor diyeceğim zira orada da sıkıntı yaşamadım.

Sürüş keyfi konusunda sonuna kadar haklısınız, imzamı atarım yazdıklarınıza ama yaşı çok km'si aşırı yüksek bmw'yi tercih etmem. Cruze subapına 3k vermek koyar ama bmw'nin her sıkıntısında fiyatlar böyle.

Ne derseniz diyin bu fiyat bandında, alınacak donanımlı bir araçtır cruze. İnsanlar ne olduğu belirsiz araçlara kumar oynayıp paralarını riske atamıyor. Ben de riske girmem. Sizin gibi yorum yapan arkadaşlar da genel olarak iş ciddiye binince hayyata riske girip tavsiye ettiği aracı almaz.
  • 2013 yılında bende bu 3 araç arasında kaldım , o zaman da fiyatlar birbiri ile benzerdi , çevremdeki insanlar BMW nin masrafının çok olabileceğini söyledi bende 2006 model 2.0 accord executive aldım , aldığımda 260.000 km idi şu an 310.000 de 5 yıldır severek biniyorum.

• Kimse de dememiş hele bir önce eldeki aracı satınız diye malum zor giden tipsiz 2.eli oldukça zayıf bir araç modus

• Sırf piyasası var diye 20 yaşında araca binmek pek mantıklı gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

Kimse de dememiş hele bir önce eldeki aracı satınız diye malum zor giden tipsiz 2.eli oldukça zayıf bir araç modus
    Siz beğenmiyor olabilirsiniz ama kendi fiyat bandında çok tercih edilen keyifli ve dolu bir araç Modus. Arkadaşım geçen hafta 2günde sattı en boş paket lpg yok 130binde 29bine sattı. Benim aracım 110binKm en dolusu sıfır lpg bakımlar tam 17jant lastik vs. İlan açmadan 33bin teklif geldi vermedim nasibi varsa 35-36binden aşşağıda vermem..

Gerekirse satmadan da alabilirim yeterki temiz kurcalanmamış bmw bulayım 40bin civarına

2001model E39 neden E46 dan ucuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metintekin -- 28 Haziran 2018; 15:45:37 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.