DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
--450tL--SATILIK/TAKASLIK IPHONE 5S (EKRANİ KİRİK)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
81
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Takaslık Cihaz / Aksesuar ? #Cihaz
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Apple-Iphone >> --450tL--SATILIK/TAKASLIK IPHONE 5S (EKRANİ KİRİK)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      227 Mesaj
      Katılım Zamanı
      12 Mart 2006

Durum
      Forumda değil

2 Not
      23 Mart 2018 16:15:17 Konu Sahibi
      Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
      1
      1 SATILIK/TAKASLIK IPHONE 5S
      Cihaz genel olarak temizdir. Eşime telefon alınca ben biraz kullandım fakat ufak ekrana alışamadım. TR cihazıdır,garantisi bitti. Kutu ve şarz aleti vardır,kulaklık yok gibi düşünün ama emin olun bulursam veririm çünkü apple kulaklık sevmiyorum:).

Önceliğim takas,takas olarak Xiaomi redmi 4x-4xnote,lenovo p2 gibi büyük ekranlı telefonlar tercihimdir.

İstanbul içi elden satış-takas tercihimdir. Alıcı telefonu iyice incelesin.

Fiyat 700tl

Resimler eklenecek..

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
      Fiyat : 700 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 1 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul,Bahçelievler Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

|
      |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Yüzbaşı
      318 Mesaj
      Referanslar: 16

Katılım Zamanı
      23 Mart 2008

Durum
      Forumda değil

23 Mart 2018 17:34:52
      resimleri yok mu telefonun ??
      |
      |

Alisverislerimde bagli kaldigim soz., "Sana yapilmasini istemedigin seyi, sende baskalarina yapma !"

Referanslarim:

Toplam: 16.720 TL lik alisveris hacmi...

cavador ALDIM || donyali61 ALDIM || maknc ALDIM || rommy6719 ALDIM || ramazandeveli ALDIM || grey_mania ALDIM || Tari_34 || chinaski ALDIM || esnaf elektronik ALDIM || bozbirik SATTIM/ALDIM || rude. SATTIM || KivancK. SATTIM || bboyseco SATTIM || predators_02 SATTIM || killforyou09 ALDIM || ruffles05 SATTIM || darkk34 SATTIM || sarper26 ALDIM || oktay3196 ALDIM || aferit ALDIM || populovus SATTIM || ramazandeveli SATTIM/ALDIM || Umut Aşkın ALDIM || Teacher ALDIM || sayims ALDIM || ramazandeveli ALDIM || floast ALDIM || murat8361 ALDIM || xewy SATTIM || Core2han SATTIM || sewger SATTIM || abdyaman SATTIM || emre72 ALDIM || savas82 ALDIM || enigmac ALDIM || Vamferden ALDIM || OssiiE ALDIM || 34hayrettin ALDIM || emfore SATTIM || hiickimse SATTIM || m_eminhelvaci ALDIM || bred78 ALDIM || mattblack ALDIM || b.unal ALDIM || mertstar15 ALDIM || bred78 ALDIM || Jason_Statham ALDIM ||
    • Teğmen
      227 Mesaj
      Katılım Zamanı
      12 Mart 2006

Durum
      Forumda değil

2 Not
      24 Mart 2018 00:27:44 Konu Sahibi
      Resimler var,ben gorebiliyorum fakat telefonun fiyatini 450tl ye dusurdum cunku bir kac saat once ekranini catlattim. Dokunmatik saglam. Hatta telefondan yaziyorum suan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

Reklamlar
paykasa
SEO
Yeni Abonelik d-smart
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
2,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.