Şimdi Ara

45000'e kadar otomatik araba arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Günlük ortalama 100km kullanacağım (dizel olmaz ise tüp taktıracağım), ağır hasar kaydı olmayan, tam otomatik bir araba arayışındayım. İstanbul ya da çevre iller olabilir. Tercihen 5 kapılı hatchback bir araç arıyorum. 150 bin km altı ve 2006 model üzeri olması tercihen. Önerilerinize açığım.
    Anlaştığımız bir aracı arkadaş Cumartesi'yi beklemeden sattı, tıkandım kaldım ben de.

• Hiç mi yok yahu :D
  • Ben 60 bine arıyorum. eli yüzü düzgün bir araba yok denecek kadar az. Hala arıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam ben 3 aydır arıyorum 40 bine kadar manuel otomatik fark etmez gerçekten 1 tane düzgün araç bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de 2 aydır bakıyorum, zaten son 2 ayda 40 bin olan araçların fiyatı 43-44 bine çıktı. Piyasa saçma bir hale geldi. O bütçeye temiz araç çok zor, arıyoruz bakalım...
  • 50bin tl ye beyaz chervolet cruze 1.6 benzinli tam otomatik.değişensiz , boyasız çok temiz. hiç tüp takılmadı bakımları tam . şanzıman yağı ve aküyü yeni değişti. 137binde . yer rize
  • realitych R kullanıcısına yanıt
    sattınız mı aracı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anyhill

sattınız mı aracı?
    ilana daha koymadim hocam. sadece buraya yazdim

• realitych R kullanıcısına yanıt
    ilana ne zaman koyacaksınız ? :) o zaman bakmak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anyhill

ilana ne zaman koyacaksınız ? :) o zaman bakmak isterim.
    is yogunlugum azalinca atacam hocam. fotolari mevcut atabilirim

• merhaba arkadaşlar. 53 bine fiesta 2011 otomatik bir araba buldum ve aldım. mesajlar için teşekkür ederim.
  • TEMİZ 2016 OTOMATİK FORD FOCUS
    İlan No: 742178698

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-temiz-2016-otomatik-ford-focus-742178698/detay

• Ben de 40-45 bine kadar otomatik düz farketmez hatchback bir araba arıyorum. Allah nasip ederse ilk arabam olacak.

Krediler düşükken aldım aldım. Bu fiyatlara uygun temiz bir araç bulabilirmiyim dersiniz 🤔

• Ben de bakıyorum ama 50 den aşağı biraz zor gibi hocam, piyasa allak bullak olmuş, gerçekten ihtiyacı olup arabasını normal fiyatına satmaya çalışan insanların arabası internete düşmeden eş dost tanıdık tarafından alınıyor, internetteki ilanlara normal değerinden en az 8-10 bin fazla yazılıyor.

Bu fiyat aralığında hatchback için düşük km olsun derseniz 2008-2009 model civarı i20, punto, corsa, clio bulunabiliyor.
    Km 100 bin üstü olabilir derseniz seçenekler çoğalıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-ilk-sahibinden-otomatik-vites-2004-model-142.000-km-astra-748848593/detay

Eğer hala araç arıyorsanız ilandan bana ulaşabilirsiniz.

• Oguzhantasci kullanıcısına yanıt
    70 bin liraya Otomatik vites 2014 Opel Corsa Benzin + Lpg 'li 68 bim km'de 4 bin tramer kayıtlı araba var .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.