Şimdi Ara

4500 TLYE KADAR 55 İNÇ TV TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar. 4500 TL bütçem var. Tvyi film-yabancı dizi izlemek oyun oynamak(ps) ve arada da maç izlemek için kullanacağım. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• işletim sistemi kullanılacaksa akıcı hızlı olsun derseniz mu8000

işletim sistemi çokta önemli değil parlaklıktan biraz daha feragat ederim ama siyahlar ve renkler biraz daha iyi olsun derseniz xe8505 modeli

o fiyat aralığında bunların rakibi yok belki philips diyenler çıkar ama upscale performansı siyah performansı renk konusunda bu modellerin gerisinde kağıt üzerindeki özelliklere takılmayın yani bu iki modeli mağazada karşılaştırın hoşunuza gideni alın derim
  • Cevap için teşekkür ederim. Peki 55xe8096 hakkında ne düşünüyorsunuz.

• vrgnklr V kullanıcısına yanıt
    ips panel 50hz konuştuğumuz modellerden çok geride performans olarak
  • Peki saydığım özellikleri baz alırsak xe8505 mi mu8000 mi sizce

son karar size kalmış hocam ben aradaki farkları yazdım ama bana sorarsanız kendime alacak olsam mu8000 alırdım hem işletim sistemi hem kasa şıklığı hemde sdr parlakl farkı nedeniyle çünkü hdr içerik kırk yılda bir izleniyor genelde sdr içerikler izliyoruz genel olarak bakımca mu8000 daha mantıklı geliyor bana

• 4000 tl dolaylarında tavsiyeniz ne olur? Kullanım amacı standart diyebiliriz, en fazla yüksek kalite film izlerim. Kanal geçişlerinin hızlı olması da iyi olur. Uygun ve güvenilir bir satıcı varsa paylaşabilirseniz sevinirim. Fiyat kıyaslama sitelerinde 50, 100 adet satış yapanları referans alıyor.

Samsung mu8000 4750 TL
    Sony KD55XE8096 modeli 4139 TL (+50 TL YKR worldpuan)
    LG 55UJ651V nasıldır? Epey sitesine SONY'den yüksek puan almış ve fiyatı daha uygun.

Bu arada evde 2 tane samsung var, 46d5500 ile 32j5373. Birinde panel arızası yaşadım (dikine çizgiler), diğerinde elektrikle alakalı bir arıza oldu. O nedenle başka bir markaya sıcak bakıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lvarlik -- 8 Haziran 2018; 19:32:33 >
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Çok teskkür ederim. nu8000 modeli hakkında ne düşünüyorsunuz. Sizce Sony'nin mı Samsungun mu akıllı tvsi daha iyi. Birde PS4 de hangisinin daha iyi performans verdiğini merak ediyorum.

samsung işletim sistemi olarak daha akıcı bu iki model arasında ben samsungu öneririm eğer xe9005 modelini alamıyorsanız
  • Bu fiyata tartışmasız 55mu8000 alın derim 4500-4800 tl aralığında

• RNNN kullanıcısına yanıt
    Ben daha ziyade görüntü kalitesine önem veriyorum. Bu alanda mu8000 mi yoksa xe8505 mi daha iyi sizce. Birde Philips 55pus8602 hakkında ne düşünüyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vrgnklr -- 12 Haziran 2018; 9:51:34 >
  • alphi3458 kullanıcısına yanıt
    Xe8505 ve mu8000 arasında gidip geliyorum. Birde Philips 55pus8602 var.

philips kağıt üzerinde mu8000 den iyi gözüksede bence bu konuştuğumuz tv lerin gerisinde benim beğenmediğim tarafları upscale performansı işletim sistemi renkleri ve kalitesi philips tpvisiona satıldıktan sonra kalite bence düştü ben olsam mu9000 yada nu8000 tercih ederdim sony de güzel ama bölgesel karartma yok

• Sony 8577 Samsung mu9000 arasında kaldım. diğer tvlerin tamamını eledim. Mu9000 le nu8000 i kıyaslarsak hangisi daha iyi sizce. Bir de bu bölgesel karartma bu kadar önemli bir şey mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vrgnklr -- 24 Haziran 2018; 1:13:29 >
  • Mu9000 başlığında biri bu saatten sonra alınacak 2017 tv lerde hasar çıkma ihtimali daha fazladır demiş, aklınızı bulandırmak istemem ama mantıklı geldi bana.

• lvarlik L kullanıcısına yanıt
    Nu8000 veya xe8577 almak daha mantıklı mı diyorsunuz yani

Sadece 2017 model almamak gerektiği konusunda hemfikirim. Model önerebilecek bilgim yok. Kendim de tv araştırıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lvarlik

Mu9000 başlığında biri bu saatten sonra alınacak 2017 tv lerde hasar çıkma ihtimali daha fazladır demiş, aklınızı bulandırmak istemem ama mantıklı geldi bana.
    ben 2010 da çıkmış samsung 46c6000 model tv yi 2011 de aldım. 7 senedir kullanıyorum. hiçbir sıkıntısı yok. aksine şimdiki çoğu tv den de daha güzel görüntüsü var. siz benim tv nin bir model üstü olan 46d5500 almışsınız ama bozulmuş. yani yeni model almanız iyi olmamış bu durumda.
    yerinizde olsam 55mu9000 alırdım. o fiyata bundan güzel tv yok bana göre. ben 49 inç beklediğim için almadım ama 55 inç düşünsem kesinlikle alırdım 55mu9000 i.
    2017 model alsan da 2 yıl içinde bozulursa garantisi var. 2017 model diye garantisi 2017 de başlamıyor ki.yine de teknoloji şans işi. karar senin

• aksu01 kullanıcısına yanıt
    Tabii ki şans işi de, yeni bir sürümde eski hataların görülme sıklığı muhakkak azalacaktır. Güzel fiyata son çıkan bir ürün yakalanıyorsa kim tercih etmez ki... Bu arada ben 46d5500 aldığımda son model miydi, piyasadan kaldırılmakta olan eski bir model miydi hatırlamıyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.