Şimdi Ara

4500 TL SISTEM ONERISI CS GO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar fazla uzatmadan sadece oyun amaçlı ağırlık CS:GO ve PUBG için 144 Hz monitör almayı da düşünüyorum. Bana önerilerde bulunur musunuz? Sistem bu sistemi almayı düşünüyorum sizce alınabilir mi? Tek başıma sistem toplayacak kadar iyi anlamıyorum bu işlerden. Sizce bu sistem fiyatını hak eden bir sistem mi, birde i3 8100 ve RX 580 olan giriş orta seviye sistemini inceledim, karar veremedim. Amacım oyun benim için uygun sistem hangisidir? 144 Hz ve ekipman alacağım için bütçeyi 4500 sabitledim o yüzden bilgili arkadaşların görüşlerini bekliyorum.

NOT: Yurtdışında yaşıyorum.

• Arkadas yurtdisinda yasiyorum demis, bizimki sinerjiden önermis :)

#Neresi tam olarak ona göre avro cinsinden mi düsünelim cünkü fiyatlarda farklilik olur ve alternatif seceneklerde sunabiliriz burda ki fiyatlari baz alarak sistem önermek yanlis olur atiyorum burda 350 liraya alinan psu ile almanyadan 350 liraya alinan psu nun kalitesi bir degil.
  • Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler İngiltere'de yaşıyorum. İ5 9400f RX 580 8 GB i59400f hakkında görüşleriniz nelerdir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayyas1907

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler İngiltere'de yaşıyorum. İ5 9400f RX 580 8 GB i59400f hakkında görüşleriniz nelerdir ?
    Cs go için en iyi seçim Intel işlemci, 9400f
    Rx580 de en f-p e.kartlarından biri.
    Sapphire nitro rx570 varsa o da tercih edilebilir. Rx570 fiyatına rx580 performansı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi win11 -- 24 Mayıs 2019; 4:18:35 >
  • win11 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum arkadaşa 9400f alınmalı. Ekran Kartı csde farketmiyo zaten pubg farkeder bi oda 1660 alabiliyorsan al gitsin.
  • Teşekkürler o zaman i59400f ve Rx580 8gb benim ihtiyacımı karşılayacaktır doğru mu ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.