Şimdi Ara

450 DOLARLIK ITEMI OLUP KÂR ETMEK ISTEYEN IÇERI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

http://cloud-2.steamusercontent.com/ugc/50988718640585583/4BAB72FE26D82814CFC12E95112196E80DEE9FCA/

Stattrak Karambit Case Hardened MW ( Zamanında en dandiklerini 480 500 dolara satmıştım )

Turnuva bitmeden yatırıma çevirmek için çok ucuza satıyorum , Field Testedi bile markette 400 dolar ayarı . MWsi şuan markette yok dediğim gibi en dandikleri bu fiyata gidiyor ve elimdeki bıçağın güzel mavisi de vardır.

SADECE 2 GÜN İÇİN

450 Dolarlık item arıyorum , souvenir hariç her şey kabulümdür

450 Dolar market ortalaması , Markette 400 dolar olup 200 dolara satılan itemler değil

TEKRAR EDIYORUM SADECE 2 GÜN İÇİN 450 DOLARLIK İTEME TAKAS EDİYORUM ELİMDEKİ HER ŞEYİ YATIRIMA ÇEVİRMEK AMACIYLA

YO- WOLF HESABINI EKLEMEYIN ONU ARTIK KULLANMIYORUM

ISTEYENLER BURADAN PM ATSIN BEN LINK ATARIM

• Ozanın hızlı satamadığı bana bu şekilde önerdiği 1-2 itemdan iyi karlar etmiştim. Genelde Hızlı gitmeyen ve doğru satıcısını bulmak zaman alan silahlarda indirimler yapıyor. İnş silah doğru saticiya iyi kar getirecek bir biçimde satılır. Birbirimizi kırmayalım arkadaşlar saygı sevgi çerçevesinde yorumlar yapalım. iyi forumlar ozan iyi satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoCoMaNia

Ozanın hızlı satamadığı bana bu şekilde önerdiği 1-2 itemdan iyi karlar etmiştim. Genelde Hızlı gitmeyen ve doğru satıcısını bulmak zaman alan silahlarda indirimler yapıyor. İnş silah doğru saticiya iyi kar getirecek bir biçimde satılır. Birbirimizi kırmayalım arkadaşlar saygı sevgi çerçevesinde yorumlar yapalım. iyi forumlar ozan iyi satışlar.

Keşke yazıp uplamasaydın bu insanlar anlamıyor :) Sağol yinede teşekkür ederim
  • Hayrına up
  • 3 cobble veririm ozan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.