Şimdi Ara

45 Bin TL'ye Kadar Otomatik, Az Yakan, Sıfır km Araç Tavsiyesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
4.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lewel123

Ben o fiyat aralığında Renault Captur'u öneririm.

Captur Touch 1.2 Turbo EDC 120 bg 47.490 TL pazarlıkla belki 47-46,500 civarı bitebilir.

Yakıt tüketimi:
    Şehiriçi 6,6
    Şehirdışı 4,7
    Karışık 5,4

Ek olarak motor 1.2 oldugu için senelik 300TL'de vergi avantajı var.Bence gözden geçirilmeli...

tam şu anda capturun forum sayfalarını inceliyordum
  • Astra Classic 3 easytronic tavsiye ederim. Baz versiyonun 37-38 bin tl gibi fiyatı var.
  • Bence kia rio yuda bir inceleyin rio Fancy dizel hem az yakar hemde fena değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi driver106 -- 9 Haziran 2013; 0:18:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lewel123

Ben o fiyat aralığında Renault Captur'u öneririm.

Captur Touch 1.2 Turbo EDC 120 bg 47.490 TL pazarlıkla belki 47-46,500 civarı bitebilir.

Yakıt tüketimi:
    Şehiriçi 6,6
    Şehirdışı 4,7
    Karışık 5,4

Ek olarak motor 1.2 oldugu için senelik 300TL'de vergi avantajı var.Bence gözden geçirilmeli...

bu motora uygun lpg de takılabiliyor (brc)
  •  45 Bin TL'ye Kadar Otomatik, Az Yakan, Sıfır km Araç Tavsiyesi

çok güzel oldu ya...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XPmax -- 9 Haziran 2013; 8:44:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: feyzson

arkadaşlar merhaba. bi bayan arkadaş için 45 bin tlye kadar fiyatı olan, otomatik vites, yakıt cimrisi, sıfır km araç tavsiyesine ihtiyacımız var. polo bluemotion düşündük, otomatik vites yok. diğer polo modelleri çok yakıyor. citroen c3 inceledik ancak işçilik ve malzeme kalitesi anlamında hiç tavsiye edilmiyor. Birçok otomatik bu fiyatlardaki araçlar fena yakıyor. Sonuç olarak yardıma muhtacız cevaplar için şimdiden teşekkürler...

Selamlar.Öncelikle vag grubunda dsg şanzıman var,ve o şanzıman bizzat grubun kendi açıklamasıyla problemli.
    O bölümü geçin.
    Yakıt cimrisi ve otomatik şanzımanlı araç mevzuatına gelince,
    Yaris 1.33 Fun Multidrive S 38,850 38,850
    Şu aşamada en uygun seçenek bu gibi görünüyor.
    1.33 düşük tüketimli bir motor,ayrıca şanzıman sorunsuz,servis kalitesi yüksek bir araç.
    Sıkı pazarlıkla İndirim veya ek donanım da almanız mümkün.
    Senelik yapılan km 10bini bulmuyorsa dizel gereksiz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

Yakit problem ise japon araci+lpg derim.

yaris, jazz tarzı bi araç mı hocam?

i20 de olabilir
    kore araçları LPG ye uyumlu

donanımı biraz zayıf geldi i20'nin. belki i30 beğenilirse otomatik style alınıp lpg olabilir. listeme ekledim teşekkürler.

Clio da bakmanı öneririm,
    1.6 LPG ye tam uyumlu,
    1.5 dCi de en ekonomik dizel motor

clio 4 için acayip olumsuz yorumlar var. işin gerçeği güvenip de bakmaya gidemiyorum. yoksa o fiyata o donanım muazzam geliyor. albenisi de bir hayli fazla. bana plazadan söylenen "edc vitesli cliolar bir iki aya gelecek" şeklinde. ama şu olumsuz yorumlar yok mu, heves kursakta bırakıyor.

çoğu otomobilin ilk serisinde kronik problemler olabilir,

ayrıca çok olumsuz yorumun gelmesinin başlıca sebebi çok satılması,

piyasaya çıktığı aylarda ilk 3 ten inmedi.

bence edc'li clio beklenip alınır

bi sorum var
    yılda kaç km yapılacak ve kaç yıl kullanılacak araç ?

• @jac0B0

yılda ortalama 16-18 bin km ve en az 4-5 yıl. clio o kadar dayanır mı bilemiyorum ama gönlümüz de dizelden yana çünkü km çok, ekonomik olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

arkadaşlar merhaba. bi bayan arkadaş için 45 bin tlye kadar fiyatı olan, otomatik vites, yakıt cimrisi, sıfır km araç tavsiyesine ihtiyacımız var. polo bluemotion düşündük, otomatik vites yok. diğer polo modelleri çok yakıyor. citroen c3 inceledik ancak işçilik ve malzeme kalitesi anlamında hiç tavsiye edilmiyor. Birçok otomatik bu fiyatlardaki araçlar fena yakıyor. Sonuç olarak yardıma muhtacız cevaplar için şimdiden teşekkürler...

Selamlar.Öncelikle vag grubunda dsg şanzıman var,ve o şanzıman bizzat grubun kendi açıklamasıyla problemli.
    O bölümü geçin.
    Yakıt cimrisi ve otomatik şanzımanlı araç mevzuatına gelince,
    Yaris 1.33 Fun Multidrive S 38,850 38,850
    Şu aşamada en uygun seçenek bu gibi görünüyor.
    1.33 düşük tüketimli bir motor,ayrıca şanzıman sorunsuz,servis kalitesi yüksek bir araç.
    Sıkı pazarlıkla İndirim veya ek donanım da almanız mümkün.
    Senelik yapılan km 10bini bulmuyorsa dizel gereksiz.

hocam yarisi beğendik ama donanım çok zayıfken fiyat çok yüksek geldi bize. en azından güvenlik iyi olmalıydı. abs ve hava yastıklar dışında hiçbir şey yok araçta. esp, asr, hill holder vs muhakkak olsun istiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: XPmax

45 Bin TL'ye Kadar Otomatik, Az Yakan, Sıfır km Araç Tavsiyesi

çok güzel oldu ya...

ille de 45 olsun diye epey ekleme yapmışsınız, hakikaten süper olmuş birkaç tanesi gerekli değil(bi-xenon falan). yakıt tüketim değerlerini falan dikkatle inceleyip ciddi bir alıcı gözle bakayım. beğendim bu arabayı

• yeni astra ya bakın dizel otomatik seçeneği var çok da az yakıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: enes.eee

yeni astra ya bakın dizel otomatik seçeneği var çok da az yakıyor

dizel+otomatik astrada yok hocam. siteyi alt üst ettim, öyle bişey bulamadım
  • quote:

quote:

yeni astra ya bakın dizel otomatik seçeneği var çok da az yakıyor

dizel+otomatik astrada yok hocam. siteyi alt üst ettim, öyle bişey bulamadım

pardon hocam karıştırdım galiba
  • quote:

polo 1.6 tdi e bak bence . bizde 2 ay kadar vardı sonra sattık çok performanslı araçtı . ortalama 4.2 lt yakıyor .

fakat fiyatı 46000 tl
  • quote:

anlıyorum.
    Öyleyse donanımlı olan ve az km yapmış 2. el seçeneklere bakın bence,B sınıfı arabalara 40 bin ve üstü vermek son derece gereksiz olur.
    Chevrolet cruze modeli de bakılabilir.
    En azından 45bini C sınıfına bağlamış olursunuz.
    Lpg de taktırır yakıt meselesini dizel boyutuna cekersiniz.
  • quote:

quote:

polo 1.6 tdi e bak bence . bizde 2 ay kadar vardı sonra sattık çok performanslı araçtı . ortalama 4.2 lt yakıyor .

fakat fiyatı 46000 tl

hocam tdi en donanımlısı bile güvenlik adına bomboş ne yazık ki. chrome editionda bile abs dışında hiçbir donanım yok. bluemotionda var o da otomatik değil.

edt: bu arada şu anki aracınız nedir, vw amblemi gördüm de golf mü diye merak ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feyzson -- 9 Haziran 2013; 22:24:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

anlıyorum.
    Öyleyse donanımlı olan ve az km yapmış 2. el seçeneklere bakın bence,B sınıfı arabalara 40 bin ve üstü vermek son derece gereksiz olur.
    Chevrolet cruze modeli de bakılabilir.
    En azından 45bini C sınıfına bağlamış olursunuz.
    Lpg de taktırır yakıt meselesini dizel boyutuna cekersiniz.

2.elde iki tecrübem oldu, ikisinden sonra sıfır alma ve aldırma konusunda karar kıldım, ikinci el bakmıyorum bu yüzden. chevrolet cruze da listemde, zira f/p olarak iyi bir araç ama beğendirmek zor. yine de teklif edeceğim

• quote:

2.elde iki tecrübem oldu, ikisinden sonra sıfır alma ve aldırma konusunda karar kıldım, ikinci el bakmıyorum bu yüzden. chevrolet cruze da listemde, zira f/p olarak iyi bir araç ama beğendirmek zor. yine de teklif edeceğim

Bence ikna edin,zira B sınıfına o paraları vermek resmen yağa bulanmış kazıklanmaktır.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: XPmax

45 Bin TL'ye Kadar Otomatik, Az Yakan, Sıfır km Araç Tavsiyesi

çok güzel oldu ya...

ille de 45 olsun diye epey ekleme yapmışsınız, hakikaten süper olmuş birkaç tanesi gerekli değil(bi-xenon falan). yakıt tüketim değerlerini falan dikkatle inceleyip ciddi bir alıcı gözle bakayım. beğendim bu arabayı

Hocam siz cıkartırsınız işte ben teraziyi ayarladım :D yanlız orda afs nin içinde arka stoplar led olma ozelligi zaten varmıs ben 460 tl ayrıca bi daha eklemişim onuda göz önünde bulundurun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XPmax -- 10 Haziran 2013; 0:04:45 >

• quote:

quote:

quote:

fakat fiyatı 46000 tl

hocam tdi en donanımlısı bile güvenlik adına bomboş ne yazık ki. chrome editionda bile abs dışında hiçbir donanım yok. bluemotionda var o da otomatik değil.

edt: bu arada şu anki aracınız nedir, vw amblemi gördüm de golf mü diye merak ettim

hocam sorun esp ise 800 tl onu alabilirsin .

şuan ki araç tiguan 2.0 tdi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.