Şimdi Ara

45 bin TL ∆ Sıfır Km ∆ Fiesta mı? Corsa mı ? Polo mu ? Ibiza mı ? Clio mu ? Başka ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
4.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öğrenci arabası olacak. Günde 15-20 km yol yapacak. Tatillerde birkaç kez Antalya'ya gidilecek.

- Manuel tercihim
    - Benzinli ya da dizel olması farketmez.
    - Yakıt tüketimi ortalama maksimum 6 lt olmalı
    - Biraz zorlayınca şeftaliye dönmeyecek. Performansı tatmin eder olacak.
    - Led paket, sunroof vs takıntım yok.
    - En önemlisi ise sürüşü çok keyifli olacak. Araba keyif verecek..

Maksimum 49.999 TL'ye sizin tavsiye ne olurdu ?

• clio, ibiza dökülür, corsanın tasarım berbat
    ya polo ya da fiesta
  • Değerini korusun diyorsan Polo, fiyat/performans için ise 1.2 tsi yeni Fabia. Fabia full paketle 50 bine alınır. Polo ise o fiyata orta paket olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vodaveacell -- 3 Şubat 2016; 21:39:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 208

Şaka bi yana onların içinde 50.000 bütçeye fiyat performans indeksine göre Fiesta ve İbiza önde.Fiesta ikinci el kuvveti sebebiyle bir adım daha önde. Fabia'da olur ama o da ikinci el değerinden kaybeder.

Ama İbiza'nın kronik sorunu var. Araba dökülüyor yolda. Ben her gün yolda dökülen İbiza görüyorum. İner toplarım derseniz sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baba0392 -- 3 Şubat 2016; 21:48:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İ20 niye düşünmüyorsunuz hocam. Sınıfına yön veren bir model olmayı başardı üstelik.

• Aynen hocam i20'de kendini aştı bu ara. Ben diyecektim unutmuşum.

• quote:

Orijinalden alıntı: baba0392

Aynen hocam i20'de kendini aştı bu ara. Ben diyecektim unutmuşum.

Hyundai algısı pek hoşuma gitmiyor ne yalan söyleyeyim. Bildiğimiz, güvendiğimiz bir araç olsun istiyorum.
  • Polo 1.2 tsi veya fiesta 1.0 derdim ancak fiestanin manueli yok . İ20 den uzak durun adam gibi motor yok arabada süs niyetine sırf donanım olsun cam tavan olsun dersen alınabilir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 583534 -- 3 Şubat 2016; 23:12:58 >
  • ControlYourDream kullanıcısına yanıt
    Öğrenci arabası için en ideal araç bence Fiesta.

2. numaraya Clio ve Polo'yu yazarım.

3.Corsa

4.Ibiza

Bunların haricinde Peugeot 208 de tercih edilebilecek bir araç bence.
    Tavsiye ederim.

Ayrıca Sıfır km, Skoda Fabia 1.2 TSI 110 hp style donanım fiyatı 55.000,00 TL
    Bayi indirimi pazarlık vs. ile 52-53 civarına alınabilir,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayarmc -- 3 Şubat 2016; 23:02:31 >
  • Polo düşünmek mantıklı olabilir.

• Kesinlikle fiesta.

• Fiesta

• hocam bende öğrenciyim bende clio alacağım güvenlik donanımları tam olduğu için tercihim 1.2 75 bg alacağım ben ralli atmayacağım için performans yetecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cook_Candidate

hocam bende öğrenciyim bende clio alacağım güvenlik donanımları tam olduğu için tercihim 1.2 75 bg alacağım ben ralli atmayacağım için performans yetecektir

motor olarak yorum yapayım,bence iyi düşün o motor ömür törpüsü120 tork 85 bg aşağısına para verme

• Fiesta veya polo tabikiii

• Sürüşü en keyifli olan araç fiesta onu Vw Polo takip ediyor ardından da Hyundai İ20

Fiesta alınır binilir ancak artık araç çok eskidi,yeni kasası ne zaman gelir ne zaman çıkar bilmiyorum. Alırmıydın diye sorarsan biraz daha beklerdim,illaki fiesta alacaksam.

Eğer araçta birazcık oyuncak seviyorsanız Hyundai İ20'de tercih edilebilir şuan en güncel araç o hiç değilse Clio'dan kat kat iyidir.

Yeni Opel Corsa'yı denemediğim için bir şey demiyorum.
  • 2.el temiz bitane golf al

• Şürüşden keyif almak istiyorsan Fiesta alacaksın.
  • Tamamen duygusal olarak polo diyorum :)

Golfle pek ayıt da edemiyorlar, golfe binermiş gibi havan olur.

Ama 1.6 polo olsun hem gidiyor hem yakıt iyi. Şehirler arası da üzmez. ama donanım istersen tabi ki ibiza.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazaryazarokur

Tamamen duygusal olarak polo diyorum :)

Golfle pek ayıt da edemiyorlar, golfe binermiş gibi havan olur.

Ama 1.6 polo olsun hem gidiyor hem yakıt iyi. Şehirler arası da üzmez. ama donanım istersen tabi ki ibiza.

Polo'nun kutu gibi görüntüsü hoşuma gitmiyor, araç şahsi fikrime göre çok tipsiz yahu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.