Şimdi Ara

45-50 bin TL arası c segment aile arabası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

Egea kalitesizlik kokuyor her parçası elinde kalır sağlam değil bi de taksici arkadailardan duymuştum 1.4 95lik yağ yakma sorunu vatmış tavan döşemeleri sarkıyo biri çarpsa döşeme yerinden çıkar çok kötü plastiği 2.el corolla alın her türlü konforu yol tutuşu görürsünüx sağlamlığı

Not 7 yıl gp kullandım fiatı biliyorıium

öyle deme tofaşın tankına fanları çok

Hocam hiçbir marka babamın malı değil niye körü körüne bağlanalım di mi sanki arıza çıkınca bedeve mi yapılıyi.Fanları arıza çıkınca da görmek isteriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

quote:

Egea kalitesizlik kokuyor her parçası elinde kalır sağlam değil bi de taksici arkadailardan duymuştum 1.4 95lik yağ yakma sorunu vatmış tavan döşemeleri sarkıyo biri çarpsa döşeme yerinden çıkar çok kötü plastiği 2.el corolla alın her türlü konforu yol tutuşu görürsünüx sağlamlığı

Not 7 yıl gp kullandım fiatı biliyorıium

öyle deme tofaşın tankına fanları çok

Hocam hiçbir marka babamın malı değil niye körü körüne bağlanalım di mi sanki arıza çıkınca bedeve mi yapılıyi.Fanları arıza çıkınca da görmek isteriz

adamlar fabrikanın sahibinden daha çok savunuyorlar.bide küsüp şikayet edip mesajları sildiriyorlararaba değil evlat sanki

• Immortall I kullanıcısına yanıt
    Hocam şahsen 2009 corollaya 47 vereceğime 50 civarına 2012,2014 arası astra alırdım. En azından daha yeni bir araç olur. Ben de 2015 astra j sedan mevcut. LPG li ben memnunum.

• Bugün araba pazarında bir tane peugeot 301 gördük 1.6 hdi active paket 2016 model 16 bin km de. Araba orda hoşumuza gitmişti fakat şimdi baktımda arabada sadece iki tane hava yastığı varmış bu durum canımı sıktı. Kararsız bıraktı beni sizce çok mu az 2 tane hava yastığı allah mecbur bırakmasın ama lazım olursa diye beni korkutuyor. Bu arada arabaya 49a anlaştık ama kapora falan vermedik sizce nasıl olur? Arabanın hoşumuza giden yanı iç ve bagaj hacminin çok büyük olması ve çok az yakması.

Aynı araç yakın arkadaşımda var, arada kullanırım. B+ segment bir araç. Biraz konforsuzdur, dan dun gider ama perofmans ve tüketim konusunda gayet iyi araç. Donanımı yetersiz, 2 hava yastığı az ama bunların en dolusunda da 4 hava yastığı var.

• Hocam aracı almadık cidden güvensizlik yarattı araç. Başka araçlara yönelicez araba almak gerçekten zormuş.

Evet hocam sıkıntılı bir süreç. Seçenekleri bir bir eleyip sonuca ulaşmak lazım.

Aklınızdaki araçlar hangileri mesela şu etapta ?
  • Hocam malesef bütçeyi düşürmek zorunda kaldık çünkü arabanın parasının önemli bir kısmını kredi olarak çekicektik ufak bir hesap yapınca okadar büyük bir kredi çekmenin bizi zora sokabileceğini farkettik. Bütçemizi maksimum 40 bin lira olucak şekilde belirledik bu durumda ne tavsiye edebilirsiniz. Açıkcası başta corolla 1.6 sol lere baktım fakat insanlar öyle fiyatlar istemişki fabrika sıfırdan üretip satışa sunsa okadar fiyat istemeye utanır ama işte bizim milletimiz... 40 bin liraya ne tavsiye edebilirsniz?

• 2011 model temiz cruze bulunur. Lancer da bakabilirsiniz.

• Hocam ikiside tutulmayan arabalar ama bakıcaz duruma göre değerlendiricez.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.