Şimdi Ara

45-50 bin TL arası c segment aile arabası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 98 model efsane kasa corollamız vardı sattık. Artık daha yeni bir şey bakıyoruz. Kriterlerimiz:

- Mümkün olduğunca sedan arabalara bakıyoruz bagajı geniş HB olursa o da olur fakat öncelik sedanda.
    - İkinci eli hızlı olan bir araba istiyoruz ilana koyunca satılması haftalar sürmesin fakat yanlış anlaşılmasın uzun süre binicez.
    - Bildiğiniz gibi efsane kasa corolla sorunsuzluğu ile ünlüydü 5 yıl bindik rutin bakımlar haricinde bize tek kuruş masraf çıkarmadı yine o sorunsuzlukta sanayi düşmanı bir araba istiyoruz.
    - Öncelik lpg fakat sorunsuz bir dizel tavsiyeniz olursa değerlendirilir.

Araba çok acil lazım tavsiyelerinizi bekliyoruz.

• 2009 2012 arası tüplü corollayla devam derim çekilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2009-2010 corolla 1.6 elegant bakılabilir.
  • hocam 47 bin liraya 2008 127 bin km de elegant corolla bulduk yarı otomatik lpg de takılı. alınır mı ? fiyatlar bana çok uçuk geldi sizcede öyle değil mi?
  • o kasa corollalarda yarı otomatik viteslerde bazı sorunların olduğu söyleniyor var mı böyle bir şey?
  • Astra j sedan olabilir

• Immortall I kullanıcısına yanıt
    2. el fiyatları da sıfırlar arttıkça artıyor. Toyota, honda vw gibi markalarda daha da uçuk.

Daha düşük km bulunabilir gibi aslında.
    Mesela bu araç

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-87.000-km-de-otomatik-vites-corolla-506345537/detay

Pazarlıkla lpg fiyatı düşülebilir.
  • hocam peki benim dediğim 47 bin liralık fiyata ne diyorsunuz normal mi abartılı mı? biz ankaradayız ıspartaya gidicez aracı almak için bunuda göz önünde bulunduralım.

hocam j kasa astra sedan biraz pahalı değil mi temizleri?
    Biraz pahalı hocam, 48 bine 2009 model 80-90 binde araçlar varken.
  • hocam arkadaşın söylediğine göre bir parça boya var sağ arka kapı o da. biz teklifi 45 bin lira olarak yaptık düşünücem dedi haber bekliyoruz sizce nasıl? bunu gerçekten bilmediğimiz için soruyoruz bu bizim sahip olduğumuz ikinci araba olucak onun için piyasa tam hakim değiliz açıkcası kazıklanmakta istemiyoruz yada arabayı alıp her yıl bikaç bin lira para bayılmak.
    45 bin piyasasına göre normal. İyi bir ekspertiz yaptırın almadan önce. Ayrıca başka araçlar da bakın aynı zamanda.
  • hocam peki başka ne tavsiye edersiniz size de yoruyorum ama kusura bakmayın.
    Yok hocam ne yorması, forumun amacı bu. Otomatik vites olması şart mı ?
  • yok hocam şart değil manuel otomatik fark etmez.
  • Dizel otomatik 2010-11 fluence

Dizel manuel 2015-16 egea

• hocam aslında egea aklımızda var siz sanırım kullanıyorsunuz nasıl araba? en çok tutulan hangi paket ve motor seçeneği ve benzinlileri nasıl. Ayrıca bizim bütçeye uygun var mı?

• Egea dizel istenirse bu fiyat seviyesinde, baz donanım olan easy bulunabilir. Ben de yeni aldım aracı, 500 kilometre oldu, genel olarak gayet memnunum, fiyatının hakkını verir sonuna kadar.
  • hocam peki güvenlik olarak nasıl araba? fren mesafesi fren hissiyatı airbag ler falan. arabada bir sürü güvenlik teknolojisi standart gördüğüm kadarıyla. esp tcs vs...
  • Konuyla alakası yok biliyorum ama yazmadan edemedim.

Artık nerede 45-50 rakamlarını yan yana görsem aklıma direkt rüşvet geliyor.

Neyse, arabanız hayırlı olsun, güle güle kullanın şimdiden.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.