Şimdi Ara

45-49 bin TL sportif, manuel, benzinli öğrenci arabası tavsiyesi 🤖

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

45-48 bin TL arası ( +-2bin TL ) sportif,manuel,yakışıklı, iyi giden bir öğrenci aracı arıyoruz. Sıfır ya da 2. el olması farketmez.

Sahibinden.com üzerinden veya aracın websitesi üzerinden link verirseniz de sevinirim.

İyi akşamlar DH ailesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ControlYourDream -- 29 Ocak 2016; 23:45:39 >

• Tatilin ilk günlerinden...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiesta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütçe 50 bin TL'ye çıktı . Var mı öneriler ? Ibiza Style düşünüyorum ama ?
  • ControlYourDream kullanıcısına yanıt
    Megane coupé 2010-2012 arası temiz bir tane bulunur dizel bile bulabilirsiniz sunroof lu

• quote:

Orijinalden alıntı: ControlYourDream

Bütçe 50 bin TL'ye çıktı

Impreza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arranger. -- 25 Ocak 2016; 20:09:09 >
  • Kia Koup tam genç işi. Aynı zamanda motoru da LPG'ye uyumlu. Bence değerlendirin
  • Honda Cr-z'ye bir bakın öyle aman aman performans beklemezseniz bu araç hem tüketimiyle, hem sürüş zevkiyle, hem de duruşuyla size hitap eder.

1.4 Mitolarada bakabilirsiniz ama iç mekanları çok kalitesiz. Araç dışardan gayet hoş duruyor, performansı yüksek kısaca hot-hatch diyebileceğimiz bir araç.

Peugeot 208 Gti veya Allure bakabilirsiniz. Daha önce 1-2 kere Gti kullandım araç ciddi anlamda sapıl gibi gidiyor. Yol tutuşu gayet iyi, iç mekanı güzel, teknolojik oyuncaklarının hepsi var.

1.6D Volvo C30 alabilirsiniz. Araç bana göre yakışıklı ama beğenmeyen de çok. 1.6D hariç diğer motorları bana sorarsanız alınmaz. Yalnız bir performans beklentisi olmaz bu araçtan. Genç işi, konforlu, az yakan bir araç olması için üretilmiş bana göre.

O paralara daha çok alternatifler var LeonFR, Polo GTi, Ibiza cupra, scirocco, corsa opc, Astra J Coupe gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Duellist -- 27 Ocak 2016; 10:30:40 >

• +2012 KIRMIZI BİR CLİO MİS
  • Leon 2.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cassablanca

Kia Koup tam genç işi. Aynı zamanda motoru da LPG'ye uyumlu. Bence değerlendirin

Bu aracın sıfırı yok sanırım.

Başka önerileri olan var mı ?
  • BMW 3.16i e90 2006 ve sonrası modeller temiz bulunabilir 50.000 liraya. Performans çok vermez ama gayet yakışıklı buluyorum ben. Buyrun link;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-2006-bmw-e-90-316-i-hatasiz-kazasiz-251476537/detay

• Leon bak hocam yanlış hatırlamıyorsam o fiyatlara bulabilirsiniz 2.el temiz

• Mini Cooper S
  • 2009 2010 scirocco alabilirsin ama benzin masrafı biraz üzer

• Arkadaş 7 bin tl aylık gelirim var corsa D'ye biniyorum,bilseydim hep öğrenci kalırdım,Ne hikmetse öğrenci adam ya Porsche arıyor ya üstü açık bmw,Ya da en kötüsü 45-49 bin tl sportif araç arıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bada38

Arkadaş 7 bin tl aylık gelirim var corsa D'ye biniyorum,bilseydim hep öğrenci kalırdım,Ne hikmetse öğrenci adam ya Porsche arıyor ya üstü açık bmw,Ya da en kötüsü 45-49 bin tl sportif araç arıyor

Kendisi 7 kazanmıyor ama babası 70 kazanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ugo

quote:

Orijinalden alıntı: bada38

Arkadaş 7 bin tl aylık gelirim var corsa D'ye biniyorum,bilseydim hep öğrenci kalırdım,Ne hikmetse öğrenci adam ya Porsche arıyor ya üstü açık bmw,Ya da en kötüsü 45-49 bin tl sportif araç arıyor

Kendisi 7 kazanmıyor ama babası 70 kazanıyor

Ah o babalar yok mu ne gerek var öğrenci adama okusun kazansın alsın öyle kıymet biliyorlar

• Kia ceed
    Madem baban zengin al bin
    On numara öğrenci arabası

• focus hb 2.5 kasa 2009-2010
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.