Şimdi Ara

444 0 375 yaşayın siz be!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hangi kurum böyle değilki arkadaslar. gelişmiş ülkelerde insnaları hangiş dalda başarılıysa ona göre eğitiyorlar. ve ona göre iş veriyorlar. bizde durum kritik adamı olan torpili olan hak etmedigi yerlerede geliyor. eğitim yok bilinç yok. ne yapacağız bu gibi şeyler eğitimle olur. bi süre daha idare etcez yane ....
  • Kesinilkle katılıyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: Kelepce

hocam ark haklı madem birşey bilmiosun nie orda oturuosun...yardımcı olamıycaksan ne yapıcaksın telekomda kendi gibi elemanlar koyuyor oraya
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wanker

Bence hiç komik değil...

ne celalleniyorsun ki, adam bunu buraya komedi olsun diye yazdım diyo mu?

Başından böyle talihsiz olay geçmiş onu aktarıyor
  • iki taraf da biraz haksız
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkansi

iki taraf da biraz haksız

ben yaptığımdan sonra tabiki pişman oldum ama ben o bayana keyfimden oyle konusmadim 4440375 i aradım sonra iki saat dilek aradım özür dilemek için ben cok isterim sanki bi bacımıza sövmeyi
    beni bu hale getirenler utansın

• cevapların hepsini okmadım ama diyalogda benimle evlenirmisin kısmına kadar iyiydi. Keşeke oradan espirili bir şekilde devam edilse bizde biraz gülümse se idik. İyi olmamış haklısın orada anlayan insanlar yok ama işi o noktaya getirmesende biraz geyik yapıp bıraksaydın keşke...olmamış...Daha sonraki özüründe inşallah yerini bulmuştur..tabi o dıt kısımlarının içeriğine bağlı..
  • peki neden oraya hic biseyden anlamayan kadınları oturtuyorlar ayrıca sesleri bie guzel degil hicbirinin! tamamen ciddiyetsiz bir yeri aramıssın imajını eksiksiz yansıtmayı beceriyor tt!!!
  • abi yapacak birşey yok koymuş oldukları elemanlar sadece niyetine sanki orda duruyorlar onlarında yapacağı birşey yok madem ki oraya eleman koyuyon ya da illa ki böyle fazla bilgisiolmayan elemanlar koyuyon o zaman gerekli kursu vericeksiniz bu elemanlara illa ki herşeyi bilecek deiller bu elemanlar ama hiç olmazsa birazcık bilgiyle donatılabilirler bir yandan müşteri de haklı bir yandan eleman da haklı onu orayakoyan da suç olmuş oluyo aslında madem ki o elemanlar bir nevi sekreter görevigörüyo kardeşim koyun başka bir odaya da teknik elemanlarınızı bu elemanlar da biri aradığında teknik servise bağlasınlar en azından arada da kalmazlar boşuna da kimsenin tepkisini çekmezler yanlış mıyım arkadaşlar ?Teknik eleman koymak çok zorsa onu bilemem tabi .
  • quote:

Orjinalden alıntı: ensartas
    ?Teknik eleman koymak çok zorsa onu bilemem tabi .

sen ne diyon bee ) mubarek sanki teknik eleman deil yeniceri koy dedik telefon basina altı üstü bi teknik birini koycan yaa bu arada akdeniz mutfağını iyi biliyo ordakiler geçen Akdeniz usulü tavuk fırın tarifini aldım ama sanırım karadeniz mutfağında pek iyi değiller...
  • Teknik eleman ping zamanlarına nasıl müdahale etsin??????
    Sen soruyu sormayı bileceksin...
    Ha TT bilmesi gerekenleri biliyormu hayır... O Ayrı
  • ya bunların çoğu bedavadan para kazanıyor. benim tanıdığım bir sürü insan var. lise mezunu ama kapağı atmış devlete milyarlarca lira maaş alıyor. çok ciddiyim bi gün boyunca bi arkadaşımın yanındaydım 2 saat bile çalışmadı. tüm ekip boyleydi. ve en kötü maaş benim aldıgımının iki katı. çok sinir bi durum. bunlarda oyledir eminim . herşeyden once yaptığı işe saygı duyup kendini biraz bu yonde geliştirmeliydi. herkes devletin malı deniz mantığıyla yaklaşıyor. gerçi yinede küfür etmemek gerekirdi o ayrı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ham-Solo

Teknik eleman ping zamanlarına nasıl müdahale etsin??????
    Sen soruyu sormayı bileceksin...
    Ha TT bilmesi gerekenleri biliyormu hayır... O Ayrı

bilip bilmeden konusma istersen...
    http://forum.donanimhaber.com/m_1970874/tm.htm
    http://forum.donanimhaber.com/m_1892618/mpage_1/key_//tm.htm#1892618

• yani arkadaş galiba sinirden sölemiş bu laflarıda , ama eminimki çoğunuz içinizden ediyorsunuzdur o küfürleri o tel. aradığınızda.444 0 375 eğer arıza kayıt hattıysa ve müşteri sorununu çözmesi gerekiyorsa çözmek zorunda. "ben size yardımcı olamıyorum diyemez".yani orası sorunu çözmek sorunda.o bayanı oraya koyana mı saydırırsın yoksa kendini beğenmiş müşteri ile nasıl konuşacağını bilmeyen telekom personeline mi.orda bir süre çalışmış biri olarak bilin ki % 80 nin kazandığı para alın terleri değil....
  • adam iyi sallamıs herkes yorum ypıyor . Kolay mı oyle ev telefoundan arayacan telefonun cıkacak sende boyle sovecen . Bi dilekceyle gelir alırlar seni adliyede bi se yapmasalar kadının tanıdıkları ettigin kufurleri yedirirler sana ....
  • arkadaşlar call center için bilgi düzeyleri çok da az değil bence keza bu call center hizmeti. Call centerlar bu konuda fazla bilgisi olmayan kullanıcılara yardım ve yol göstermek amacı ile çalışırlar. Bizlerin taleplerine karşılık vermek için en az bizim kadar bilmeleri gerekir (ki amaç bu değildir). Aranızda var mı call center da çalışmak isteyen? Ücret tatmin eder mi sizi? Onların uymaları gereken bir prosedür var aldıkları eğitim gereği bize ne kadar komik ve saçma gelse de o soruları sormak zorundalar. Bence biraz anlayışlı olmalıyız.
  • aferin olum haklı rekabetini sürdür :) bu arada benimle evlenir misin kısmına koptum sizi şikayet edicem sürüm sürüm sürünesi gençlik dermiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: T MAC 4

yaws ben hepinizi dıııt dııt dıt dıttdııt ! okey mi? aloo!

bu kim ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: NiQuitinCQ

adam iyi sallamıs herkes yorum ypıyor . Kolay mı oyle ev telefoundan arayacan telefonun cıkacak sende boyle sovecen . Bi dilekceyle gelir alırlar seni adliyede bi se yapmasalar kadının tanıdıkları ettigin kufurleri yedirirler sana ....

inanıp inanmamak sana kalmis diyorum ki gelsinler gelsinler nereye geliyolaaaar
    habere bak"telekoma küfür eden genç yakalandı"
    Sürekli kesilen bağlantısı için ve ADSL teknik servisinin destek olamadığı için küfür eden gencin 3 yıl hapsi isteniyor"
    düşünsene sansasyonu ... yani yemeeeeeeezzz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sametb

quote:

Orjinalden alıntı: NiQuitinCQ

adam iyi sallamıs herkes yorum ypıyor . Kolay mı oyle ev telefoundan arayacan telefonun cıkacak sende boyle sovecen . Bi dilekceyle gelir alırlar seni adliyede bi se yapmasalar kadının tanıdıkları ettigin kufurleri yedirirler sana ....

inanıp inanmamak sana kalmis diyorum ki gelsinler gelsinler nereye geliyolaaaar
    habere bak"telekoma küfür eden genç yakalandı"
    Sürekli kesilen bağlantısı için ve ADSL teknik servisinin destek olamadığı için küfür eden gencin 3 yıl hapsi isteniyor"
    düşünsene sansasyonu ... yani yemeeeeeeezzz

orda çalışan senin bir yakının olabilirdi..

bir defa sorularına cevap verebilmesi için orada oturan kişinin teknik eleman olması gerekir ki
    sana cevap verebilsin..
    hiç bir kuruluş bu kadar komplike elemana ücret ödeyip onu sadece telefonlara baksın diye oturtmaz
    daha önemli sorunlarda kullanır..
    soruna gelince..

A:ışığınız yanıyormu ?
    B:yanıyor
    A:peki download yapabiliyormusunuz
    B:evet
    A:sorun nerde
    B:oyunlarda ping sabit değil bi 60 oluyor bi 550

biliyorsun hatlar yetersiz.. bir yandan çoğunluk download yapıyor.. bazılarıda oyun oynuyor..
    interneti gerçekten faydalı amaçla kullana kişilere de daha az bant genişliği kalıyor..

senin sorununda büyük bir ihtimal hatların yoğunlaşması durumunda gerçekleşiyor..

oyun oynayamadığından orada üç kuruş maaşla ekmek paarası için çalışan birini kırıyorsun
    eğer ben o kişinin yakını olsaydım bu işin peşini bırakmazdım...

• hehe abi bi kerede bana buna benzer bisi oldu kadin bana bagardi sen kimsin bagariyosun dedim asil sen kimsiniz beyefendi dedi anladigim kadariyla isinin ehli mahalle karilarini santrale koymuslar bole olmus
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.