Şimdi Ara

444 0 375 Kurumsal Musteri Hizmetlerine Yonlendiriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Son 2 saattir Ttnet musteri hizmetlerine ulasmaya calisiyorum fakat 444 0 375'i aradigimda kurumsal musteri hizmetlerine baglaniyor. Ttnet'in musteri hizmetleri numarasi degisti mi? Onceden boyle bir durumla karsilaniniz var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İş yerinizden arıyorsanız sistemde kayıtlı olan numaraya göre kurumsala yönlendirebilirler. Yada sistem arızası oluşmuştur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayar94 A kullanıcısına yanıt
    Kurumsal paketiniz varsa yönlendirmesi normal ancak diğer türlüsü olmaması lazım.
  • Sistemdeki kayıtlı numardan aradığınız zaman hangi paketi kullanıyorsanız onunla ilgili birime yönlendiriyor sistem.
  • Arkadaslar iki farkli numaradan aradim sonuc ayniydi. Ikisi de bireysel cep telefonu hatti idi. Ilk mesaji yazdiktan sonra bir daha aramadim. Yarin bir daha deneyecegim.

• Nur topu gibi bir kurumsal aboneliğiniz olmuş olabilir online işlemler vs den bakın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam internet hattinin bagli oldugu tel.nosunu girince bu numara uzerine kayitli kurumsal abonelik bulunmamaktadir diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayar94

Hocam internet hattinin bagli oldugu tel.nosunu girince bu numara uzerine kayitli kurumsal abonelik bulunmamaktadir diyor.

Kardesim TTNET in online islem merkezine uye ol orada tuketici sikayetleri var. Problemini veya sorularini oraya yaz. onlari seni arasin. ugrasip durma hat kurumsalmis bireyselmis
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.