Şimdi Ara

444 0 375 ADSL YARDIM HATTI problemimi çözdü.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün 256 adslem açıldı ve 6 saat sonra ip alamamaya başladım.Bugun saat 18.00 da 444 0 375
    adsl hattını (Ankara) yı aradım.İp alamadığımı belirttim.Hata kaydımı aldılar.bu telefondan
    30 dakika sonra Mersin telekomdan aradılar ve durumun düzeleceğini ,portlarla
    uğraştıklarını söylediler.Bu telefondan da 1.5 saat sonra adsl bağlandı.

herkes bu kadar şanslımı?(evet 2 saat bence TT için çabuktur)

Bu hattan probleminizi iletebilirsiniz.(Çözümün 24 saatte geleceği söylendi) 444 0 375

• valla bilemiyorum ben bir sorun olunca arıyorum bağrıyom anında çözülüyor (tabi hız sorunu hariç)
  • quote:

Orjinalden alıntı: aniler_90

valla bilemiyorum ben bir sorun olunca arıyorum bağrıyom anında çözülüyor (tabi hız sorunu hariç)

Bağırmayla bu iş olsa ben Telekom binasının önünde yatmaya bile razıyım(abarttım biraz )

Bilen eleman sayısı az, adamlar bence pek ilgilenmiyorlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: cosef

quote:

Orjinalden alıntı: aniler_90

valla bilemiyorum ben bir sorun olunca arıyorum bağrıyom anında çözülüyor (tabi hız sorunu hariç)

Bağırmayla bu iş olsa ben Telekom binasının önünde yatmaya bile razıyım(abarttım biraz )

Bilen eleman sayısı az, adamlar bence pek ilgilenmiyorlar

bencede hiç ilgilenmiyorlar
  • ilk kez memnun bir tüketiciye rastlıyorum
  • bravo tt her zaman böyle ol canımızı verelim
  • benimde 24 saatten önce çözmüyorlar
  • arkadaslar telokomda calısan bir tanıdıgım var adam itiraf ediyor millet yeni yeni öğrenmeye baslıyormuşü
    biz değilsek bile cocuklarımız cok sanslı :
  • Türk Telekomun şu yeni reklamını izleyen varmı?
    2 çocuk var:Biri max.10 diğeri max.6 yaşında

A:OO bizim zamanımızda annem telefonla konuşacağı zaman internet kesilirdi.
    B:Yapma yau!!!
    A:Bağlanıncaya kadar 20 kere kopardın.Tam bağlanırdın hat düşerdi ve meşgul çalardıç
    B:OLAMAZ
    A:Hemde o kadar pahalıydıki harçlığımın 20 katını verirdik telefon faurasına
    B:Sizin zamanınızda internet çok kötüymüş be abi....
  • quote:

Orjinalden alıntı: cosef

Türk Telekomun şu yeni reklamını izleyen varmı?
    2 çocuk var:Biri max.10 diğeri max.6 yaşında

A:OO bizim zamanımızda annem telefonla konuşacağı zaman internet kesilirdi.
    B:Yapma yau!!!
    A:Bağlanıncaya kadar 20 kere kopardın.Tam bağlanırdın hat düşerdi ve meşgul çalardıç
    B:OLAMAZ
    A:Hemde o kadar pahalıydıki harçlığımın 20 katını verirdik telefon faurasına
    B:Sizin zamanınızda internet çok kötüymüş be abi....

kaç sene önce en azında 2-3 ya sanki 50-60 lı yıllardan bahsediyolar

• gerçi adslye geçtik te ne oldu başımız göğe mi erdi.

Bizim 256 kbps ye verdiğimiz 50 ytl ile
    yurtdışında adamlar minimum 1024 ile bağlanıyorlar.

Revamı bu bizeeee
  • ben direk santrali arıyorum daha telefonda konuşurken sorun halloluyordu ama yaklaşık 2 aydır artık hiçbir sorun yaşamıyoruz santralde çalışan arkadaşın dediğine göre artık alt yapı bitirilmiş yeraltı ve yer üstü kablolar tamamen değişmiş.. bunu daha öncede yazmıştım bir topikte belki hatırlayan olur.
  • ADSL HATTIMI DİĞER TELEFONUMUN ÜZERİNE GEÇİRMEK İÇİN DİLEKÇE VERDİM

GEÇİŞ SIRASINDA HABERİMİZ OLACAKMI ÖNCEDEN DEDİM YOK DEDİLER... YANİ DENEYEREK TAHMİN EDEREK BULACAZ ANLADIK DEDİK..

SONRA AKŞAM 5 GİBİ HAT GİTTİ YAĞMUR YAĞIYORDU ONDANMIDIR DİE TELEFON AÇTIK GÜYA TANIDIK Bİ YANDANDA SORUYORUM DİĞER HATTA

GEÇERKEN Mİ GİTTİ HAT DİYE O DA YOK ONDAN GİTMEZ DEMİŞTİ DEDİM HERAKDE ŞİMŞEKTEN AMA YILMADIM Bİ DAHA ARADIM HATTI GEÇİRECEK KİŞİ DEDİ ADSL Yİ GEÇİRİYORUZ. DEDİM NEYSEE BİRBİRLERİNDEN HABERLERİ YOK ANLAŞILDI.

VELHASIL HAT GEÇTİ DİĞER TELEFONU ADSL YE BAĞLADIK ŞİFRESİDE ÖNCEKİ ŞİFRE DEVAM EDİYOR BUNA DA TAMAM DEDİK.

BUGÜN YİNE GİTTİ HAT... ARADIM 4440375 SİNAN DİYE BİRİSİ.

DEDİM HAT GİTTİ ACABA ÇALIŞMA MI VAR YOK DEDİ.. DEDİM ADSL Yİ DİĞER HATTA GEÇİRDİK ŞİFRE FİLAN DEĞİŞMESİN.. KONTROL EDELİM DEDİ.

GÜVENLİK İÇİN BİŞİLER SORACAM... AD SOYAD ADSL NO VSVS DEDİM İSTERSENİZ BEN ŞİFREMİ SÖLİYİM KULLANICI ADIYLA SİZ DİĞİL DİYİN..

YOOOK OLMAZZ BUNU YAPAMIYOZ BENİM SORMAM LAZIM EE SOR.... TİCARET SİCİL NO YU SORUYO BANA :))))))))

YA DEDİM İYİMİSİN SENNN BANKA MALİYE BUNLARI SORMUYOR DOSYADAN BAKIP BULMAM LAZIM BAŞKA BİŞİ SOR..

YOK OLMAZZZ O ZAMAN YARDIMCI OLAMAYIZ.... İÇİMDEN BASIYOM KALAYI... DIŞARDAN DA KARDEŞİM NASIL HİZMET VERİOSUN SENNN

GÜVENLİK İÇİN ONCA SORU VERGİ NOYA KADAR SORDUN SÖLEDİMM NE GÜVENLİĞİNDEN BAHSEDİOSUN..

BULDUM ONU VERDİMM SİNİREN KUDURDUM... DEDİ ŞİFRE ŞU... HANİ TELEFON NUMARALARININ SON 5 HANESİNİ ŞİFRE YAPIYOLAR YA..

EE DEDİM BENİM DE DEDİĞİM BUYDU NE URAŞTIRIYOSUNNN NE DEĞİŞTİ ŞİMDİ DEDİM...

BUNU AŞTIK NİHAYET AMA BAĞLANTI YOK... TEST EDİYORUM BAĞLANDI DEDİ...

CAN ALICI NOKTA YA GELİYORUM.... ŞİFRE BENİMDE SANDIĞIM GİBİ ESKİ ŞİFREYLE BAĞLANMADI... YENİ HATTIN SON 5 HANESİNİ YAZIP

BIRAKMIŞIZ VE ONUNLA BAĞLANMIŞŞŞ... YANİ ŞİFREYİ BUNLARDA HALA ESKİ ŞİFRE SANIYOLAR VE BEN YENİ HATTIN SON 5 HANESİYLE BAĞLIYIM..

İŞTE HİZMET BU TELEKOM BU..

ALLAH BİR AN ÖNCE BUNLARI ÖZELLEŞTİRME SONRASI ALSIN BAŞIMIZDAN...

İŞLERİ ARIZA KAYDI ALIP ÇÖZÜM SUNMADAN KAPATMAK OLAN BU KİŞİLERİN YERİNE OTOMATİK SANTRAL KOYSALAR NE DEĞİŞİR Kİ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alkoc -- 24 Eylül 2005, 20:36:47 >

• ulan siz daha statik ip ile dinamik ip'nin ne olduğunu bilmiyorsunuz, aranızda bu kadar mantıksız herifler var. bana telekomu savunma kardeşim. adam benimle 1 saat inatlaştı. statik değişkenmiş, dinamik sabit
  • quote:

Orjinalden alıntı: RICHY

adam benimle 1 saat inatlaştı. statik değişkenmiş, dinamik sabit

A:Zeki Müren de bizi görecekmi?
    B:Görüyormuydu?
    A:Görmüyor muydu?

Bu muhabbete dönmüş iş,memurdan bozma teknisyen olursa böyle olur.

Koskoca Telekom destek işini
    Siemens Business Servis emi Yaptırıyor yani? açıklama bekliyoruz...???
  • Bir halt yaptıkları yok ya, destek veriyolarmış halt etmişler, kayıt almanın adı ne zamandır destek veriyoruz oluyor. Telekomun dediklerini yapıyorlar başka bir şey yaptıkları yok adamlar ne dese itaat ediyorlar ve sonra birde kapris yapıyorlar bilmem kaç kişiyle uğraşıyorlarmış ? Ya bak sinirim bozuldu sabah sabah...
  • YAZDIKLARIM GERÇEKDİR !!!

BEN İLK ADSL ALDIĞIMDA ARIZAMI 1.5 AYDA ÇÖZDÜLER OLAY ŞÖYLE GELİŞTİ:

Adsl aldım 1 hafta osnra çaılır demişlerdi.Açılmadı aradım 444 0375 tabiki niye açılmadı dedim.Bunlarda bağlı bulunduğunuz santrale sorun dediler gittim

santralde açtık dediler.

Sonra 4440375 i aradım.Açmışlar dedim niye olmuyor sonra onlarda bana hayır açık değil dediler ve bana Alcatel in telini verdiler.

alcateli aradım sizin portlarınız bilgisayarda tanımlı değilki açılsın dediler peki dedim niye taınmıl değil.Onlarda bize öyle bir bilgi gelmeişki tanımlıyalım dedi bunu faksla bize bildirmeliler dedi.

Bende o sıra web sitesi almışım yapamıyorum parasınıda almışım.Çıldıracağım.

4440375 aradım adamlar biz faks yollamışız dediler. ( ben sinirlendim tabi )

Bende İstanbul Bilişim müdürümü nedir orada oktay bey varmış onu aradım adama ulaşamıyorum sonra en sonunda çıldıracak durumda dilekmidir nedir müdür yardımcısı onunla konuştum.Oda benim bilgilerimi aldı ekranından bakmış öyle dedi açılır dedi yapacak birşeyim yok dedi.

Sonra tabi ben o sinirle Ankara Genel Müdürlüğü aradım.Bilişim bölümü başkan yardımcısı çıkdı.

BİLİŞİM AĞLARI DAİRESİ BAŞKANLIĞI
    Başkan (Yücel BAĞRIAÇIK) 1950 3131950
    Başkan Yard. (Cengiz DOĞAN) 1952 3131952
    Başkan Yard. (Ali Rıza Çalışkan) 1953 3131953
    Başkan Yard. () 1954 3131954
    Başkan Yard. (Necati KARA) 1955 3131955
    Sekreter 1951

Ahanda telleri buradadır.

Ben konuşdum adam bana dediki istanbulda oktayı tekrar ara benim akrabam olduğunu söyle çözerler dedi bende senden önce arayıp adını veriyorum dedi.Ben aradım sonra oktaya ulaştım müdüre tabi adam tamam çözeriz dedi çzömedi.

En sonunda bende s*çarım dedim böyle işe hemde daha 100.000 portluk ihale açılacak o sıra dedimki bunlar nasıl hizmet veriyorlarki birde 100.000 portluk ihale açıyorlar.

Durumu özetliyen faks çekdim başbakanlık ve cumhurbaşkanlığınasa birde dedim bunlar ihale açıyorlar 100.000 portluk dedim daha çok mağdur yaratmak içinmi dedim.

Ne oldu bilin Ertesi gün sabahdan akşama kadar telekom beni aradı.Telefon bölümü arar bilişim ağları arar borç öğrenme servisi arar.

Adım Utku Demirel. Telekomdan çıksından bir kişi bu olayı inkar etsin bende alnını karışlıyayım.

• superonline adsl e geçin adamlar en azından her konuda yardımcı olabiliyolar
  • en uygun Atasözü "Koyunun olmadığı yerde keçiye ADSL deriz" ...
  • arkadaşlar bugun benımde ısyerımde adsl lem gitti telekoma sabah saat 10:00 surlarında arıza yadı açtırdım saat 10:10 da attınız kullanabilirsiniz diye aradılar baktım acılmış t.t. de bi gelişmeler var gibi teknik bakımdan
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.