Şimdi Ara

44 TL PARA ILE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cuma gününe kadar yaşamam lazım beyler , fitnessa gidiyorum ona yol parası olarak 15 tl gidicek yani elimde 29 tl kalıcak bu parayla cumaya kadar ne yiyip içebilirim öneriler varmı ?

edit: beyler hepinize cevaplar için teşekkürler evde yumurta vardı zaten bende çarşıya çıkıp 1kg kıymalı mantı 3 paket makarna 2 paket süt ve yoğurt aldım ( yol parasını ayırdım fitness için olan gidicem çünkü ) 7 tl kaldı paradan o paraylada herhangi bir gün tavuk göğüsü almayı düşünüyorum umarım aç kalmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FAKEFORUM -- 6 Eylül 2015; 15:57:43 >

• 10 liraya levye, 10 liraya fener al komşuları soyar geçinirsin. 9 lirayı da bağışlarsın.
  • Fitnessa bosa gidiyosun 29 lira ile besleyemezsin bunyeni bosa spora gitme %70 beslenmeden gecer. Gitme 15 lirayida butcene kat git 15 lira ile kiyma al 10 lira ile manti makarna al kiymali makarna yap ye seni idare eder ve tutar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bim aqar

• 40 ekmek,2 litre dost ayran al

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fitnesa gitme makarna poğaça proteinli abur cubur ve ucuz gofretlerden al.rahat atar.
  • 10 Liralık Nestle'nin çikolatasından al 2 tane, 9 tane de ekmek al. Yanında da soğuk su içersin. Yeter cuma gününe kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: potur

Fitnessa bosa gidiyosun 29 lira ile besleyemezsin bunyeni bosa spora gitme %70 beslenmeden gecer. Gitme 15 lirayida butcene kat git 15 lira ile kiyma al 10 lira ile manti makarna al kiymali makarna yap ye seni idare eder ve tutar

hocam 29 liraya 6-7 günlük makarna ve mantı alınmazmı tek kişiyim sonuçta ? Ayrıca evde kahvaltılık falan var zaten yumurta patates vs. düşünceleriniz nedir ?
  • simit
  • 5 lira ile 4 gün yaşadım ben kardeşim o kadar zorlu ve ıstıraplıydı ki anlatamam. Makarna en mantıklı çözüm tabi ekmek almaya mutlaka paran kalsın günlük eğer evde yumurta varsa günün bir öğününü haşlayarak ekmek arası yapabilirsin. İçecek olarak f/p olmasından dolayı fruko gazoz işini görecektir. Akşamları da makarna yiyebilir veya domates, salatalık soğan vesaire varsa güzel bir salata yapabilirsin öğrenci evi mi bilmiyorum ama üstüne zeytinyağı mükemmel giderdi. Ayrıca bulgur alıp salçalı da yapabilirsin. Yapması zor değil internetten bakabilirsin. Şokta fiyatı 1 liranın altındaydı. Şimdilik bu kadar benden. Umarım ölmezsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 oranlı kupon yap,yol parasını bas al sana havadan 30 lira,kaybedersen de gitmezsin fitnessa
  • Makarna alıp yapabilirsin

Yumurta alırsın kırarsın yersin ekmekle

Aç bitir pratik salam alıp ekmek arası yiyebilirsin

Alıcak sey cok. Zorlanmadan yaşarsın

• bimden 1 paket kasar. istege gore 3-4 kilo domates. geri kalanla ekmek.

hergun ekmek ici domates kasar ye

• Kahvaltılık varsa ekmek arası domates-peynir-zeytin kahvaltın olur..
    Tavuk göğsü alabilirsin, makarnayla da onu yersin

• Öğle yemeği için bimden 3.5 tlye dönerlik et al 2 tl ye 2 tane ekmek al etlerin yarısını bi gün ısıt bir ekmeğin içine koy ye. Bi ekmek seni kahvaltı - öğle tutar. 2 ögünü bi öğünden geçirirsin. Diger günde etlerin yarısıyla aynısı yap. 5.5 tlye 2 gün kahvaltı - öğle yemegini gecistirirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 30 Seconds to Mars -- 6 Eylül 2015; 9:20:16 >
  • up düşünceleriniz neler beyler yaşayabilirmiyim sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kediyeyolgösterenadam

10 liraya levye, 10 liraya fener al komşuları soyar geçinirsin. 9 lirayı da bağışlarsın.

joke level : over 90000
  • Hesap num.da birakda belki bi abimiz yardimci olur aga

• Spora gitme

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.