Şimdi Ara

ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 | (337. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.793
Cevap
59
Favori
367.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3. bölümdeyim. Kendimde oyunu oynayacak hiçbir motivasyon kaynağı bulamıyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oyunu bitirdim,hikayesini ekşi şeylerde oyun deneyimini paylaşan yazardan okudum. Ve rahatlıkla söyleyebilirim ki yaptığım ameleliğe gram değmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaratıc1KLAVYE -- 30 Temmuz 2022; 18:35:39 >
  • Dün oyunu bitirdim. Belli bir dönem oyunu alıp-almama konusunda tereddütlerim vardı. Yeni plus sistemi ile şans verdim. Oyun dinamiklerini, hikayesini, dünyasını ve seçilen müzikleri oldukça beğendim. Öyle ki hikayeyi bir şekilde devam ettirecek devam oyunu gelse kesinlikle oynarım. Güzel bir deneyimdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FiNTR kullanıcısına yanıt

Mesajınızın üstünden epey vakit geçmiş. Ancak bilgi olması açısından yazmak istedim. “Başkanlık törenine kadar zaman geçir” kısmı tamamen oyununun açık dünyasında vakit geçirmek için yapılmış bir olay. Açık dünya oyunlarında, ana hikaye vs biter ve siz açık dünyada kafanıza göre gezmek, yapılmamış yan görevleri yapmak istersiniz ya o hesap. Oyun ve hikaye bu noktada bitiyor. Ancak bu saymış olduğum şeyleri yapmak isteyen oyuncular icin “2 hafta öncesine gidip, sizi orada bırakıyor”. Oyunun bu noktadan sonra ulaşacağı nihai bir nokta bulunmuyor.

• Kupa seviyesi hazır %73 olmuşken platinleyip sonsuza dek unutmak istiyorum bu oyunu.

Bu ayrıcalıklı sipariş olayını en kolayından yapma şansım var mı. Zorluk seviyesi olarak değil kolay yolu var mı anlamında yani?

Yardım ederseniz sevinirim.

• Tesisler arası kayma halatları kurarak çok rahat ve hızlı şekilde halledebilirsiniz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • croftrustt kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

Kargocu seviyelerini 60'a çıkartmak için de bir öneriniz var mı acaba?
    Bazen çok hızlı artıyor bazen de çok az ilerliyor. Bir türlü çözemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaratıc1KLAVYE -- 7 Ağustos 2022; 17:57:18 >
  • Kargonun içeriğine bağlı sayısı, ağırlığı, uzaklığına bağlı olarak hızlı veya yavaş ilerliyor. Örnek olarak 750 kg olan süreli bir teslimatı yaptığımda yaklaşık 5 seviye artmıştı. Bu arada tüm siparişleri ayrıcalıklı teslimat şeklinde yapın.

• Bu oyunu sevmeyen, benimle ahbaplık edemez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SacredDivinity -- 7 Ağustos 2022; 19:57:54 >
    Teşekkür ederim. 👍
    Şöyle ufak bir soru daha sormak istiyorum. Ayrıcalıklı teslimat olayının kupalarını aldım.
    Zorluk seviyesini aşağı çekip(yükçü avanakların bölgelerine girdiğimde stres olmamak için)teslimatları yine ayrıcalıklı yapsam kargocu seviyelerine negatif etki eder mi?

Umarım doğru anlatabilmişimdir.

• Negatif etki yaratmaz. Önemli olan ayrıcalıklı teslimatların şartlarını yerine getirmen.

Allah razı olsun. 💯🙂
    İnternetten oyunun platin kupa zorluğunu 10 üzerinden 3 görüp çantada keklikmiş diyip platin kupa kasma sevdasına girişen kafama edeyim.

Benim gibi oyunun platinine niyetlenen varsa baştan söyleyeyim inanılmaz yorucu ve sıkıcı. Kesinlikle zor değil hele hele yetenek isteyen,el becerisi isteyen hiçbir kupası yok.Ama çok fazla boş vaktinizin olması lazım.

• Rica ederim. Ben ana hikayeyi 81 saatte bitirdim ve bu süreçte 42 kupa kazandım. Kalan 20 i kupayıda 80 saatte kazanabildim. Yani haklısın baya zaman gerekiyor.

• Bende geçen günlerde şans verdim bir bakayım dedim 7 saat oynamışım sonra kapattım düşündüm ulan ben ne oynadım dedim tam bir vakit kaybı bence bir daha açacağımı sanmıyorum.

• Beyler bu UCA bağla kupası için bir tek burası kaldı ama bu bölgede istasyon yok. &#42341; DEATH STRANDING &#42341; | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaratıc1KLAVYE -- 11 Ağustos 2022; 14:49:30 >
  • Oyun sizi soğutmuyor bi şekilde kendine bağlıyor özellikle 4. bölümden sonra iyice meraklanıyorsunuz ve devam ediyorsunuz .Kısaca hikayesi güzel müzikler atmosfer sesler çok iyi ama tek seferlik bir oyun bir kere bitirmek yeterli tabi baya bir vakit istiyor

• bu kupaları nasıl alabilirim açıklamaya baktım bişi anlamadım

&#42341; DEATH STRANDING &#42341; | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |
  • oyunu bir ilk ciktiginda, bir de ps5 upgrade'inden sonra olmak uzere toplamda 2 kez bitirdim. simdi 3'uncu icin goz kirpiyor. &#42341; DEATH STRANDING &#42341; | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 | 

• yellow canary01 kullanıcısına yanıt
    Birth of a Legend: 4 farklı teslimat kategorisi var. (Menüde köprü bağlantıları kısmında tüm istatistikler mevcut oradan hangi kategoride kaç adet teslimat yaptığınız yazar.) Bu kupa için her teslimat kategorisinde en az 10 adet teslimat yapmanız gerek. Teslimatların hepsini ayrıcalıklı teslimat olarak yapmanız gerekiyor. Oyun zorluğu normal ise her teslimat için legend puanı alırsınız.

Growth of a Legend: Yukarıdaki kupa ile aynı farklı olan şeyler, her kategori için en az 20 adet teslimat ve oyun zorluğu zor ve üzeri olmalıdır.

• 
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.