Şimdi Ara

ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 | (321. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.793
Cevap
59
Favori
367.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende baştan sona büyük bir beğeni ile oynamıştım ama genel olarak 3 ten sonra daha iyi bir hâl alıyor hocam evet. Sakın bırakayım filan demeyin :) devam edin ve tadını çıkarın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Evet hocam aslinda ilginctir hem bayiyor hem de oynamak istiyorum biraktigim zaman.. Bugun Port Knot City'e varabilirsem Episode 3'den devam, umarim..
  • İlerledikçe motorsiklet, kamyon öğeleri ve diğer oyuncuların yapılarına erişmeye başladıkça daha çok seversiniz. Bırakmayın oyunu :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fatz kullanıcısına yanıt
    O muhteşem final ugruna değer hocam. Predestination'dan sonra beni en çok etkileyen finallerden biri olmuştu. Ve en güzeli de finale kadar hiçbir şeyi açık etmiyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Episode 2 şu göl yeri taraftarındayım jeneratör ile motor kullanacaksın filan dedi oyun ama daha ortada birşey yok ne zaman gelecek bu motor. Tabanvay yormaya başladı :) şu kv denilen zırtapozlar sıkmaya başladı.

• Oyunu artik oynamasamda Collector's Edition'imi seviyorum. Aksesuar olarak evde tutmak keyifli.

&#42341; DEATH STRANDING &#42341; | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |

Buyuk koyu mavi kutu icerisinde geliyor. Kutunun icinde BB Pod, Mini Figure ve PP Tape Bandi.

• Gördüğüm en iyi collectors sanırım. Çanta oyundaki kargo paketlerine benziyor. Kapalı halinide ekleyebilir misin çantanın?

• NiTRocy kullanıcısına yanıt
    Tabiki eklerim...

• dievas kullanıcısına yanıt
    Aynen düşündüğüm gibi oyundaki kargo çantasını yapmışlar. Teşekkürler :)

• 4.bölüm bitti kaç bölüm var şu oyunda ve tahminen kaç saat daha var bitmesine :D

• Domatore kullanıcısına yanıt
    10 bölüm daha var saat olarak bir şey demek zor 30-35 saat vardır daha
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Hadi ya 😂 Bu tarz oyunlarda artık sıkıldığımı anlıyorum

• En erken pes eden ben oldum galiba 😂😂 Birinci bölümde, yükçü posta kutusundan kiral arayüzü al dedi, iyi dedik. Oraya gittim ama kutuda bahsettiği zırzavat yok Zaten işten güçten oyuna zor vakit ayırıyoruz. Oyunun şu karmaşık yapısı daha baştan bezdirdi beni

Valla herkes nasıl devam edip, bitirdi merak ediyorum. Benim gibi beceremeyip bırakan olmadı mı

• Oyun beni baya sardı ya baya iyi gidiyor verdiğim parayı hak ediyor kardeşlik konusundan aldim.Muzikler çok iyi çok beğendim teslimattan sonra dinlenme odasına çekilip bir duş alıyorum sonra bb'yle biraz uğraşıp aciyorum müziği menüden gelen e-posta görüşme dökümanlarini okuyorum 🙂 baya bilgilendirici yazılar var bulunduğumuz durum icinde.30dk teslimat süresi olan bir kargo aldım motor vardı şarjı olmadığı için kullanılmıyordu birtane jeneratör inşa edip şarj ettim 10dkda teslimatı yaptım 🙂motor olduğu için full yüklendim ne varsa aldım
    Bu arada konunun ilk mesajlarini okudum oyun çıkmadan önce millet öyle bir yukselmiski oyuna çıta ağrı dağının etegine çıkmış diyeyim yani öyle övgüler yazilmiski çıkmamış oyuna yani okumanız lazım bir iki trailer gösterilmiş çıta yine ustlerde tabi.bazilari bu oyun ps5 in çıkış oyunu olur ps4 gelmez kimi demiş bu oyun ps4 proya gelir PS özel oyunu kesinlikle pc ye filan çıkmaz yazılmıs tartışmalar olmus.Sonra oyunun çıktığı sayfalar geldim tabikide oyuna gömen gomene ve pcyede çıkmış.

• Oyuna yeni başladım. Daha ilk görevi aldım yaptım. Çok yeniyim ☺️
    Ancak şunu söyleyebilirim yükü taşırken sanki siz taşıyorsunuz yükü hissiyatını oyun çok iyi veriyor oynayana. O denge kaybını, zorluğu tamamen üzerimden hissettim. Bu yönüyle çok hoşuma gitti.

• ben bu kadar güzel grafik ve animasyonlu, büyük bütçeli bir çöp görmedim

oyun mekanikleri ve mantıgı açısından çöp, oyunu çıkar çıkmaz almak gibi bir hata yaptım epey dir duruyordu bir başlıyayım dedim bir kaç gündür oynuyordum bugün yükçü kampından bir sunucu alma görevi vardı asla sessizce bunların kapmına giremiyorsunuz bunların bir tarayıcısı var ne yaparsanız yapın sizi buluyolar bola silahı diye bir şey var güya ip atıp baglıyor düşmanı o da geçici görev bir türlü yapılmıyor.

ulan oyunda gizli gidilmiyor düşman öldürülmüyor sırf "oo kojima oyunu alınır" aptallıgı yüzünden aldım bin pişmanım

hideonun yedi ceddine sövüp sildim diyeceklerim bu kadar.
  • -Hattori- kullanıcısına yanıt
    iyi güzel yazmışsınız hocamda oyunu oynuyan milyonlar nasil geçti o görevi bir de öyle düşünün veya tsushima daki gibi olsa düşmanlar bu seferde yapay zeka çok kötü değip gene çöp diyecekseniz...

bende önsipariş alip 110 saat oynayip platinlemiştim. oyun herkese hitap etmiyebilir ama bir görevi yapamayip oyuna çöp demekte ne biliyim....

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    tsushima çöp demem gayet de güzel oyundu ana konusunda bir sürü yorumum vardır, oyun bana zerre hitap etmiyormuş benim hatam incelemelere vs bakmadan hemen almammış, yükçü tarayacıları adamı sinir ediyor çözümü bulursam belki sonra bir daha denerim
  • -Hattori- kullanıcısına yanıt
    o tarayıcılar etkisiz hale geliyor sizde aynı anda sonar atınca..

• 
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.