Şimdi Ara

ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 | (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.793
Cevap
59
Favori
367.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • silent hills ile ne kadar alakalı acaba.
  • Ohaaa! Andrew House Ve Hideo Kojima japonca saydırıyorlar adeta düşman çatlatıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Fox Engine hakları tamamen bunlarda sanırım değil mi, umarım Konaminin de hakları yoktur gerçi Pes de öyle yapılıyor bilemedim şimdi.

Demek istediğim Fox Engine MGSV konsol performansı belki de oyun dünyasının en iyisi, muhteşem grafikler ve 60fps yağ gibi, 30a inseler kimbilir neler olacak.

çok yakıyor mu fox engine? devirli kullansak filan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boom Biddy Bye Bye

quote:

Fox Engine hakları tamamen bunlarda sanırım değil mi, umarım Konaminin de hakları yoktur gerçi Pes de öyle yapılıyor bilemedim şimdi.

Demek istediğim Fox Engine MGSV konsol performansı belki de oyun dünyasının en iyisi, muhteşem grafikler ve 60fps yağ gibi, 30a inseler kimbilir neler olacak.

çok yakıyor mu fox engine? devirli kullansak filan...

Valla abi foxuna göre değişiyor, kızıl olanı çok yakar, çöl normal, kutup az yakıyor.
  • Kojima Productions ın muhteşem firma logo tanıtım videosu

• quote:

Orijinalden alıntı: Büyük_Darius

Kojima Productions ın muhteşem firma logo tanıtım videosu

Bu imza tanıdık geldi, düşündüğüm kişi misin acaba

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Büyük_Darius

Kojima Productions ın muhteşem firma logo tanıtım videosu

Bu imza tanıdık geldi, düşündüğüm kişi misin acaba

Mı acaba

• Kojima San yeni resimler paylaşmış tek takıldığım nokta KESE KAĞIDI yemekleri çıkartmış Ulen P.T ye gönderme yapıyor bizi Trollüyor yine adamın işi gücü milleti Trollemek arada kaldım 4. fotoya dikkat

ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ps4Pro -- 11 Eylül 2016; 2:43:07 >

• Ps4Pro P kullanıcısına yanıt
  • Open World olduğunu açıkladı Kojima. Silent Hills de düşündüğü kasaba, kasaba içindeki The Conjuring tarzı olayları bu oyuna aktarıyor demek ki. VGA de bir gameplay gösterimi yıkar ortalığı.

PlayStation 4 Pro da destekliyor.
  • Adam çok hızlı konuşuyor tercümanda ortada oyuncu değişikliğine gitti başka abla devam etti. Bende sabahın 3:36 da anladığımı kabaca aktarim size: Starnding den bahsediyor dolphinler "yunuslar" topluca karaya vururlar eğer hayatta kalırlarsa Live Stranding eğer Ölürlerse Death Stranding . Diğer boyuttan ipler ile bağ var sonra da Co-Op şeklinde siz oyuncular da düşmana karşı savaşacaksınız diyor bu ipler veya başka materyaller ile oyuncular birbirleri ile iletişim halindeler yada Strandinge yani Karaya vurma durumuna boyutuna bağlı olacaklar diyor benden bu kadar ben yatar bu adam yine trollemiyorsa bizi ben birşey bilmiyorum Çünki cümlesinde stranding yani bu karaya vurma durumu için psikolojide twisted thread diyor yani tercümaaası elyaf ların birleşiminden ip "İyi de ya bu kadın salladı ya bu bizi trollüyor psikolojide değil bildiğin ingilizce sözlükte geçiyor bu Amaaan neyse ne çıkınca analarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ps4Pro -- 14 Eylül 2016; 4:00:24 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Fox Engine lisans hakları Konami'de Kojami yeni bir motor geliştirmiycem dedi zaman kaybetmemek için hazır motorlardan lisans alıp kullanacakmış yeni oyununda inşallah CryEngine kullanır yeni oyunda
  • PlayStation Experience da oyuna özel panel olacak.

Trailer, Gameplay, Norman Reedus hepsini görürüz.

quote:

It wouldn’t be PlayStation Experience without a selection of exciting panel discussions from some of the top creators in the world. Here’s what’s on the docket for Anaheim!

Saturday, December 3
    12:00pm: Unannounced Panel
    1:00pm: Kojima Productions
    Hideo Kojima and special guests DEATH STRANDING panel.
    2:00pm: Unannounced Panel

http://blog.us.playstation.com/2016/11/28/playstation-experience-2016-the-complete-guide/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 30 Kasım 2016; 12:34:40 >

• Oyun SONY nin kendi iç stüdyo oyun motorunu kullanacak.
  • Mükemmel bir video paylaştı Kojima, The Game Awards 'te. Bir yerde okuduğuma göre Killzone motorunu kullanıyorlarmış. Ama video bende ayrı bir his uyandırdı. Oyun bence mükemmel ötesi olacak.
  • İnsanları ele geçiren bir siyah yaratık var galiba.Bütün bebekleri öldürüyorlar.Acaba bir bebek büyüyüp insanları kurtaracakmı diye bütün bebekleri öldürüyorlar.Müzikte dehşet olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AD674E5D1 -- 2 Aralık 2016; 10:42:45 >
  • Çok güzel ya 95 puanlardan az almaz gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kojima kesinlikle oyun sektörüne yön veren bir dahi, konami den bağlarını koparması onu sony nin altında daha güçlü olmasını sağlayacaktır.

bu arada son trailer enfes..
  • bu oyuna kesin türkçe altyazı gelecek dublaj olursa daha fazla satar ps türkiye bunu yapmalı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.