Şimdi Ara

42. DH Şarkı Yarışması -Kazanan: fenerliso- (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
2
Favori
2.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: WISDOM

quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

bu ne ya ne olmus benim emeklerime ben bu yarışmaya yillarimi verdim milyarlik projeleri bırakıp ne tablolar hazirladim

Yarışma için bir anayasa yapmak gerekecek sanirim madem ilk mesajı ciddiye alip okuyan yok o zaman bizde pm atıp her katilana bu maddeleri kabul ettirmis oluruz

abim benim her ne kadar milyarlık projeleri bırakmasam da seni şimdi çok iyi anlıyorum, affet değerini bilemedik...

oy vermeyen arklar üç yarışma ceza aldınız maalesef:
    @Tarja Turunen
    @bladeGny
    @Fuat!
    @Asmodian

@Tarja Turunen diskalifiye olmadı mı. Daha önceki yarışmalarda diskalifiye olanlara puanlama zorunluluğu tanımadık. Şimdi böyle bir şey yaparsak haksızlık olmaz mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: arda_xl

quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

quote:

bu ne ya ne olmus benim emeklerime ben bu yarışmaya yillarimi verdim milyarlik projeleri bırakıp ne tablolar hazirladim

Yarışma için bir anayasa yapmak gerekecek sanirim madem ilk mesajı ciddiye alip okuyan yok o zaman bizde pm atıp her katilana bu maddeleri kabul ettirmis oluruz

abim benim her ne kadar milyarlık projeleri bırakmasam da seni şimdi çok iyi anlıyorum, affet değerini bilemedik...

oy vermeyen arklar üç yarışma ceza aldınız maalesef:
    @Tarja Turunen
    @bladeGny
    @Fuat!
    @Asmodian

@Tarja Turunen diskalifiye olmadı mı. Daha önceki yarışmalarda diskalifiye olanlara puanlama zorunluluğu tanımadık. Şimdi böyle bir şey yaparsak haksızlık olmaz mı

diskalifiye olduğu için katılmamış mı sayıyoruz hocam? zorro başkan oy kullanabilir dedi oy kullanmadı deyip ceza verdim, daha önce olanları hatırlamadığım için bilemiyorum karar kurulun

• quote:

@mhcd Teşekkürler

bende teşekkür ederim 12leşmişiz

bu nedir arkadaş ne yapalım birdahakine artık :((
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Oy kullanabilir ama kullanması zorunlu değil

• quote:

Oy kullanabilir ama kullanması zorunlu değil

tamamdır hocam
  • Ayda bir yarisma yapilsin diyenler

• teşekkürler :)
  • 43.yarışmanın yapılacagı tarih benim 1 haftalık tatil planımdan sonra belli olacak bu konuda son sayfada ilan edilecektir kazanan şarkılar listesi güncellenmiş olup 43.yarışmada yeni reformlar yapılacaktır son zamanlarda artan kural hataları nedeniyle bilginize görüşmek üzere

z
    o
    r
    r
    o

b
    a
    ş
    g
    a
    n

1.10.16

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorradam -- 10 Ocak 2016; 1:51:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle ilk 5te olurum diye tahmin edip 6.oldum ilk yarışmamda bence basari sayilir 6.lık 😀 Birinciye 0 puan vermişim :( Arkadaşı da tebrik ederim. Ayrıca şu nedir arkadaş yarışmanın benim için özeti resmen😁
     42. DH Şarkı Yarışması -Kazanan: fenerliso-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santuri Efendi -- 10 Ocak 2016; 12:34:48 >
  • Vay be birkaç ay evvel canlı canlı dinlediğim Call Of The Mountains'a yenilip 2. olmuşum, en iyi sıralamam bu arada. Tebrikler fenerli
  • Teşekkürler :)

Sen bana oy vermemişsin ben sana, professional geek bana oy vermemiş ben de ona oy vermemişim, işte sizin tarzlar professional geekle yakın demek ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 10 Ocak 2016; 15:48:14 >
  • quote:

43.yarışmanın yapılacagı tarih benim 1 haftalık tatil planımdan sonra belli olacak bu konuda son sayfada ilan edilecektir kazanan şarkılar listesi güncellenmiş olup 43.yarışmada yeni reformlar yapılacaktır son zamanlarda artan kural hataları nedeniyle bilginize görüşmek üzere

z
    o
    r
    r
    o

b
    a
    ş
    g
    a
    n

1.10.16

şarkımı belirledim bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhcd

quote:

43.yarışmanın yapılacagı tarih benim 1 haftalık tatil planımdan sonra belli olacak bu konuda son sayfada ilan edilecektir kazanan şarkılar listesi güncellenmiş olup 43.yarışmada yeni reformlar yapılacaktır son zamanlarda artan kural hataları nedeniyle bilginize görüşmek üzere

z
    o
    r
    r
    o

b
    a
    ş
    g
    a
    n

1.10.16

01.22.16

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mhcd

quote:

z
    o
    r
    r
    o

b
    a
    ş
    g
    a
    n

1.10.16

01.22.16

mention isterim

• Tebrikler hocam , 43. yarısmanın tarıhı bellımı acaba ?
  • SpoonieGee kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, haftaya başlayacak sanırım :)
  • 43.yarışma konusu açıldı
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.