Şimdi Ara

42.807 TL ZOTAC GeForce RTX 4090 Gaming AMP Extreme AIRO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.994
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 42.807 TL ZOTAC GeForce RTX 4090 Gaming AMP Extreme AIRO
    42.807 TL ZOTAC GeForce RTX 4090 Gaming AMP Extreme AIROwww.dfsbilgisayar.com
    ZOTAC GeForce RTX 4090 Gaming AMP Extreme AIRO 24GB GDDR6X 384 Bit Ekran Kartı - 1,852.34 USD + KDV
    https://www.dfsbilgisayar.com/zotac-geforce-rtx-4090-gaming-amp-extreme-airo-24gb-gddr6x-384-bit-ekran-karti

• Bunun sogutmasi iyi degildi galiba. Demir blok kucuk duruyor diğerlerine gore.
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Soğutması fazlasıyla iyi. Aynı kartı kullanıyorum. Sıcaklıklar ortada, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Sadece kartta fanlar çalışınca buzzing geliyor. Yükte coil whine yok. 42.807 TL ZOTAC GeForce RTX 4090 Gaming AMP Extreme AIRO

Muhtemelen soğutma kısmı şuan için 4090 larda en son dert edilecek şey.

Cayır Cayır güç kablosunun yandığını düşünürsek.

• "AMP HoloBlack" Zotac'ın en tepe modeli. 3080'lerde çok başarılılardı. Sorunlu olan serisi "Trinity"

rtx 3090 kullanıyordum bundan önce en az 7-8 derece daha serin..

• Ne güzel dertleri var herkesin 42.807 TL ZOTAC GeForce RTX 4090 Gaming AMP Extreme AIRO Yok ben öyle bi bakıp çıkacağım 42.807 TL ZOTAC GeForce RTX 4090 Gaming AMP Extreme AIRO 

• Kartı vatan bilgisayardan 12 taksitle 45.000 e almıştım 1 hafta önce. Taksitlendirme olayını düşününce 45 hala mantıklı buranın yanında. Bi de kargo vs uğramadım direk mağazadan almıştım. Serin çalışan kendinden oc li ve kasada çok estetik duran bir kart. Tavsiye ederim.
  • kill3rvib3 kullanıcısına yanıt

Güç kaynağın nedir ? Kaç waat dostum ?

• UltrAslan_06 kullanıcısına yanıt
    Thor 850 kullanıyorum.
  • kill3rvib3 kullanıcısına yanıt

Tam yüke sokup denedin mi yarım saat

• UltrAslan_06 kullanıcısına yanıt

Tam yük denemenin amacı nedir tam olarak yarım saat? Oc yapılmadıysa neyin stabilitesi test edilecek ki?

• nestanbul kullanıcısına yanıt

güç kaynağı ile gilgili sorun yaşatıyor mu onu sormak içindi gerçi sorun yeni pci expres girişinde sorun çıkarıyordu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.