Şimdi Ara

4199 TL HP Pavillion, 15' AMD Ryzen 5 3550H, GTX 1650, 512 GB SSD, 8 GB DDR4 (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
423
Cevap
9
Favori
45.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xmuratbeyx

bu laptopda sıcak hem lenova işlemcisi daha güçlü https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07TSQJ613/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM
    ram slotu tek olmasa düşünmüştüm bende
    mağazada gördüm kullanışlı bir model
  • prof_z P kullanıcısına yanıt
    Yok hocam okudumda benim ki yapı kredi diye pek dikkate almadım. Benim 3d zaten kapalı. Siparişimden itibaren 24 saat içinde çekemezse, sipariş iptal oluyormuş. Aradım bankayı mail order açmak gerekiyormuş onu açtırdım ama şimdi ücreti çekmiyor karttan. Amazonu aradım orda ki bir eleman böyle abicimli falan konuştu nasıl M.H anlamadım zaten :D Neyse benim sana iyi bir haberim var biz yarın senin için özel karttan 4200 tl tekrar denicez dedi komut verdim falan dedi onay verirse kargolucaz dedi. Hiç güvenemedim konuşma tarzına ama el mecbur napalım. Ayrıcaa amazonun M.H nasıl bişey böyle ya :D Koca amazon dedik n11 den beter m.h si var.
  • quote:

bu laptopda sıcak hem lenova işlemcisi daha güçlü https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07TSQJ613/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM
    İzin verilen maksimum satın alma : 0 , bu ne demek sizde de böyle mi arkadaşlar

4199 TL HP Pavillion, 15" AMD Ryzen 5 3550H, GTX 1650, 512 GB SSD, 8 GB DDR4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bitmiş hocam ürün
  • quote:

bitmiş hocam ürün
    Şimdi kontrol ettim farkında olmadan sipariş vermişim. Kartı kaydetmiş Amazon ve benim yeni haberim oluyor bundan😂

Yalnız karttan çekilen herhangi bir tutar yok?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okuryzen -- 29 Kasım 2019; 23:50:20 >
  • Bu notebooktan elimde var sadece bir gün kullanıldı ve aldığım fiyat olan 4200 TL'den isteyen birine satabilirim.

Not: Satma sebebim daha önceki notebookum serviste yapılmadığı için hakem heyetine vermiştim. Şansıma dün değişim kararı çıktı ve firma sıfır bilgisayar gönderecek. O yüzden ihtiyacım kalmadı. Eğer 3 gün içerisinde alıcı çıkmazsa iade edeceğim.
  • quote:

LENOVO
  • Herkese merhaba geçen hafta bu laptobu aldım iş yoğunluğundan dolayı çok fazla bakamadım 5 saat civari bir deneyim ile laptopdan bahdedeyim.

Geçen hafta ben alırken siparişimi amazon iptal edip laptobun fiyatı 5500 lere çıkarmıştı amazon fiyat farkini neyseki karşıladı sorunum çözüldü laptobu alırken biraz sıkıntı çektim neyse paketli güzel sekilde 3 gunde geldi.

Yukarda yazılmış çizilmiş yok ekrani kötü ben katılmıyorum ki ekran konusunda dikkat ederim bu aletin ekrani en az ips kadar güzel açılardan bakış ise tn panel den bir kac gömlek daha iyi 60hz oluşu gtx 1650 ile gayet fhd 60 kare deneyimi cogu oyunda yaşatır.

Ekran dediğim gibi gayet güzel keskinliği rengi ruhsarı benim hoşuma gitti yukarda yok gozumu agritti diyen arkadaşlar neye göre bunu dediler bilemedim.

Ben hayatımda ilk defa windows yüklü gelen bir alet aldım hersey icerisinde yüklü geliyor hic bir ayar yapmaniza gerek yok

İçinde benimkinin intel ssd var 1700 kusur yazma hizlari var acilma kapanma aletin cok hizli.

Ram konusu denildiği gibi amd işlemcinin entegre karti vega direk 2 gb çalıyor kullanım 5.9 luk bir ram kaliyor ki bu günümüzde büyük oyunlarda yetersiz ama cs go chivilary gibi bu alet icin cerez oyunlarda denedim ram 4.5 u asmadi yani arkada birseyler acik birakilmazsa sorun yasanmaz en azindan basit oyunlarda.

Uzun zamandir da ilk defa amd islemci kullaniyorum islemci gayet iyi gibi geldi amd bu ryzenler ile isi cozdu gibi.

Batarya performansi 4-5 saat web de gider gibi geldi webde gezerken felan fan tamamen kesiliyor alet çok sessiz calisiyor oyun oynamiyorken.

Begenmedigim tek konu ya da ya da tatmin olamadigim hoparlor kalitesi oldu. Bang olufsen denmiş ama yani bu markayi bilen bilir markanin kalitesini vermiyor ama acikcasi hangi laptop verebiliyor ses hacim isi yinede onceki laptobumdan daha iyi ve hoparlor dizaynida cok şık sorusu olan varsa cevaplarim

• Amazon'dan aldım. Ekranın leşliğini ben de görünce iade etmeye çalışacağım şimdi.

• Açılmış ürünü iade alıyor mu Amazon? Bir de ekranı leş derken, birkaç fotoğraf atabilir misin?

• OmC43 kullanıcısına yanıt
    Ne zmn aldın ne zmn geldi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ekranı kötü diyen üyeler mümkünse fotoğraf atabilir mi?

yani ne kadar leş?
  • Bu ekrqn leş diyenler lğtfen biraz açıklama da yapsın neye göre leş?

• han83 kullanıcısına yanıt
    +1

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Üründen sipariş geçtim muhtemelen pazartesi günü elimde olucak ekranı kötü diyenler çok bizzat test edip deneyimlerimi paylasicam

• quote:

Orijinalden alıntı: dieselsingle

bu laptopu ben de aldım, ekran gerçekten leş ve gözü ağrıtıyor evet.

ama %99 çözümü buldum, windows renk ayarlarından yapılıyor. bitince yazacağım.
    Sonuç nedir hocam? Başarılı mı? Sizden yorum bekliyorum.

• Ara ara 1 adet geliyordu, ben de aldım bugün. Gelince kutu açılımı + inceleme şeklinde bir video çekerim, bu modelde hiç göremedim internette.

• quote:

Orijinalden alıntı: han83

Sonuç nedir hocam? Başarılı mı? Sizden yorum bekliyorum.

Alıntıları Göster
    Kalibrasyondan gammayı %25'e düşürüp, kırmızı ve yeşil renkleri de %15-20 kadar düşürürseniz ekran iyi sonuç veriyor. Bir IPS değil tabiki ancak bu fiyata normal bir ekran.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.