Şimdi Ara

419 TL Asus R9 270 Directcu 2 2gb-Vatan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.595
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Edit:İnternete özel son 4 stok kalmış fiyat yanmasa yine de sıcak gibi.

http://www.vatanbilgisayar.com/r9-270-directcu-ii-2gb-gddr5-256bit--amd-radeon-dx112-ekran-karti.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murettep -- 22 Ağustos 2014; 3:36:55 >

• Teşekkürler
  • Az önce spariş verdik 11 e indi bu fiyata kaçmaz r7 260 alıyordum bugun bunu görünce değiştirdim.
  • bu vatan'ın teşhir, iade vs göndermeyeceğini bilsem ben de alırım:

http://www.sikayetvar.com/firma/detay/vatan-bilgisayar

genelde bu fırsat ürünlerinde bu üçkağıdı çok yapıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer kartınız arızalanırsa değişim ve iade durumunda zor günler yaşamaya hazır olun. Ben arızalı ekran kartımın parasını kurtarana kadar epey zorlandım. Müşteri hizmetleri şu ara düzgün hizmet vermiyor.

Fiyat olarak uygun old. halde ve ekran kartı ihtiyacım olduğu halde Müşteri Memnuniyetini yok sayan, kanunlara uymayan bu firmadan alışveriş yapmayacağım.
  • R7 265 almistim 375 saglik olsun

• Piyasadan 40-50 tl daha ucuz. Çok bir olayı yok.

http://www.webdenal.com/asus-r9270-dc2oc-2gd5_634286.html?ref=akakce&v=1.92.6
  • Bi sorunda filan iade ederseniz paranizi 30 gunde filan anca geri alirsiniz. İptal ettim diye ariyorsunuz tamam diyorlar ertesi gun yine yolluyorlar filan

• Arkadaşlar yeni bir sistem toplayacağım da uzun zamandır donanım takip etmedim. Bu kartla uyumlu anakart ve işlemci önerir misiniz? Bir de 550W kasa kaldırır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inishmore -- 22 Ağustos 2014; 0:18:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inishmore

Arkadaşlar yeni bir sistem toplayacağım da uzun zamandır donanım takip etmedim. Bu kartla uyumlu anakart ve işlemci önerir misiniz? Bir de 550W kasa kaldırır mı?

kaldırır
  • Yanına bir de Asus DVD-RW atarak aldım bakalım, kliksadan da monitor aldım az önce. Yavaş yavaş bilgisayarı topluyorum :)
  • R7 265 almıştım bunun fiyatını görünce iade edip aldım bakalım. İade daha kargoda ne kadar uğraştıracaklar göreceğiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bu milleti anlamiyorum arkadasim o paraya r9 280 alirsin 2.el.adam satiyor 2 aylik 1 aylik vs ne gerek var

• quote:

Orijinalden alıntı: jacques1791

Bende bu milleti anlamiyorum arkadasim o paraya r9 280 alirsin 2.el.adam satiyor 2 aylik 1 aylik vs ne gerek var

Taksit işi olmadığı için. Ya da komisyon falan filan için.

• quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

quote:

Orijinalden alıntı: jacques1791

Bende bu milleti anlamiyorum arkadasim o paraya r9 280 alirsin 2.el.adam satiyor 2 aylik 1 aylik vs ne gerek var

Taksit işi olmadığı için. Ya da komisyon falan filan için.

işte konuşur açtırırsın sanalpazar + 5 tlye kargo gelir anlaşma sayesinde denersin çalırsa verirsin onayı bakarsın keyfine.
  • jacques1791 kullanıcısına yanıt
    Bir bakayım ne var ne yok diye, sanalpazarda 450 liraya R9 280X buldum. O paraya bunu alam dedim. Hayırlısı olsun aklıma sen sokmuştun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

Bir bakayım ne var ne yok diye, sanalpazarda 450 liraya R9 280X buldum. O paraya bunu alam dedim. Hayırlısı olsun aklıma sen sokmuştun.

garantiliyse tadından yenmez hayırlı olsun şimdiye kadar 5 defa ekran kartı aldım daha 1 kere sıfır almışlıgım yoktur :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.