Şimdi Ara

41 metre yakınımda fiber var bende yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sağımdan 41 m solumdan 70 metre yakınımda ki binada fiber olmasına rağmen, sitede oturduğum halde fiber internet desteği yok max 10 mbps geliyor , fiber gelmesi i.in hangi mecralara nasıl başvuru yapabilirim acaba?

• Bina sakinleri olarak fiber hat talebinizi belirten bir dilekçe hazırlayıp bağlı olduğunuz müdürlüğün planlama birimine teslim edin hocam. Uygun görülürse proje çizilir, onaylanır ve çalışmalara başlanır.
    Bunları bir çırpıda yazmak kolay ama fiber hat çektirmek bu kadar kolay olmuyor. Harekete geçmek lazım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşın dediği gibi bina sakinleri olarak bir dilekçe yazıp imza toplayın. Bulunduğunuz bölgenin telekom müdürlüğündeki ilgili birime teslim edin. Yakınlarınızda fiber varsa projesini çizer talebinize göre size ulaştırmaya çalışırlar. Biraz zaman ve sabır isteyen bir süreç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Komşumun ferrarisi var, benim neden tofaşım var gibi bir hal almaya başladı bu fiber olayı.

Dilekçe verin belki size de bir ferrari verirler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oda birşeymi.Sitemin altyapısında fiber var hiçbir dairede fiber yok  

• Bende de benzer durum var karşı yolda fiber var bizde vdsl. Altyapı döşenirken yapan kişilere sordum sizin yolda gözükmüyor dedi türk telekoma bildirin dedi bildirdim ne gelen var ne giden bi yol genişliği 15 mt olsa fiber ile aramdaki mesafe işte. Saçma sapan işler.

• Dejuf D kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim hocam iletiyim bunu yöneticiye

• zaten konuda boş yapmayan biri olmazsa olmazdı, bak bi yazdıklarına bir anlam sergiliyor mu?

• Petegrus kullanıcısına yanıt

sizin ki daha kötü :( çekilmiyor hocam yavaş internet , akşam bir dizi patlatıyım diyorum dona dona izleniyor, yada kalite çok düşüyor. özellikle online oyunlarda sıkıntı online pes oynarken çok fazla donma oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yerdavader -- 4 Ekim 2021; 13:44:13 >
  • Krone K kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim hocam

Altyapıda fiber var dairede yoksa müteahhitin ihmalidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Krone K kullanıcısına yanıt

92 yılındaki müteahhitden ne beklenir ki hocam  Onu da geçtim sitede yönetim diye bişey yok.Sözde bi yönetici atamışlar, interneti halledelim diyoruz, " one ki ben kullanmıyorum gerek yok" diyor o derece uzak mevzuya.

• yerdavader kullanıcısına yanıt

En azından 50 mb vdsl var da idare ediyorum  

50 çok iyi hocam. su an playstation dan oyun indiriyorum ortalama 600 kb ile indiriyor :D

• :(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.