Şimdi Ara

40bin kredi akbank

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba krediye ihtiyacım yok ama değerlendireyim diye konu acıyorum 1 ziraat platinum(10bin) 1 garanti bonus (4bin) akbank axcess Free (2.500) limitli kartlara ve 1298 findekse sahibim bu akbank yakamı bırakmıyor arıyor mesaj atıyor sürekli sürekli dun genel merkezden arıyoruz falan fistan dediler bugün hesabımın bulunduğu şubeden arıyoruz dediler kredi istemiyorum dememe rağmen bizde limitiniz var istediğiniz zaman kullanabilirsiniz gibi birseyler dediler kapattılar 1 saat sonra bu mesaj geldi on onaylı dediği 40bin basvursam direkt onaylanacak mi yoksa basvurdugumda ayrı değerlendirilip Red gelme ihtimali var mı çünkü findeks puanım yerlere düşsün istemiyorum
    İhtiyaç yokken niye alacaksın ozaman borca girme kardeşim diyenler olacakti az çok basimizdakiler sayesinde finansal okur yazar olduk kendi capimizda eğer olurda onay alırsa 1 tlsini dahi tlde bırakmadan dolar alirim çünkü faizlerin düşeceğini hergun bas bas bağırıyorlar . On onaylı dediği direkt onaylanır mi tekrar mi değerlendirilir bilgi sahibi olanlar cevaplayabilir mi ona göre ugrasayim

Gelen mesaj
    40000 TL 36 ay vadeli on onayli ihtiyac kredin Akbank'ta hazir! Kredi limitinden diledigin tutari farkli vade secenekleri ile Akbank Mobil ve Internet'ten, 4442525'ten ya da Subelerimizden kolayca kullanabilirsin. Basvurmak icin tiklaman yeterli:https://mbl.akbank.com/get/akbankdirekt Ucretsiz SMS'lerimizi almak istemiyorsan 'smsistemiyorum' yazip 8885'e gonderebilirsin. Mersis:0015001526400497 B016

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• faiz oranı önemli faizi düşükse çekilebilir,ama çok yüksek faiz oranlı kredi verip banka seni kazıklamak istiyorsa çekme

• Kardeşim bana geçen sene geldi aymısı akbank mobile girincede geliyor karşına ben kulanmıştkm ihtiyacım olmadığı halde suan ödemekte zorlanıyorum tavsiyem ihtiyacın olmadığı sürece kullanma

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İhtiyaç dışında kullanılan kredi sıkıntı çıkarır. 40bini alıp yatırım yapsan ufak tefek erise daha çok canını sıkar insanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.