Şimdi Ara

4070 3090'ı geçebilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • nvidia hakkında uçacak kaçacak haberleri var.

böyle bir durumda da 4090 3090x2 olur, kaldı ki çift gpuladan bahsediliyor, bu şekilde scalingi göz önüne alırsak 3x3090 performansına erişilir

• Performansı bir köşeye bırak şu ülkede 320 dolar msrp si olan kartı 1000 dolardan fazlaya satıyor tr kazikcilari
    Hangisi uygunsa onu alırım ben

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 5050 ti 4070'i geçer kardeşim

• Şu karaborsa olaylarından beri takip etmeyi bıraktım. İsterse 4050 3090'ı tokat manyağı yapsın alamadıktan sonra benim için bir anlamı yok.

• Reception47 kullanıcısına yanıt

1 defa büyük 1 sıçrama oldu, onn dışında hep dediğin şekil'de ilerle'di, o sıçrama'da 1000 serisi'nde gerçekleş'ti, 1070 geldi ve 980TI'ın yerini aldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Conar-XP

1 defa büyük 1 sıçrama oldu, onn dışında hep dediğin şekil'de ilerle'di, o sıçrama'da 1000 serisi'nde gerçekleş'ti, 1070 geldi ve 980TI'ın yerini aldı.

3070 2080ti'yi geçemiyor mu? öyle biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Started_With_FX5200

3070 2080ti'yi geçemiyor mu? öyle biliyorum

Alıntıları Göster

Geçemiyor ama yakın performans veriyor. Fiyatıda çok daha uygun olduğu için (en azından lanse edilen fiyatı) 2080ti ı öldürdü ilk çıktığı dönemde.

• Mugetsuga kullanıcısına yanıt

Duygularıma tercüman olmuşsunuz. Ağzınıza sağlık.

• geçemez ama yaklaşır

• Nvidia bir iyi bir kötü gidiyor muhtemelen bir sonraki kartlar beklediğimiz kadar, iyi gelmeyecek. Gelse de her sene güzel fiyat bindiriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RageofTurk

Nvidia bir iyi bir kötü gidiyor muhtemelen bir sonraki kartlar beklediğimiz kadar, iyi gelmeyecek. Gelse de her sene güzel fiyat bindiriyor

rtx 3000 serisinde ben verimlilik açısından geliştirme görmüyorum zira 2080ti 288 watt harcıyor, 3080 ti de 360 watt harcıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.