Şimdi Ara

400tl ye kadar hangi cihaz?dreambox 800hd klon?3d filmler,dts ler??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

quote:

Orijinalden alıntı: Kaan

Şöyle bir sonuç oldu.

Server merver uğraşmak istemedigim ve bu 800 hd se nın de duzgun bır sekılde gelmesını tercıh edecegım ıcın 199 tl ye 12 ay dıgıturk hd aldım, + 2 keyıf paketı hedıye. Mediamarkt kampanyası. Kurulum ödemiyorunuz. Toplam ücret bu. Server denen konuda bundan 50 tl mı ne ucuz senelik

Bilginize

Bugüne göre iyi bir seçim yapmışsınız. Zira server üzerinden yerli platformlar izlenemiyor. İzlense bile nefaseti ile değil... Sürekli kesintili, donmalı v.s. Tabi şimdilik. İleride ne imkanlar doğar, şimdideb birşey söylemek mümkün değil.

Bu işler birazda hobi konusu... Ben sürekli yeni çıkan frekanları ve kanalları takip etmeye, imkan bulursam çözmeye daha meraklıyım. Yani bu işi hobi edindim. İzleme zamanın, uğraşma zamanımın çok çok altında. Kısaca izleme yapacaklar için yasal üyelikle izleme yapmak en iyisi...

Hobiyi oldukça aşmış bilgi birikiminiz gördüğüm kadarıyla, hızlı ve doğru cevaplarınız için teşekkür ederim. Seneye 800 hd se de görüşmek üzere

• 3d filmleri,dreambox üstünden izlenebilinirmi. Teşekkürler.
  • quote:

Server'le izleme işleri ile hiç ilgilenmiyorum. Zira maç gibi merakım yok.
    Diğer avrupa menşeili kanalları emulu çözülenlerden izleye çalışıyorum. İngilizce ve Rusça dil olanları tercih ediyorum.
    Avrupa kanallarını server'li izleme yapmak istediğim zaman günlük free serverlerden faydalanıyorum.
    Yani kısaca server alım satımı ile ilgili konular ilgi alanımda değil...

Tavsiyeme gelince; cihazı satan kişi size server garantisi verecek mi sanıyorsunuz !? Malı satarlar, ondan sonra peşlerinde siz koşarsınız... Bu sebeple server'li cihaz satan satıcılarla mümkünse, muhatap dahi olmayınız.

Bu nedenle siz öncelikle cihazınızı kendi kriterlerinize edininiz...
    Kolay gelsin.

Serkan Abi
    Diğer avrupa menşeili kanalları emulu çözülenlerden izleye çalışıyorum. İngilizce ve Rusça dil olanları tercih ediyorum.Avrupa kanallarını server'li izleme yapmak istediğim zaman günlük free serverlerden faydalanıyorum.
    diyorsun. Bunları nasıl yapıyorsun. Biraz bahsedebilirsen bizide servercıların elinden kurtarırsın.

Tabi bir mahsuru yoksa.

• quote:

Orijinalden alıntı: turoktr

quote:

Server'le izleme işleri ile hiç ilgilenmiyorum. Zira maç gibi merakım yok.
    Diğer avrupa menşeili kanalları emulu çözülenlerden izleye çalışıyorum. İngilizce ve Rusça dil olanları tercih ediyorum.
    Avrupa kanallarını server'li izleme yapmak istediğim zaman günlük free serverlerden faydalanıyorum.
    Yani kısaca server alım satımı ile ilgili konular ilgi alanımda değil...

Tavsiyeme gelince; cihazı satan kişi size server garantisi verecek mi sanıyorsunuz !? Malı satarlar, ondan sonra peşlerinde siz koşarsınız... Bu sebeple server'li cihaz satan satıcılarla mümkünse, muhatap dahi olmayınız.

Bu nedenle siz öncelikle cihazınızı kendi kriterlerinize edininiz...
    Kolay gelsin.

Serkan Abi
    Diğer avrupa menşeili kanalları emulu çözülenlerden izleye çalışıyorum. İngilizce ve Rusça dil olanları tercih ediyorum.Avrupa kanallarını server'li izleme yapmak istediğim zaman günlük free serverlerden faydalanıyorum.
    diyorsun. Bunları nasıl yapıyorsun. Biraz bahsedebilirsen bizide servercıların elinden kurtarırsın.

Tabi bir mahsuru yoksa.

Çeşitli uydularda server'e gerek olmadan, emu ile çözülen çeşitli içerikte kanallar var !

Örnek;

Hotbird'te RAI 4, mezzo, Tv Globo v.s.

4.8 derece Sirius'ta; Private gold, private blue v.s.

19,2 derece Astra uydusunda; TNTsat paketi, Canaal Digital paketi, ORF paketi,

v.s. v.s.

Yayın ve paket içeriklerine,www.flysat.com 'dan bakabilirsiniz.

Bu uydulara anteniniz varsa, Dreambox 500s cihaza yükleyeceğiniz emulatör ile izleyebilirsiniz.

Next 2000 super olus serisi ile de izlemek mümkün.

İlaveten; Dreambox'ta server'li izlemeler için;http://www.softcam.tv/ buradan günlük free server'lerden yararlanabilirsiniz.

Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanguzel_ -- 18 Ocak 2012; 14:05:12 >

• Sağol abi inşallah beceririm.
    Olmazsa yine sorarım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.