Şimdi Ara

400km menzilli yerli üretim elektrikli otomobil (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
0
Favori
7.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

Mekanik parçalar yerli değil muhtemelen eğer yerli ise o parçaları üretmek için gerekli olan aletler pahalıdır.

Lakin burada dikkat çekilmesi gereken nokta 6.5 MİLYON DOLAR VE DEVLET DESTEKSİZ.

Vaad edilenleri yapıyorsa devletin nasıl paramızı israf ettiğinin kanıtıdır bu araba yapanlara helal olsun.

Yine dikkat etmek lazım ORTADA BİR ARAÇ yok sadece basit 3d çizilmiş araç görüntüleri var neye göre bunları yapıyoruz demişler o da ilginç.

Ortada araç yok diyorsunuz, bu videodaki de gökten zembille indi zaten:
    https://youtu.be/fP8mLyG6VNw

Aracın sitesine girip bakın, bitirilmiş ve gösterisi yapılmış bir konsept araç var ortada, sadece çizimden ibaret değil, ortada araç olmadan adamlar "Seri üretime 3 ay sonra geçebiliriz fakat bürokrasi 1 yıl sürecektir" derler mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: strong mind strong body

Nerede satılıyor paramla almak istiyorum. Yıllardır yerli araba haberi.

Madem para gani buyrun;

http://www.genotomobil.com

Adamlarla iletişime geçip konsept aracı alarak destek olmak istediğinizi söyleyebilirsiniz, ortada konsept üretilmiş bir araç var ve her şeyin bir fiyatı vardır ;)
  • quote:

Madem para gani buyrun;

Adamlarla iletişime geçip prototip aracı alarak destek olmak istediğinizi söyleyebilirsiniz, prototip üretilmiş bir araç var ve her şeyin bir fiyatı vardır ;)
  • Bu tarz özel girişimler zaten vardı. Onuk, Etox, Begler gibi projeler mevcuttu. Hiçbiri de gerekli desteği görmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodin

quote:

Madem para gani buyrun;

Adamlarla iletişime geçip prototip aracı alarak destek olmak istediğinizi söyleyebilirsiniz, prototip üretilmiş bir araç var ve her şeyin bir fiyatı vardır ;)
    o kadar konusuluyor da hele ki mevcut iktidar yalakalarinin bir taraflarindan uydurduklari tarihi alintilarla laf sokma cabalarina ragmen, her konuda olusan husran.

6,5 milyon dolari nereden bulmus bu adam? bankadan kredi mi cekmis yoksa kisisel zenginligi mi ?

daha basinda sallamasyon haber gibi duruyor. Cin`den getirtilen parcalarla daha duzgun montesi bile olmamis bir araba var.

Insallah bu sefer dogru haber dir. Cunku bu ulkenin buna ihtiyaci var. malum menderes zamaninda ucak, bomba fabrikalarimiz ve bir cok fabrikamiz kapatilmisti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodin

quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

Mekanik parçalar yerli değil muhtemelen eğer yerli ise o parçaları üretmek için gerekli olan aletler pahalıdır.

Lakin burada dikkat çekilmesi gereken nokta 6.5 MİLYON DOLAR VE DEVLET DESTEKSİZ.

Vaad edilenleri yapıyorsa devletin nasıl paramızı israf ettiğinin kanıtıdır bu araba yapanlara helal olsun.

Yine dikkat etmek lazım ORTADA BİR ARAÇ yok sadece basit 3d çizilmiş araç görüntüleri var neye göre bunları yapıyoruz demişler o da ilginç.

Ortada araç yok diyorsunuz, bu videodaki de gökten zembille indi zaten:
    https://youtu.be/fP8mLyG6VNw

Aracın sitesine girip bakın, bitirilmiş ve gösterisi yapılmış bir konsept araç var ortada, sadece çizimden ibaret değil, ortada araç olmadan adamlar "Seri üretime 3 ay sonra geçebiliriz fakat bürokrasi 1 yıl sürecektir" derler mi?

Alıntıları Göster
    Sakin ol aslan sitesini kim tasarladıysa kötü tasarlamış o zaman en ufak bir gerçek fotoğraf-video sitesinde bulunmuyor.

Yorumum olumlu zaten.

İkinci cümlene gelince(BU FİRMA İÇİN SÖYLEMİYORUM ORTADA ELLE TUTULUR ARAÇ VARMIŞ HELAL OLSUN)TÜRKİYE'YE HOŞGELDİN. Evet derler, dediler, diyecekler bu ülke yolsuzluğun ve dolandırıcılığın dünyada en yüksek olduğu ülkelerden birisi sadece isimleri duyulsun diye bile böyle yalanlar söylerler toplumumuz lider kabul ettiklerinin sabah söylediği şey öğlen değişince tepki göstermeyen bir toplum 3 ay sonra kimse hatırlamaz bile bu konularda şüpheci olmak en doğrusu en azından bu ülkede.
  • Tipim nasıl ss li

Kasiyer kız bana gülümsedi

Amerika'da yaşamak çok zor

Yerli ve milli araba göklerde

• Bu tip araçların NCAP testlerini görmek isteriz. Sonuçta kimse tekerlekli tabuta para vermek istemez. Batarya haznesi ne kadar korumalı o da önemli. Lityum pil yangınları oldukça tehlikeli olabiliyor ve 2-3 gün yanabiliyor:
    https://www.wheels24.co.za/News/the-grand-tour-host-richard-hammond-injured-in-car-crash-20170610
  • "dış tasarımından motoruna ve iç aksamına kadar her şeyi ile yerli olarak tasarlanıp geliştirilmiş."

Ne zaman bir yerde şu ibareyi görürseniz kaçın. Balık baştan kokar sen ürününü daha koca bir yalanla ortaya çıkarıyorsun ve insanların sana inanmasını bekliyorsun.

Burda kaç kere söyledik BİR ARAÇ %100 YERLİ O - L - A - M - A - Z.

Türkiyede kaç tane ECU üreticisi var, kaç tane mikrochip üreticisi var? Söyliyim koca bir SIFIR 0.

He diyorsan ki bu araçta onlardan hiç yok biz aracın beynini abaküsle yönetiyoruz. Ona diyecek lafım yok. O aracı almam aldırmam zaten.

Önce dürüst olun dürüst!
  • fuckulteli kullanıcısına yanıt
    Keşke okusan içeriği. Okusan anlayacaksın ki bu araç başka bir araç.

• ya yeter artık üretin görmeye ömrüm yetmeyecek ,ürettiniz ise artık şunları yollarda görelim
    yasal prosedür vs. dediğine göre , 2-3 yıl dediğine göre ,kim öle kim kala mı yine ?
    nasılsa 2-3 yıl sonra herkes unutuyor

her şeyi geçtik biz yerli otomobil bekliyoruz ,bunlar kaç km. gittiğinden bahsediyor ?
  • İroniMan kullanıcısına yanıt
    Sitesine gir, bak adamlar ne yapıyor.. Firma kıbrıstan bu arada!

• Hangi parçası yerli bunun.. Geçen haberi yapılan Yer'Çinli' anakart gibi olmasın..

• Tam bir fiyasko. Eğer böyle bir tasarım ile çıkacaksa ona göre eleştiriyorum aracın önü başka arkası başka bir model gibi ki bu tasarım %100 Elektrikli olcakmış tasarımda hiç öyle bir havası yok zaten tasarım diye bir şey yok 2.si 200 bin ₺ olacakmış fiyatı abi bi gidin ya Türkiye de kim alabilir bu fiyata şahsen alabilecek durumum yok olsa bile inanın almam parama yazık olur sonuç olarak olmamış diyorum 2. Devrim daciası çok yakında....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu araba gerçek ve Türkiye de değil yavru vatan Kıbrıs'ta üretiliyor ben gördüm bu arabayı

• Demek ki mağarada yaşıyorsun.

• Man Of Earth kullanıcısına yanıt
    Şüpheci olmanız haklı bir gerekçe neler neler yaşadık fakat o video ve gerçek fotoğraflar da sitesinde var :)

http://www.genotomobil.com/otomobil/tm-265

• evet ...

• 200bin TL de çok para kime satacak. Elinde patlar

• saveyourself S kullanıcısına yanıt
    Tasarlanıp geliştirildi diyor. Yerli üretim malzemelerle üretilmiştir demiyor.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.