Şimdi Ara

4000 TL Motosiklet Onerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
1.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni ehliyet alacagim 2.el motosiklet bakiyorum. Bajaj Discover 150 F var aklimda simdilik. 2. Eli 4000 tl civarlarinda. Ama tek bu motosikleti biliyorum bu butcelerde. Bu motosiklet ozelliklerinde dis gorunumunde baska onerebileceginiz bir motosiklet varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Discover in kronik sorunları ve ikici el motor sizi motosikletten sogutabilir
    Sıfır km Mondial Drift alabilirsiniz
    O bütçeye sizi asla üzmeyecek ve gayet performanslı motosıklettir
    Parcası ucuz ve servısı yaygın anlayan ustası mevcut
  • mdatalay M kullanıcısına yanıt
    Çift silindir olmasi dikkatimi cekti. Guzel motor yakit olarak bir bilginiz varmi?

• Cift silindir gordum bi ilanda ama digerlerinde tek yaziyormus pardon.

• Guncelll

• quote:

Orijinalden alıntı: phonel59

Çift silindir olmasi dikkatimi cekti. Guzel motor yakit olarak bir bilginiz varmi?

3 litre civarı yakar 100km de
    150 cc sınıfının en serı motorudur
    çin malı motorlar arasında en sorunsuzudur
    bajaj dıscoverden cok daha sorunsuz ve balansorlu olması ıle daha rahat bir motor anlayacagınız
  • güncel
  • Guncelll

• bajaja para kaptırmaktansa Hintlilerin en ıyısıne bakmanı onerırım.

Hero glamour bakabılırsın (4000-5000 km temızlerı var pıyasada) o butcede temız,ozellıkle bayıde sıfırına bak ve malzeme parca kalıtesı ısıclık baglantı noktalarını ıyıce ıncele sonra bajaj bak anlarsın ne demek ıstedıgımı.Suruşu gayet pratık ve hafıf bır motor.

glamour ıle ıstanbul gurcıstan ıstanbul yapılkan yazı vardı nette bul oku ıstersen,hero saglamdır ve 5 yıl garantılı olması ozellıkle 2.el alacagın sana avantajlı olacaktır bence.Yakıttada parcadada cuzdanı üzmez.Ozellıkle bana gore turunculu modelı guzeldır ama zevk tabı bırsey dıyemem senın begenecegın tıp ve renge.

Çinlilerden ise KESİNLİKLE UZAK DUR.
  • gerçekten güzel motosiklet. Listeme aldım teşekkür ederim
  • Güncel
  • Guncel

• güncel
  • Crauls kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 4:5:51 >
  • Glamour gercekten guzel ama fazla bilgim yok tekerlekleri nedense cok kucuk geliyor gozume. Bi sakatlik cikaracak gibi .

• phonel59 P kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 4:5:32 >
  • Jant olarak anlattım galiba kusura bakma demek istediğim tekerleğin kalınlığı :D
  • phonel59 P kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 4:5:7 >
  • Guncel

• Alacaksan sifir km al ve rodajini kendin itina ile yap

rodajin bitene kadar da motor hakkinda pesin hukumler verme cunku motorun sıkısık haliyle acilmis hali cok farkli oluyor

Hero modellere bakabilirsin ozellikle hero karizma fiyatina gore rakipsiz bir tork ve guce sahip

Pulsar gibi gaz yiyor ve pulsardan cok daha sorunsuz bir makine honda kalitesinde zaten ayni model yurtdisinda hero honda karizma adiyla satiliyor

fiyati da pulsardan cok daha ucuz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.