Şimdi Ara

400 tlye kadar en iyi bt 5.0 kafaüstü kulaklık hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar başlıkta da yazdığım gibi 300-400 lira bandında kafaüstü kulaklık araştırıyorum, 2-3 güne alıcam.

bt 5.0 olması önemli, ileriye dönük olsun istiyorum. %80 müzik dinlerken, %20 film - dizi izlerken kullanılacak. oyun oynanmayacak.

şu iki kulaklığı buldum. fiyatları nerdeyse aynı.

anker soundcore q10https://www.hepsiburada.com/anker-soundcore-life-q10-kablosuz-bluetooth-5-0-kulaklik-60-saate-varan-calma-suresi-siyah-kirmizi-a3032-pm-HB00000OELMQ
    sony wh-ch510https://www.hepsiburada.com/sony-wh-ch510-bluetooth-kulak-ustu-kulaklik-siyah-p-HBV00000NPZ3I

hangisini önerirsiniz ? veya başka ne alınabilir ?
    500-600lere çıkmak istemiyorum bu attığım 2 modelden çok daha mantıklı bişey çıkmadıkça.

• rez atalım ben de bu fiyat bandında bir kulaklık arıyorum.Önceden iphone un standart kulaklıgını kullanıyordum işimi görüyordu çok bir beklentim yok.Bu modeller beni memnun eder değil mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,
    anker soundcore q10 kız arkadaşımda var, gayet güzel bir model sesi, kalitesi falan gayet iyi.
    bende anker soundcore vortex var, vortex daha iyi ses açısından ama büyük. Mikrofonu falan da çok kaliteli konuşma için.
    q10 mesela uzun kullanımda kafana baskı yapabilir, kulakların büyükse pedlerin içine sığmaz var acıtabilir, ama mesela vortexte kulağında olduğunu bile unutursun, pedleri falan müthiş, ayrıca sert plastik taşıma çantası falan da güzel detaylar...

geçen black friday'de vortex'i 350tl'ye, life q10'u 200tl'ye almıştık şimdi baktım fiyatlar uçmuş...
    İndirim falan denkleyebilirsen vortex öneririm, q10da güzel kulaklık bizzat denedim bana kalırsa sony'nin bahsettiğin modelinden ilerde bir cihaz.
    yine de fikir vermesi açısından yorumum kalsın belki faydalanan olur.
  • Güren kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam. Bende de soundcore q10 var kulaklıktan memnundum ancak sol kulaklıktan bass sesler azalmaya başladı sol kulaklıktan daha az ses geliyor moralim bozuldu. vortex ile bass tiz mid olarak ayrı ayrı karşılaştırır mısınız? Bass ağırlıklı kulaklık seviyorum ama dediğiniz gibi kulaklık ağırlığı ve terletmesi dezavantajı q10 un.
  • Skullcandy Riff çok kaliteli duruyor sürücüleri de 40mm, markanın çoğu ürün incelemesini izledim olumsuz yorum yok diyebilirim. Riff ve Q10 arasındayım ben de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.