Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

400 TL ye cep telefonu önerisi????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
10
Cevap
1
Favori
431
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Cep telefonu tavsiyeleri >> 400 TL ye cep telefonu önerisi????
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1779 Mesaj
      28 Kasım 2018 08:25:23 Konu Sahibi
      Merhabalar arkadaşlar,

400 TL bütçem var ikinci el bir telefonu almak istiyorum. örneğin lenovo p70 gibi yada Casper via 8 gibi bu gibi telefonları kullanan arkadaşlar ve bu bütçe çerçevisinde alabileceğim telefon önerisi olan arkadaşlar yorumlarınızı bekleriz.

herkese iyi forumlar dilerim.

|
      |

• Teğmen
      128 Mesaj
      29 Kasım 2018 07:46:35
      Bu fiyata akıllı telefon almanızı tavsiye etmem hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1779 Mesaj
      29 Kasım 2018 10:18:43 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D5DA72FA0

Bu fiyata akıllı telefon almanızı tavsiye etmem hocam.
      ikinci el olarak düşünüyorum, bu bütçelere bulabiliriz diye düşünüyorum.
      |
      |

• Teğmen
      147 Mesaj
      01 Aralık 2018 17:00:39
      ben 450 tl ye note 3 aldım bütün ayarlarını yaptım memnunum hocam tavsiye ederim
      |
      |

Corsair 400R -- AMD FX 8320 4.5 ghz 1.55v Sunbeam CCF -|- ASUS M5A97 2.0 -|- NVIDIA ZOTAC GTX 660 TI O.C Boost -|- 2x2x2x2 8gb Kingston 1600mhz CL 9-9-9-24 1T 1.60v -|- -|- Samsung 1 TB 7200rpm + 250 gb WD + 1tb + 500 gb WB portable drive -|- CORSAIR VS650 -|- -|- Microlab M-820 2+1 -|- Logitech Wireless Gamepad F710 -|-A4tech gaming mouse XL-747H- Logitech K520 Wireless Keyboard -|-Samsung P-2250 21.5" -|- - Windows 8.1 Pro x64
    • Teğmen
      147 Mesaj
      01 Aralık 2018 17:01:35
      ben 450 tl ye note 3 aldım bütün ayarlarını yaptım memnunum hocam tavsiye ederim

Corsair 400R -- AMD FX 8320 4.5 ghz 1.55v Sunbeam CCF -|- ASUS M5A97 2.0 -|- NVIDIA ZOTAC GTX 660 TI O.C Boost -|- 2x2x2x2 8gb Kingston 1600mhz CL 9-9-9-24 1T 1.60v -|- -|- Samsung 1 TB 7200rpm + 250 gb WD + 1tb + 500 gb WB portable drive -|- CORSAIR VS650 -|- -|- Microlab M-820 2+1 -|- Logitech Wireless Gamepad F710 -|-A4tech gaming mouse XL-747H- Logitech K520 Wireless Keyboard -|-Samsung P-2250 21.5" -|- - Windows 8.1 Pro x64
    • Binbaşı
      1779 Mesaj
      02 Aralık 2018 16:47:39 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Mazotçu

tavsiye için teşekkürler
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      02 Aralık 2018 16:56:48
      Lg g5 al hocam çok hızlı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1529 Mesaj
      02 Aralık 2018 22:33:15
      Ben de o civarda bir telefon arıyorum hocam. iPhone 5'ten geçeceğim. Değiştirmemin asıl amacı ekranı büyütmek, şarj olayını çözmek (3G ile ciddiyim bir saat dayanıyor en fazla %100'den) ve dizi film izleyebileceğim kaliteli bir ekrana sahip olması. Aklımda şuanda Note 3 ve Xperia Z3 var. G2 kullanmıştım iPhone 5 cihazımdan önce. Aslında her ne kadar 2 senedir i5 kullansam da gerçekten özlediğim bir telefon, o yüzden o da alternatiflerim arasında var ama çok eskidi gibi geliyor. Kafam karışık. Babam da Z2 kullanıyor şuanda memnun yıllardır kullanmakta. Z3 daha iyidir ondan. Bakalım biraz daha araştırıp alacağım birini. Aklımda Xiaomi Redmi 4x almak vardı ama fiyatları baya artmış ikinci elde. 500-550 civarına bulabilirsem düşünmeden onu alacağım ama bulamıyorum siyah rengini.

Spotify
      Hail Sithis!
      Hard Rock / Melodic Death Metal
      The first rule of Fight Club is: You do not talk about Fight Club.

• Binbaşı
      1779 Mesaj
      03 Aralık 2018 13:14:58 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: L. Kilmister

Ben de o civarda bir telefon arıyorum hocam. iPhone 5'ten geçeceğim. Değiştirmemin asıl amacı ekranı büyütmek, şarj olayını çözmek (3G ile ciddiyim bir saat dayanıyor en fazla %100'den) ve dizi film izleyebileceğim kaliteli bir ekrana sahip olması. Aklımda şuanda Note 3 ve Xperia Z3 var. G2 kullanmıştım iPhone 5 cihazımdan önce. Aslında her ne kadar 2 senedir i5 kullansam da gerçekten özlediğim bir telefon, o yüzden o da alternatiflerim arasında var ama çok eskidi gibi geliyor. Kafam karışık. Babam da Z2 kullanıyor şuanda memnun yıllardır kullanmakta. Z3 daha iyidir ondan. Bakalım biraz daha araştırıp alacağım birini. Aklımda Xiaomi Redmi 4x almak vardı ama fiyatları baya artmış ikinci elde. 500-550 civarına bulabilirsem düşünmeden onu alacağım ama bulamıyorum siyah rengini.
      bu karışık yorumun için çok teşekkürler bir bataktaydım şu an çıkış biraz daha zorlaştı :):):) şaka bir yanada teşekkürler bilgilendirmen için, bence note3 güzel bir telefon ama ikinci elde güven ne kadar verir sizde bilirsiniz. xiaomi yi de arastırmak lazım diye düşünüyorum. Ülkemize yeni girmiş bir telefon ama kalite bakımından iyi bir telefon diye tahmin ediyorum.

şu an için benim önceliğim Casper v8 ve note 3 gibi araştırmalar bu yönde

• Binbaşı
      1529 Mesaj
      04 Aralık 2018 19:09:29

Tabi ikinci el sıkıntı oluyor hocam biraz ama şans işi tabi ki. İyi araştırmak lazım. Misal ben g2'yi de iPhone 5'i de ikinci el almıştım, ikisi de aşırı sağlam çıkmıştı. Satıcının insiyatifine bağlı. Şuanki iPhone 5'imi satarken tüm parçalarını aliexpressten aldığım parçalarla yenileyip satacağım, tabi ki söyleyeceğim de değiştirdiğim parçaları, çünkü kullanılacak gibi değil alan için. Her yeri dökülüyor orta tuşu falan. Vicdanen rahat edemem hocam hele bi de kusurlarını söylemezsem, keşke herkes böyle olsa ama nerde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      gult3kin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Spotify
      Hail Sithis!
      Hard Rock / Melodic Death Metal
      The first rule of Fight Club is: You do not talk about Fight Club.

• Binbaşı
      1779 Mesaj
      08 Aralık 2018 06:55:37 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: L. Kilmister

Tabi ikinci el sıkıntı oluyor hocam biraz ama şans işi tabi ki. İyi araştırmak lazım. Misal ben g2'yi de iPhone 5'i de ikinci el almıştım, ikisi de aşırı sağlam çıkmıştı. Satıcının insiyatifine bağlı. Şuanki iPhone 5'imi satarken tüm parçalarını aliexpressten aldığım parçalarla yenileyip satacağım, tabi ki söyleyeceğim de değiştirdiğim parçaları, çünkü kullanılacak gibi değil alan için. Her yeri dökülüyor orta tuşu falan. Vicdanen rahat edemem hocam hele bi de kusurlarını söylemezsem, keşke herkes böyle olsa ama nerde.
      keşke ve keşke bütün satıcılar sizin gibi olsa, ne anlamı var 20-30 tl fazla kazanmak için insanları kandırmak :(
      |
      |

Reklamlar
SEO
web tasarım
haberler
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.