Şimdi Ara

400 tl ile girişiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha fazla para geliyor ama geldiği gibi de gidiyor. 400 tl var şu an elimde. Ev alışverişimi de yaptım baika yere harcamayacağım şu ara. Eğer harcamazsam gider ama bu para birikmiyor yani. İkinci el baktım sahibinden’den, 400-500 tlye nikon d3100 ve 5000 buldum. Shutterı yüksek olsa da artık kullanmaya başlayayım da az götürüversin ne olacak. Hiçbir şeyi severek yapmıyorum fotoğraf çekmek hariç. Dslr almayı düşünüyorum kesinlikle. İlerleyen zamanlarda, yaz sonuna kadar kullanırım alacağım makineyi.

Canon eos 400d-350D-40D-80D falan var 400 tl civarına. Nikon d3100 var 5000 var. Sorunsuz cihazlar bunlar. Öyle yazıyor en azından. Shutter 13-15 civarı. Ne düşünüyosunuz? Öneriniz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Milfka -- 28 Nisan 2018; 2:8:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 400 tl civarına alacağınız bir dslr'dan bence bir şey beklemeyin. zaten lensli olarak mı o fiyattalar bilmiyorum, zira en ucuz, en vasat otofokuslu lensler 250-300 liralardan başlar zaten. gövde + lens için en kötü ihtimal 900-1000 lira ayırmak lazım, o kadar paranız yoksa kompakt makinelere bakabilirsiniz. 400 liralık 80d'nin içi boştur muhtemelen
  • O fiyatlara sadece gövde satıyorlardır.

Size tavsiyem şunlar olabilir.

İll DSLR ise 450D + 50mm 1.8 (bu da 400e zor)
    Veya
    Olympus E-PM1
    Olympus XZ1
    Canon S95
    FinePix S6500FD
    vs vs

İmzamdaki konuyu okumadıysanız onu da okumanızı tavsiye ederim, örnekler mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi multimatom -- 28 Nisan 2018; 18:14:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: multimatom

O fiyatlara sadece gövde satıyorlardır.

Size tavsiyem şunlar olabilir.

İll DSLR ise 450D + 50mm 1.8 (bu da 400e zor)
    Veya
    Olympus E-PM1
    Olympus XZ1
    Canon S95
    FinePix S6500FD
    vs vs

İmzamdaki konuyu okumadıysanız onu da okumanızı tavsiye ederim, örnekler mevcut.
    Çok teşekkür ederim yorumun için. Şu an kahvaltı hazırlıyorum daha sonra sana bir mesaj yollayacağım.

• canon 40d bulirsaniz temizse kacirmayin.

bide ustune kaliteli bir mf lens yada 50mm 1.8 taktiniz mi super olur.

550d ile 40d ayni fiyatta ise 550d alinabilir.

video ve iso performansi avantajiniz olur onun disinda 40d govde anlaminda cok daha ustundur.

nikondada ayni sekilde dandik 3000 serisine bulasmayin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.