Şimdi Ara

400 bin TL sıfır araç ????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar, 400 bin TL bütçe ile alınabilecek sıfır araba sizce hangi araç şu piyasada mantıklı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Hocam Life'ı geçtim en fullü diye tabir edilen Style pakette bile kampana var.

Bu kadar verip 19.yüzyıl teknolojisi olan kampana frenli araç almak istemiyorum. Hele hele o el freni nedir  

Osman İPEKyoutube
    Videoyu beğenip yorum yaparsanız ve kanalıma abone olursanız çok sevinirim
    https://www.youtube.com/watch?v=cnX11fHqqbo
  • 1.6 mjet egea

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opel grandland,Mokka,crosland... bütçeniz hangisine yetiyorsa tam otomatik tork konvektör li sorunsuz araçlar...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yarım milyona egea vah ülkem ne hale gelmiş

• Bayon olabilir

• Elegance paket Stonic olabilir. Kasko ikame araç olarak verdi, gayet güzel bir araç. Kaliteli mi dersen değil..

• kıng365 kullanıcısına yanıt
    400 bin TL sıfır araç ????

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • VYNO V kullanıcısına yanıt

Şundan 6-7 sene önce yarım milyon türk lirasına Fiat marka bir arabanın sıfırı ancak alınacak dense güler geçerdim.

• Corolla

• Merhaba ,

Bu işi yapan birisi olarak nacizane tavsiyem : Hyundai i20- citroen c3 feel bold seni üzmez yakıt konusunda da iyi 2 otomobil.

• Binmek için alacaksam Golf 8 ya da Corolla alırdım.

• Sarı siteden 2021 joy comfort megane

• 16 bine Dacia Logan var sıfır.
    18 bine Dacia Sandero var
    22 bine Clio var.
    25 bine Peugeot Bipper var.
    27 bine full paket dizel i20 var.
    28 bine seat Leon var
    29 bine Duster var
    36 bine golf var
    45 bine Mondeo var.

Ama 10 yıl önce :-))

• Hocam bende aynı durumdayım bütçe aynı , Opel Corsa 1.2T Elegance alacağım gibi görünüyor.

Polo Life ve Clio 5 'e çok gidip geldim ancak tork konvertörlü tam otomatik şanzıman, 1.2T turbolu ve düşük MTV'li , 4 disk fren standart diğerlerinde kampana var, elektronik park freni, cam tavan ve direksiyona müdahale eden şeritte tutma asistanı gibi güncel teknolojileri barındırdığı için baskın aday olarak görüyorum kendisini.

Ama şu da var bunu da alırsam üst üste 4. Opel Corsam olacak 400 bin TL sıfır araç ???? , başka marka ve model araç sahibi hiç olmadım ama onlar da beni hiç pişman etmedi Level atlayıp C ye geçeyim diyorum ama Ford Focus Trend X çok boş aynı şekilde Megane falanda öyle.. Turbosuz japon arabalarına şu benzin fiyatlarında bulaşmak akıl karı değil geriye valla tek yürütme maliyetlerini ve güncel teknolojileri de göz önüne alınca bahsettiğim araç kalıyor bu fiyat bandında..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanstern -- 31 Ocak 2022; 10:37:2 >

• Corolla. Net.

• Boş bir C almaktansa doluya yakın b segment almak daha mantıklı hocam.

• Ken Block43 kullanıcısına yanıt

Aynen öyle, tabii gönül ister Ultimate olsun en fullü olsun ama üstüne kafandan 70-100 bin tl koymak gerekiyor 400 bin TL sıfır araç ???? 

Netleşirse şayet Elegance alıp 1-2 oyuncağı es geçicez mecbur, benzinin 20TL olduğunu varsayarsak, minimum 70bin TL fark vermek demek 3500litre benzinden feragat etmek demek , hayat kısa, gezmeye para kalmadıktan sonra napayım arabayı 400 bin TL sıfır araç ???? 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanstern -- 1 Şubat 2022; 9:11:41 >
  • Bulabilirseniz Corollo tabiki, bu da soru mu yani..

• Boyutu yetiyorsa en güzel seçenek bence. Clio Touch kampanaydı da Polo Life'da da mı kampana var emin misiniz?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.