Şimdi Ara

40 yaşında bilgisayar oyunu oynamak (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
632
Cevap
14
Favori
41.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 19 dayım oyun oynamayı pek sevmem.aslında severim ama bu internet varken insan oyun oynayamıyorki...
  • haklısın genç oyunun yaşı yoktur. babalarımız amcalarımız neden oyun oynamazlardı şünkit onların zamanında pc oyun yoktu abim 74 lü comodor zamanından 30 yaşında halen oyun manyağı özellikle quake3 çünkü oyundan dat almıştı bizim ileriki zamanlarda da daha değişik teknolojik oyunlar çıkacaktır bizde onlara kafa yormayacağız ve de çokcuklarımıza bizim zamanımızda bilgisayar oyunları vardı deyeceğiz oyanlışmı gardeşlerim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gargoyle

ben daha 28 yaşımdayım ve hala oynuyorum. Film izlemekten daha keyifli. Filmden farklı olarak başroldeki adam sizin istediklerinizi yapabiliyor.

Özellikle sizin istediğiniz gibi yetiştirdiğiniz herolarınız olan oyunlar (deux ex gibi) çok hoş olabiliyor.

işte buna
    +11111111111111
  • Bende Ömrüm Yettiği Kadar Oynamayı Hayal Ediorum... Düşünsenize Torunlarınızla Geleceğin Counteri İle Kapışıonuz..
  • 29 yaşında bir iolarak bencede yaşın sınırı yok.Ama evlenince çok zaman bulamıyor insan..
  • babam savaş filimlerini falan çok sever. Babama gel oyun oynatayım sana diyorum bu arada peder 52 yaşında yok bu yaşta oyunmu falan olur diyo. Ne alakası var acaba başaramıyacağındanmı korkuyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gift15h

Bende Ömrüm Yettiği Kadar Oynamayı Hayal Ediorum... Düşünsenize Torunlarınızla Geleceğin Counteri İle Kapışıonuz..

• benim en büyük hayalim ne biliyormusunuz arkadaşlar.. bir gün yaşım kaç olursa olsun evimde projeksiyonumu bilgisayarıma bağlayarak, koca duvarı ekran haline getirerek oyun oynamak. bir strateji yada action bir oyun oynamayı ve home theratreden gelen sesleri tahmin ediyorumde heyecandan nefesim kesiliyor.. mesela quake 3 eski de olsa ben o oyunu seviyorum.. o oyunun sahip olduğu çözünürlük hiçbir oyunda yok mesela. o oyun yıllaaar evvel yapılmış bir oyun ve oyunun sahip olduğu çözünürlüklere bi bakın. anlarsınız ne demek istediğmi.. ileride bilgisayarım quake 3 ü oynatırsa mutlaka oynicam.. mesela painkiller, ya.. heyecanlandım gene ya...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi james_earl_cash -- 7 Ekim 2004, 22:44:35 >
  • ben yaşım ne olursa olsun oyundan zevk aldığım sürece oynarım
  • ben bi kaç sene önce game-spy da chat odasında biri ile konuşmuştum
    tam bi profesyonel ve adam 50-60 yaş arası idi ... :)
  • Ya bunu neden gururmeselesi yapıyosunuz ki anlamıyorum, insan istedikçe oynayabilir yaşı yoktur bu işin.
  • mühim olan insanlık ....!!! ne güzel böyle +düşünmen bravo sana
  • quote:

Orjinalden alıntı: infinite

mühim olan insanlık ....!!! ne güzel böyle +düşünmen bravo sana

yorgunluğuma ver ne demek istediğini tam anlayamadım
  • arese katılıyorum yani herkes turkler soyle boyle... diyor ama diger ulkelerde bizden cok farklı degil. mesela gecenlerde atvde cıktı ve nette de dolasıyordu. su italyanlarla ilgili flash . ve ntv deki belgesel micheal moore n yonettiği "awful truth" bi seyretseniz manyak seyler anlatıyordu. bi bolumle altıma zıctım gulmekten adamın biri polis olmak istiyor sınava giriyor ama kazanamıyor. gerekcesi puanı hayır dusuk olması degil haddinden fazla yuksek olması en ust duzeydekiler bile bişey yapamıoyr kos kos oturyolar. ve deniyor soruyor bi kac polise inanılmaz komik cevaplar alıyordu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: guenen

quote:

Orjinalden alıntı: takoz

Emekli olunca alıcaz altımıza bir pc hepimiz çoşucaz.O zamana half-life3 anca çıkar

+1

• elimde olsa öldükten sonra bile oyun oynarım
  • ben 11 yaşındayım ama şu anda oyuna pek fazla takılmıyorum herhalde 40 yaşıma kadar yaşarsam gene böyle olacağım oyunlardan en sevdiğim de undergraund du
  • adamın birine uo oynamayı örettim 4 yıldır hala oynuyo serverın birinde kaç tane char yaptı bilmiyorum muhtemelen onlarcadır sıkılmadan bıkmadan hergün oynuyo bu adam
    ve yaşı 45
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.