Şimdi Ara

40 yaşında bilgisayar oyunu oynamak (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
632
Cevap
14
Favori
41.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 40 yaşındayım hala oyun oynuyorum ama eskisi gibi saatlerce değilde 1 saat oynayıp bırakıyorum , hatta ileri gidip vr gözlük bile sipariş geçtim gelmesini bekliyorum

oyunun yaşla bir ilgisi yok ,kafa dağıtıp günün stresini atmak için birebir

• Sanal hayat mi reel hayat mi? 2 secenek var biz zamaninda sanali sectik reelde yapamadigimizdan.Cogu oyun aslinda zaman kaybidir biliyoruz.Ancak her insan bir degil,bazilari sosyal olur bazilari antisosyal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunlar bence en büyük, emek verilmiş sanat eserleridir günümüzde. oynamanında yaşı yok

• kutsall1 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle aoh2 2014 senesinden beri oynardım cs wolf ets2 pubg ara ara bunlarıda oynadım hayattan ne kadar koptuğumu, yapmam gereken onca vs iş varken yapmadığımı farkettim reel hayatta ne kadar çok şey kaçırdığımı gördüm artık oyunların hepsini sildim zararın neresinden dönersek kardır mantığıyla bakıyorum bazen çok istiyorum oyun oynamak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trubetzkoy -- 23 Ocak 2022; 16:41:7 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Silmekle kurtulunmuyor. Ben çok sildim yine başladım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Konuyu açan arkadaşın 40 olmasına 2 yıl kalmış, napıyor acaba  

• 40 yaş üstü kardeşlerim! Hadi The Witcher'a 5.kez başlamaya  

• atari 2000 ile başlayan,
    sega mega drive, gameboy ile devam derken kısa bir ara verip,
    ps1 ve ps4 ile devam eden, oyun macerama pc ve xbox ile tam gaz devam :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne var yahu 40 yaşında da 70 yaşında da oyun oynarsın böyle ayrımlaştırmayın insanları

• 80 yaşında da olsan oyun oynarsın sadece anlık tepki süresi uzar. Zaten tepki süresi iyi olan a dance of fire and ice diye bir oyun var tüm seviyeleri çatır çatır geçer. 10 parmak klavyesi olanlar için birebir aslında. :)

• Sağlıklı uzun ömürlerimiz olsun da ölene kadar oynayalım (:

• Vaybe konuyu açan 40 a geliyor neredeyse, tabi yaşıyorsa.

• 43 ve üstü olanlar var burada 40 ne ki :)

• @Konuya dahil olmayan adam hayatı oyunlardan mı ibaret sanıyon önemli olan sevdiklerine zaman ayırıp ilgi göstermendir.

• Oyun oynamanın yaşı mı olur yav ? zevk alıyorsan kendini iyi hissediyorsan başkalarının söylemlerini takma

• Şaşırılmayacak gayet doğal bir durum.

• 40 yaş tertiplere selam.

yanına animede ekleyelim tam olsun.

5 veya 6 yaşımdan beri yola devam. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akibeel -- 1 Şubat 2022; 21:58:25 >
  • O 40 yaşında oyun mu oynanır diyenlerin eline oyunu vereceksin ondan sonra gör bakalım iki görevi iki hareketi becere biliyor mu o zaman aradaki fark belli olmuş olur rezil olduğu da cabası. 😀

• Bence mesele kaç yaşında oyun oynayıp oynamadığın değil. O vakitte ne yapıp ne yapmadığındır. Oyun oynamayıp zamanını çarçur edebilirsin fakat aynı zamanda hayatında tüm sorumluluklarını yerine getirip ayırdığın vakitte oyun da oynayabilirsin. Bunun yaş ile nasıl alakası olabilir ki. Tavla ya da dama da oyundur. Kimse 40 yaşında tavla mı oynanır diye sormaz.

• sniper23 kullanıcısına yanıt

2024 de bir sorarız hala oynuyormuymuş  

oyunun yaşı yok bu arada harbiden. bizim üniversitede 50 yaşlarında bir hoca bizle age of empires 2 oynuyordu ve baya iyi oynuyordu yaşına göre. çevremde 40 larına yaklaşan ve biraz üstünde oyun oynayanlar var ama çocuk sahibi olanlar ya sadece 1 tane oyuna zaman harcıyor ya da konsolda yılda 2-3 oyun bitiriyorlar.

yalnız 25 den sonra oyun oynamak biraz boş adam işi haberiniz olsun. işin içine iş etmeni giriyor  mavi yakaysan bir defa cumartesileri unutun. hatta bazı beyaz yakalar bile cumartesi sözde yarım gün çalışıyor. ev ile iş arasında ne kadar mesafe olacak ? şanslıysanız günde 40-60 dakika harcarsınız bahtsızsanız 3-4 saat arası değişir. iş + çocuk varsa zaten unutun oyunu falan anca 1 oyuna haftada 3-4 saat ayırabilirsiniz max.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ADF35784A -- 23 Nisan 2022; 21:30:44 >

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.