Şimdi Ara

40 tl yerine 7.5 tl sadece 2 gün googleplay dijital matematik kitabı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
2
Favori
924
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• sen soru sor diyip cevap vermeyen adam değil misin
  • Ürün normalde 40 tl değil, biraz araştırınca 13 liraya satıldığı görülüyor. Kendi videonuz sanırım

https://www.youtube.com/watch?v=gsrdsTQy5Hg

1. dakikada ücret yazıyor
  • Bu mesaj daha önceden şikayet edildi o yüzden şikayet etmenize gerek yok.
  • i garanti iade devam ediyor mu
    öyleyse bedavaya gelir ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bora Hocam daha önce kitabınızı almıştım, hem kitap hem de online olarak.Ancak açık söylemem gerekirse kitabın revize edilmesi, özellikle belli başlı konuların tekrar ele alınması gerekiyor. Mesela 6. sınıf öğrencime yeni anlatmaya başladığım cebirsel ifadeler bölümünden bir aayfa bile çıktı veremedim.Sorular birden bire gereksiz zorlaşıyor..Her konu maalesef böyle..Gereksiz antrenmanlar konudan soğutuyor..umarım olumlu alırsınız eleştirileri..

• bu arkadasin iddasi hic matematik bilmeyen birini oss kpss seviyesine yaklastirmak, lisans seviyesi degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infest06 -- 8 Mayıs 2016; 19:09:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: promise89

Boşverin arkadaşlar bunlar basit kaçar bir intermadiate value therome ile boundary litmit hesapları yapalım, bu arkadaş bunları anlatıyor ama nedeninini biliyor mu bir derirvasyon hesaplarken chain rule veya mean value mu kullanıyor direk l hospital mı yapıyor. Matematiğin data temeli Bir gauss seidle ya da gauss jakobi kullanabiliyor mu. Bir kirişi kolon hesabında matlabla analiz yapıp buckling değerlerini hesaplayıp bu güvenlidir diyebiliyor mu? Yada en basitinden olacak bir depremde excel makro ile Newmark kombinesi ile psa-distance matematiksel analizini yapabiliyor mu. Bir matlabda ne kadar iyi. Artık matematikçilere bunları sormak lazım. Doktora seviyesinde bir sınava girelim bu arkadaşdan düşük alırsam Odtü Yüksek lisansını yırtarım.

Hocam sen niye böyle bi yarışa girdin ki hemen?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• furi kullanıcısına yanıt
    Tebrik Ediyorum

Burasının sıcak fırsat bölümü olduğunu unutmuş arkadaş galiba
  • Başkan sen ne saçmalıyorsun ya

• arkadaşlar kitabın googleplayde belirledigimiz fiyatı 40 tl dir o nednele 40tl üzeri çarpı var

ancak en cok satıldıgı fiyat 27 tl

bir aralar 13 bir ara 20 -25 değişik fiyat kampanyaları yaptık 1,5 sene boyunca

kampanya bitiminde normal fiyata dönüyor onun üzerinden de google kendi bir indirim yapıyor

kedi zekasınca acık buldugunu zanneden arkadaşlara acıyorum artık

almak isteyen için 7.5 tl sıcak fırsat degil mi?

ilgilenmeyen, veya begenmeyen arkadaşlar neden tıklayıp bir de yorum yazarak o degerli vakitlerini harcıyor?

faturalı resmi bir satış var enden sıcak fırsat degilmiş???

su ana dek bu kampanyada 50 civarı satış olmuş demek ki ilgilenen takip eden var

bu ülkenin en büyük sorunu yapılan her şeyi kötülemek ve aşağıya çekme gayreti

bunu yapan insanlar da genelde hiçbir şey üretmeyen asalak tipler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boramat -- 8 Mayıs 2016; 23:07:53 >

• aynı soru 50 kez sorulursa cevap vermem tabi

birazcık yazılanları okusanız yeterli

konu kemale erdiginden yüzlerce kişiye cevap verdikten sonra vermedim

ama günlerce son derece ciddi mesai de harcamış olsak, bir cok kişiden teşekkür de alsak sizin gibilere yaranamıyoruz malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boramat -- 8 Mayıs 2016; 23:14:43 >
  • furi kullanıcısına yanıt
    güzel kardeşim bir ürün için zaman zaman kampanyalar yapılır değişik fiyatlar uygulanır açık mı buldugnu sanıyorsun?

zekası fazla arkadas

13tl- 25 tk 27 tl bir cok kampanyalar yapıldı ama en basından beri belirlenen fiyat 40 tl dir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boramat -- 8 Mayıs 2016; 23:10:40 >
  • sayın hocam kitap ortaokula yönelik bir kitap degil

ancak %35-40 ı hitap eder

öğretmen oalrak kullanırken kitabı tamamen bitirtmek degil ögrencide kavratmak istedigniz yere göre ödevlendirmeyi siz yapmalısınız

seviyesine göre zor olanları da elemelisiniz

kitaplarda çıktı alıp vermek, fotokopi çekmek yasal degil bunu bilmeniz lazım, telif hakları var ciddi cezalar var

bunun yerine kitabın basılı versiyonunu aldırmanız lazım
  • İtirazım sonucu tekrar sıcak fırsatlarda

• quote:

Orijinalden alıntı: boramat

sayın hocam kitap ortaokula yönelik bir kitap degil

ancak %35-40 ı hitap eder

öğretmen oalrak kullanırken kitabı tamamen bitirtmek degil ögrencide kavratmak istedigniz yere göre ödevlendirmeyi siz yapmalısınız

seviyesine göre zor olanları da elemelisiniz

kitaplarda çıktı alıp vermek, fotokopi çekmek yasal degil bunu bilmeniz lazım, telif hakları var ciddi cezalar var

bunun yerine kitabın basılı versiyonunu aldırmanız lazım

Matematik öğretimcisiyim hocam, öğretmen değilim. Kitabınızı daha önce aldım ancak kitabı sıfırdan öğretme anlamında yeterli bulmadım. Beğensem her öğrencime aldırırdım zaten. Sadece bazen bazı konularda destek olması anlamında açıp bakıyorum çıktı için, inanın çıktı alacak sayfa bulamıyorum. Bu nedenle çıktı alma konusunda aynı düşünmüyorum ki, her kitabın %10'u dünya genelinde fotokopi çekilebilir, seri üretimi yada dağıtımı yapılmayacaksa.

Ayrıca 1. sınıftan 32 yaşında KPSS öğrencisine kadar çeşitli portföyde öğrencim var. KPSS ile ortaokul matematiğini ayrıştırmanıza da anlam veremedim. Birkaç konu hariç temel matematik sorulur ve temel matematik 10. sınıfa kadar olan derslerdir. Tek fark yaş farkıdır ve yine de bu haliyle bu yaştaki öğrencilerin matematikten ne derece nefret ettiğini siz de biliyorsunuzdur. Zor kısımları atlama gibi bir olay olsa keşke, zor olan kısımlar atıldığında konuya ilişkin elimizde birşey kalmıyor. Kitapta içeriğin birden bire zorlandığı ve gereksiz yere harfli ifadelerin abartıldığı kanısındayım. Keşke eleştirilerin sizin için olumlu anlamda yapıldığını, bu haliyle alıp kullanıp öneren sayısının yeterli olmayacağını kabul edip bir sonraki baskıda düzeltmeye çalışsanız..

• sayın hocam kitap ortada acık ve net

tamamen sıfırdan başlayan , kazanımları bol bol alıştırma ile pekiştiren basit bir kitap, öyle çok yorumlanabilecek bir kitap değil

mesela ögrenci iki kare farkında zayıf, 2-3 sayfa alıştırma ile bunu öğrenme ötesi alıskanlık haline getiriyor, artık takılmıyor

her temel kavram için bol bol alıştırma var ve piyasadaki bir çok soru tipini de içeriyor, orta ve zor seviye sorular da elbet var

hedef kitlesi matematiği bir türlü başaramayan, sıkıntı yaşayan hemen herkes, ama iyice geliştirmek işlemlerde hızlanmak isteyenler için de daha zor egzersizler de var

tamamen sıfırdan rakamlardan başladığı için piyasadaki tüm kitaplardan da ayrılıyor

ülkemizdeki telif hakları kanununa göre %10 unu bırakın 1 sayfayı bile fotokopi çekemezsiniz cıktı alamazsınız bu zaten kitapların 2.kapağında yazar

dolayısı ile yanlışı savunmayalım ve son derece ciddi cezalar var, 1. kitaptan dolayı açtıgımız bir davada aldıgımız tazminat son derece yüksek

kitap aslında tam da sizin kullandığınız gibi en etkili olarak öğretmen rehberliğinde kullanılabilir

matematik problemi yasayan öğrencinin takıldıgı kavramlarla ilgili sayfalarda farklı soru tiplerini çözüp akabinde öğrenciye yaptırtıp kalanları da ödev vermek lazım

tabi zor sorular da var bunu da siz öğrenciye göre ayarlamalı "şurayı atla bunu yap " gibi telkinlerde bulunmanız lazım

dijital kitap+basılı kitap+ tamamının çözümü+ her sayfanın video anlatımı+facebook grubunda takılınan yerlere destek ile bu kitap hakkı ile bitirilirse matematik diye bir problemin kalmayacagına adım gibi eminim ve yüzlerce örnegini de bizzat gördüm, zira kitap benim özel derste hazırladıgım dökümanların birleştirilmesi ve her bölüme özet bir anlatım eklenmesi ile oluşmuştur

eksik gördüğünüz yerleri ve fikirlerinizi bir rapor tarzında boramat@gmail.com adresine gönderebilirseniz yeni baskıda dikkate alırız hatta sizin katkınızı da giriş yazısına ekleriz hocam

• Teşekkürler, bizlerin tartışması da bu şekilde olmalı. Eleştiri değil, görmek istediklerimi yazdım aslında. Çünkü böylesi bir kaynağa derslerimde ihtiyaç duyuyorum. Ancak böylesi bir kitap hazırlayacak kadar vaktim yok; hazırlanmış olana şöyle olsaydı diyecek kadar tecrübem olduğu kanısında olduğum için katkıda bulunmak istedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.