Şimdi Ara

>>43 Herolu Heroes of the storm hesabı satılır 60 TL <<< Legendary Skin Mevcut

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1-Kael'thas
    2-Thrall
    3-Nova
    4-Alarak
    5-Gul'dan
    6-E.T.C
    7-Nazeebo
    8-Samura
    9-Varian
    10-Azmadon
    11-Jaina
    12-Zagara
    13-Valeera
    14-Muradin
    15-Rehgar
    16-Anub'arak
    17-Cho
    18-Gall
    19-Abathur
    20-Artanis
    21-Sylvanas
    22-Zeratul
    23-Tychus
    24-İllidan
    25-Murky
    26-Tyrael
    27-Kerrigan
    28-Sgt.Hammer
    29-Butcher
    30-Falstad
    31-Zul'jin
    32-Brightwing
    33-Zarya
    34-Rexxar
    35-Dehaka
    ------ Yeni Eklenenler------
    36-Johanna
    37-Valla
    38-Lucio
    39-Malfurion
    40-Sonya
    41-Arthas
    42-Diablo
    43-Lunara

Mountlar

>>43 Herolu Heroes of the storm hesabı satılır 60 TL <<< Legendary Skin Mevcut + yeni sezon mountu

Skinler

Raynor Commander Raynor Epic Not:Bu skin kullanabilmek istiyorsanız raynor satın almalısınız bu skin bana hediye olarak geldi raynoru pek seven birisi değilim o yüzden karakteri satın almadım siz seviyorsanız raynoru satın alıp bu skini kullanabilirsiniz

Zagara Desert Queen Zagara Yeni Patch'de Legendary skin olacak

üstünde 7k gold bulunmakta

60 TL satıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Sparda_ -- 11 Nisan 2017; 1:11:18 >

• 60 TL satıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Sparda_ -- 25 Mart 2017; 21:57:43 >
  • bu fiyata bu hesap ideal ++++
  • lunarada satın alınmıştır 7k gold bulunmaktadır hesapta 60 tl ye bu hesap çok uygun bir fiyattır Nick değiştirme hakkıda var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Sparda_ -- 27 Mart 2017; 2:42:19 >
  • iyi satışlar dilerim
    gerçekten 60 lira bedava
  • BoRriZ kullanıcısına yanıt
    sağol dostum ama satamadık işte
  • yeni gelicek patch ile hesap dahada değerlenecektir karakter levelleri fazla buna bağlı olarak fazla kutu gelicektir arthas satın alındı
  • Heroes of the storm 2.0 patch ile üstünde bedava kutular olucak ve hero levelleri yüksek çok fazla ödül gelicek bilginize
  • diablo eklendi
  • 60 TL bu hesap için gerçekten çok iyi fiyat. kabaca hesaplarsak 1 aylık stimpack zaten 40 TL geliyor ki o sürede bu kadar hero almak için epey oynamak gerek. hesapta +2 de skin var. emeği saymadan sırf kaba hesapla bile çok uygun ki üzerindeki emeği de sayarsak hiçbir şey değil.

hayırlı satışlar dilerim.
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.