Şimdi Ara

40 Bin TL'ye HB Araç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Model yılı 2011+ HB araç bakıyorum arkadaşlar, tavsiyeleriniz nelerdir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2011 model Focusum var 43 bine bırakırım 65 bin km'de
  • 2012 cruze sport plus

• Aveo 1.3 Hb LTZ olabilir Punto Evo 1.3
  • punto olabilir araba fiyatları o kadar arttıki öneride bulunmak çok zor.
  • punto iyi bir tercih genc isi

• Fiesta 1.25 - My Fiesta

Fiesta 1.25 Trend ( 2013 ve sonrası )

Fiat Punto Evo 1.4 Multiair Dynamic ( 105 ps 6 ileri )

Fiat Punto Evo 1.4 My Life

Fiat Punto Evo 1.3 CDTI Active

Seat Ibiza 1.4 Reference ( + 2.000 verebilirsen Style )

Peugeot 207 1.4 HDI Urban Move

Peugeot 208 1.4 HDI ( baz donanım )

Citroen C3 1.4 benzin ( üst donanım )

Citroen C3 1.4 HDI ( Baz donanım )

Aynı sınıftan aynı bütçe ile geçen hafta araç aldım. Güncel fiyatları ile bütçene uygun, bence en güzel araçlar bunlar.

Özellikle Punto Evo 1.4 Multiair 105 ps 6 ileri gırtlak dolu bir araba. Bakmaya üşendim, yanlış hatırlamıyorsam 10.8 saniye 0-100 km/h, Dijital klima, hız sabitleyici, yağmur-far sensörü, yol bilgisayarı, 4 cam otomatik, orta kol dayama, hill holder, start&stop vs. vs.
  • 41-43 civarlarında temiz bravo bulunabilir 1.6 multijet 120bg 300tork. Kronik sıkıntı olarak göğüste yolcu airbagde şişme oluyor. Bravo forumlarında değişmiş araçlar bulunabilir istenirse.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-120-hp-300-nm-bravo-dizel-otomatik-470212654/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2011-dizel-otm-76-bin-km-496036550/detay

İlanlar örnektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bellup -- 2 Kasım 2017; 0:22:59 >

• temiz bir c4 işini görür
  • 1.2 2014 clio joy

• B.Avcı B kullanıcısına yanıt
    Hangi aracı kaça aldınız hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: birkan2096

2011 model Focusum var 43 bine bırakırım 65 bin km'de

ilanı var mı paketi nedir?
  • Be_Yourself kullanıcısına yanıt
    2011 Punto Evo 1.4 My Life + LPG, 52.000 KM, boya-hata-değişen-tramer yok, ilk sahibinden. 4 lastik sıfır, debriyaj, fren disk + balata, yağ filtre bakımları 2.000 km önce yapılmış, 1 lira masrafı olmayan bir araba aldım. 38.500 lira. Tahminimce 2.000 liraya yakın piyasanın üzerine aldım ama üzerinde 185/65/15 Michelin CrossClimate lastikler var, tanesi 275 lira. 700 lira debriyaj seti, tahminim 400 Tl fren diskleri + balata ve yağ filtre bakımları derken zaten 2.000 lirayı geçen bir fatura çıkacaktı. 1 yıl hiç bakım yapmadan binersem fazla verdiğim miktarı amorti ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.Avcı

2011 Punto Evo 1.4 My Life + LPG, 52.000 KM, boya-hata-değişen-tramer yok, ilk sahibinden. 4 lastik sıfır, debriyaj, fren disk + balata, yağ filtre bakımları 2.000 km önce yapılmış, 1 lira masrafı olmayan bir araba aldım. 38.500 lira. Tahminimce 2.000 liraya yakın piyasanın üzerine aldım ama üzerinde 185/65/15 Michelin CrossClimate lastikler var, tanesi 275 lira. 700 lira debriyaj seti, tahminim 400 Tl fren diskleri + balata ve yağ filtre bakımları derken zaten 2.000 lirayı geçen bir fatura çıkacaktı. 1 yıl hiç bakım yapmadan binersem fazla verdiğim miktarı amorti ederim

Böyle temizi bana denk gelsin bende piyasanın üzerinde almaya razıyım valla, kazasız belasız iyi günlerde kullanın

Nasip, ben de çok aradım, alt komşumdan aldım en sonunda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    İlana az önce şöyle bir araç düştü nasip olursa yarın gidip bakicam inşallah söylenilen gibidir de bu işten kurtulurum çünkü bugün gezmedigim yer kalmadı düzgün araç bulmak zor

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-iz-otomotiv-den-kusursuz-fiat-punto-1.4-evo-498564667/detay

• 128 HP CRDİ motorlu Cam tavanlı, geniş bagajlı Kia Venga alabilirsiniz o fiyatlara.

• hocam 1.3 multijet lounge punto otomatik 95 beygir bak derim
    Baktınız mı araca? Fiyat güzel. Ekspertiz yaptıracak yer lazım olursa yönlendirebilirim. Ben de o bölgede oturuyorum.
    Baktım hocam, adamın söylediği gibi çıkmadı maalesef.

2500 hasar kaydı ve sağ çamurluk değişen çıktı bende bir daha güvenedim ekspertiz raporunun ücretini aldım ayrıldım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.