Şimdi Ara

40-45 bin arasi linea lounge - focus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi gunler arkadaşlar son 1 ay civari ilan sitelerinin tozunu attirdim gel gelelim icime sinen arac bulamadim. bulduklarim da dolandirici çıktı :)

yaklaşık 1 yildir evliyim ve çocuk da düşünüyorum yakin zamanda.. aile ziyaretleri ayda bir cikilan şehirdısı gezileri icin artik aileden araç istemek dokunmaya başladı.

1.5-2 sene icerisinde çocuğum da olabileceğini dusunerek elimdeki paraya ford focus 2010-2011 modellerinin beni mutlu edeceğini ihtiyaçlarımızı karşılayacağını düşündüm. yaklaşık 1 aydir ilan sitesinin son 48 saat bolumunden kendi sehrimdeki ve yakin sehirlerdeki ilanlara bakiyorum.

kazasi olmayan km si 100bin i gecmemis olması ve hız sabitleyicisi olmasi istediklerim. focuslarda collection ve ustu donanimda bu istediklerimi bulabiliyorum fakat fiyat olarak 45den başlıyor. boyle olunca amcamin da kullandığı linea 1.6 multijet motorlu lounge donanima bakayim dedim. donanim olarak doyurucu geldi gözüme. gelgelelim 1.83 boy ve 100kilo oldugumdan polo fiesta tarzi araçlarda sığma problemi yaşarken bu aracta da yasar miyim bilemedim.

sizden ricam 40-45 bin aralığında 100.000km yi geçmemiş dizel en düşük hız sabitleyici donanimi bulunan araçlardan bana hangisi uygun olur ve önerileriniz nelerdir yorumlamaniz teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• focus astra linea fluence symbol secenekler aşağı yukari bunlar varsa baska da arkadaslar degerli yorumlarınızı bekliyorum

• Astra veya focus arasında seçim yapabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Istediginiz fiyattaki bu araclarin (astra haric) hepsi filo araci cikar. Bisuru beklenmedik ariza, marsaf cikarabilirler . Hatta dizel focus 2- 2,5 larda kilometresiyle oynanmamis olani bulmak ayri bir meziyet. Bir suru surprizle karsilasma ihtimaliniz olasi. Bana kalirsa benzinli modellere yonelin. Hatta az bisey butceyi arttirip benzinli yeni kasa focus bakin

• O fiyat bandında Cruze Fluence falanda bulunabilir diye düşünüyorum. Bu araçlar genişlik noktasında üzmezler. Ama hız sabitleme neden bu kadar önemli merak ettim

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-focus-un-efsane-kasasi-f2.5-titanium-x-415804029/detay

Focus tavsiye ederim. İlandaki bana ayit. İstediğin yere götürüp gösterebilirsin km orjinaldir. Sıfır aldık tampon ve çamurluk dışında değişen olmadı modifiye gibi gereksiz değişimler dahi olmadı.

Linea konusunda ciddimisiniz? (bence en son bakacağınız araba olsun)
  • Neiss N kullanıcısına yanıt
    hocam linea fluence yeni kasa focus jetta vsvs çok gördüm filo sirket araçları ama focus 2.5 gormedim hic. hocam benzinli araç konusu da bugune kadar 2005 civic ve 2008 impreza kullandim çok yaktilar lpg uyguladım.gerci civicte vardi zaten. benzini takip etmek lpgyi ayro takip etmek uyumsuzluk durumlari extra bakim ayar icin ayrilan vakit bunlari artik istemiyorum. depoyu fulleyip benzinligin yerini unutmak istiyorum deyim yerindeyse..

• yargicc kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam daha önce subaru impreza aracım vardı satacagim zamam cok ugrastirdi cruze u bunun için dusunmuyorum..fluence de aramalarimda baktığım araclardan onceki görev yerimde 1yila yakin 1.6 benzinlisini kullandim. 550 600km gitmiyordu bir deposu.az çok bildigim bir araba dizelinin çekişi gidişi illa ki daha iyi olacaktir.hiz sabitleyici ise buyuk kolaylik.ben eskisehirde yasiyorum genelde ankara üzerinden gidiyoruz uzun yola.yol dümdüz ne hız dusurmek gerekiyor ne artirmak ne vites değiştirmek.hareketsiz sabit gaza basinca uyusuyoe ayagim..dugunumuzun ertesi gunu yaklaşık 650km yol yapmıştım eskisehir marmaris arasi.hiz sabitleyicinin degerini bu yolculukta anladim.

• x_ir kullanıcısına yanıt
    hocam aracınız çok güzel inşallah istediğiniz fiyattan satarsınız..ben bir miktar borçla 45bintl yi zorluyorum maalesef beni aşıyor sizin araç.

linea donanimlari ile dolu bi araba olduğundan düşünmeye sevk etmedi değil. lounge donanimi tabi.

• 44 45e focuslar var linea ile kıyaslanamaz? Kesinlikle tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x_ir

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-focus-un-efsane-kasasi-f2.5-titanium-x-415804029/detay

Focus tavsiye ederim. İlandaki bana ayit. İstediğin yere götürüp gösterebilirsin km orjinaldir. Sıfır aldık tampon ve çamurluk dışında değişen olmadı modifiye gibi gereksiz değişimler dahi olmadı.

Al bir tane dizel Clio 4.Az yakar,masraf çıkartmaz,bakımı,parçası ucuz.Hız sabitleyiciside mevcut.İyi araştırırsan 40.000 Tl civarı tertmeiz 50-60 binde bir araç bulabilirsin.B sınıfının genel özellikleri bu araç içinde geçerli bence ihtiyaçlarını karşılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Sun Wukong

quote:

Orijinalden alıntı: x_ir

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-focus-un-efsane-kasasi-f2.5-titanium-x-415804029/detay

Al bir tane dizel Clio 4.Az yakar,masraf çıkartmaz,bakımı,parçası ucuz.Hız sabitleyiciside mevcut.İyi araştırırsan 40.000 Tl civarı tertmeiz 50-60 binde bir araç bulabilirsin.B sınıfının genel özellikleri bu araç içinde geçerli bence ihtiyaçlarını karşılar

aynen hocam bence de clio. Donanım olarakta doyurucu. Bagaj istersen sportourera bakarsınız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.