Şimdi Ara

40.000 liraya kadar araç tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ya bende 40-43 bin arası dizel en donanımlı aracı arıyorum ama bi türlü bulamadım . Benzin alıp lpg taktırmak hem aracı yorar hem hantallaştırır . Ben seri araç istiyorum . 2000 D cruze baktım vergisi acayip çok. Polo 1.6 düşünüyordum TDI piyasa çok ucuk en ölüsü temizin 49 falan . Sizce ne yapalım. Yokuş kalkış desteği dahi olan seri temiz bi araç istiyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurmaurer

tanımayan, camur atan cok oluyor.

Ben tanıyorum piyasası olmayan araba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alayım satmak istersem hemen satayım derdin yoksa Lancer 1.5 invite 2009-2010 otomatik temizleri 42-45 bin. Çok yakmaz, benzin kmde 40-45 değişir. İstersen ufak ufak modifiyede edersin.

Alayım istediğim zaman satayım dersen Megane al Sonucta o paraya elle tutulacak araba mı kaldı ülkemizde.
  • 40 bin ara fiyat o fiyata araç yok 45-50 segmentine bakın

• quote:

Orijinalden alıntı: Spunch1212

Alayım satmak istersem hemen satayım derdin yoksa Lancer 1.5 invite 2009-2010 otomatik temizleri 42-45 bin. Çok yakmaz, benzin kmde 40-45 değişir. İstersen ufak ufak modifiyede edersin.

Alayım istediğim zaman satayım dersen Megane al Sonucta o paraya elle tutulacak araba mı kaldı ülkemizde.

bende lancer var, geçen gün kısaları kendim değiştirdim, megane 2 aynı işlem için 30 lira kaportacıya(tamponu söktürüyor) 30 lira elektrikçiye veriyor. Tampon sökülürken orası burası da kırılıyor o ayrı bir dert.

• Ford focus

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.