Şimdi Ara

40.000'e kadar otomatik araba tavsiyesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet dostlar,aklımda 4-5 adet model var onları buraya yazacağım,bilgili arkadaşlar yorumlayıp tavsiye verirse çok sevinirim.Onun dışında model tavsiyesinede açığım illa bu arabalardan biri olacak diye bir şartım yok.

Honda jazz 2011 Fun
    Golf 1.6 Midline yada sportline'lar
    Chevrolet Aveo 1.4 LT 2010-11
    Hyundai i20'ler (Bunların çoğunluğu 40bin üzerinde o yüzden altında olanlardan biraz şüpheliyim,yorumlarınızı bekliyorum)
    Suzuki Swift 1.5 AT
    Seat İbiza 1.4/1.6 Elegance

• Impreza verebilirim. 2011 fwd at.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avro yerine cruze bakın derim. 2011 model cruze bulunur.

• commandx C kullanıcısına yanıt
    Subaru düşünmüyorum malesef,teşekkür ediyorum.
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Cruze'lar genelde 45 bin ortalamada seyir ediyor o yüzden temiz bulabilir miyim diye aklımda kaldı 40bin altı için.
  • Raynard4 R kullanıcısına yanıt
    Bulunur hocam, çok ilan var. Pazarlık payını da ekleyin, 42 bine kadar birçok araç var.

• Biraz pazarlikla, 10-11 mitsubishi lancer veya 14 mitsubishi attrage.

Hayirli gunler

• 2010 Aveo sahibiydim, rakiplerine oranla model yılı ile ön plana çıkar.

2011 Jazz Fun'lar 55-56 bin civarıdır. 40'a bulmanız imkansız.

Golf'ün modeli çok eski.

ben dediğiniz fiyata 2010 Accent Era satın aldım. Onu neden düşünmediniz?
  • İçlerinde jazz uygun görünüyo temizinden 150 160 bin km civarı (tabi tam otomatikse yarı değil) 2-3parça boyalı bulunursa kaçırılmamalı

• anyhill kullanıcısına yanıt
    sedan düşünmediğimden ötürü bakmadım o modellere.Bir adet 2011 jazz fun var 38.500'e malum sitede ama kazalıdır o zaman sanıyorum ki.Chevrolet'lerde sanırım parça sıkıntısına girecekmiş 5 sene içinde üretimi durmuş öyle bir yorum aldım,bir bilginiz var mı o konuda?
  • Hocam yapmayın etmeyin 40 bin tl ye aveo nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raynard4

sedan düşünmediğimden ötürü bakmadım o modellere.Bir adet 2011 jazz fun var 38.500'e malum sitede ama kazalıdır o zaman sanıyorum ki.Chevrolet'lerde sanırım parça sıkıntısına girecekmiş 5 sene içinde üretimi durmuş öyle bir yorum aldım,bir bilginiz var mı o konuda?

SAhip olduğum 2 senede birçok parça değiştim, bütün parçaları 1-2 dakikada buldum. Ancak bir defasında orjinal parça almak istedim, Chevrolet parçalarını stoklarda bulundurmadıkları için 3 hafta Kore'den gelmesini bekledim. Onun dışında muadil parçalara 1 dakikada ulaşılıyor. 2023'ten sonra da değişen bir şey olmaz, muadil parçalara çok olay ulaşılır

2011 modelleri yarı otomatik olduğu için pek tutulmuyor Jazz'ların. Ben son 3 ay boyunca 2012 modelini aradım, temiz Fun'lar 56-57 bin civarı idi. Şimdi piyasanın biraz daha yükseldiğini varsayarak 2011 modellerinin 55 bin civarında olması gerek diye düşünüyorum. 38 bin fiyat varsa direkt çöptür.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• tavsiyelere açığım
  • anyhill kullanıcısına yanıt
    Anladım,teşekkür ederim ilginize.
    Ben 32.000 TL ye cruze aldım hocam
  • Hocam aldığınız aracı ve konuyu takip ediyorum. İnceleme alalım sizden müsait olduğunuz vakit de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TahaKaradeniz kullanıcısına yanıt
    Sabah inşallah yapıcam hocam
  • İyi kapatmışsınız valla,otomatik mi birde?
    Evet hocam 93.000 km 16 bin tl hasar kaydı var tek kusuru o onun dışında gayet temiz araba
  • Bende şöyle +10bin hasar kaydı gördüğüm zaman emin olamıyorum arabadan,kontrol ettirmeden vazgeçmemek mi lazım yani?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.