Şimdi Ara

4 YILLIK YGS/LYS HİKAYEM & TECRÜBELERİM (SSLİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
16
Favori
4.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekotor -- 6 Temmuz 2019; 20:1:26 >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu konu efsaneler arasında yerini alır,bizde ön yorumlardan yerimizi alalım,mükemmel bir başarı hikayesi Allah utandırmasın hocam
  • ah ulan ah şuan keşke ygs olsaydı nerden mezuna kaldım allah belanı versin ösym
  • Helal olsun hocam. Hayal ettiginiz ve istediginiz bolume gitmissiniz ve bu sure zarfinda muthis bir tecrube edinmissiniz.
    Edit: Sonuc belgelerini iyilestireniz iyi olur hocam siralama gozukmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi excalibur_007 -- 22 Şubat 2018; 1:33:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • azimle s*çan taşı yararmış
  • valla bravo ne desek az insan isteyince, gönül verince oluyor ya
  • tebrik ederim aynı durum bende de var
  • ne desek boş..
  • Valla helal olsun nediyim
  • +1
  • çalışmadıkça daha iyi yapmıssın :D
  • Helal olsun kardeşim. Umarım hayatın boyunca sağlıklı mutlu ve başarılı olursun. Saygılar..
  • bizden gelen sorulara da cevap verseydin keşke ama madem bilgin olmadığını düşünüyorsun vermeyedebilirsin sen bilirsin . Ama bu sıralamaları yapmış olan biri bir şeylerde biliyordur yani esirgememekte fayda var mesela 2017nin problemleri yüzünden mezuna kalmış biri olarak nasıl çalışmıştın bu tarz sorulara ben bunu merak ediyordum ama cevap vermeyeceğini bilerek pekte merak etmemeye çalışıyorum tabi başarabilirsem

• Ben o boğulma hissini bu sene mezuna kalarak yaşadığımı düşünüyodum , 4 yıl çalışmak ve o arada bölümü bırakmak falan azmine hayran kaldım tebrik ederim.
  • Benim durumda sanırım böyle hala ne okuyacağımı kararlaştıramadım.

• Sevilmeyenbeyazsilgi S kullanıcısına yanıt
    Ah hocam sorma, özellikle 2016'da sonuç ekranına baktığımdaki anı unutamam. 2015'te aylarca hayalini kurduğum, uğruna çalıştığım sınav; aynı hafta bir programlama dersi bir de bölüm dersinin vizesine çalışırken girdiğim sınavdan daha kötü gelmişti. Psikolojik baskının yarattığı performans düşüklüğüne de güzel bir örnek aslında sonuçlarım. Buna da değinmek gerek.
  • dogupasha kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakmayın, cevap veremem demişken "mevcut sistemdeki beklentilerinize uygun" şekilde cevap veremem demiştim çünkü cidden hiçbir fikrim yok şu anki sınav sistemi ve muhtemel soru tarzlarına dair.(Herkes gibi)

Problemler için özel olarak bir tavsiye veremem çünkü özel bir çalışma yapmadım hiç, her soruda ayrı yoğunlaşarak ayrı bir tarzda çözmeye çalışıyordum, takdir edersiniz ki problemlerin bir standardı da yok zaten. Ama problemleri yaratıcı (hatta bazen gereksiz zor) denebilecek yayınlar çözdüğümü hatırlıyorum mesela Endemik yayınlarının 7'li ygs setinden 2 tane deneme çözmüştüm geçen yıl onu hatırlıyorum, özellikle ikincisi karalar bağlatmıştı :D
    345'ten ve Apotemi'den çözmüştüm bir de onları hatırlıyorum. O yayınlar bu sene de çıkarır belki, aşırı zor gelse de kafa açması için bir alıp bak derim, çözümlerini de yeterince uğraştığına emin olduktan sonra hala çözemediysen mutlaka öğren. Çünkü tarz olarak her biri farklı olsa da, yeni çözüm yöntemleri görmek ufkunu açar, "Aa buna böyle bir modelleme kurarak da yapabilirmişim" demeni sağlar.

Onun haricinde oradan buradan gelen uzun, kafa yakan sorulara üşenmemeye çalıştım hep, sınavda sonuna kadar okuyup anlayabilme kabiliyetimi arttıran da bu oldu sanırım en çok, sabır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekotor -- 23 Şubat 2018; 0:19:43 >

• Ümstad ya çok sağol sık kullanılanlara alıyorum bu konuyu dönüp dönüp bakarım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.