Şimdi Ara

4 yıllık P4 bilgisayara

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4 yıllık P4 AGP slotlu bilgisayara acaba 512 ekran kartı bulunabilirmi vede 3,2 işlemci,core duo 2 almak istemiyorum

• Anakart core leri kaldırmaz bence hiç uğraşma yeni pc topla.

yok sadece ekran kartı takıcam diyosan 512 agp yi bulabilirmisin bilemiyorum hadi buldun desek kaça bulursun??
    bence sen bırak onu yeni bi pc topla.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xXx_xXx

Anakart core leri kaldırmaz bence hiç uğraşma yeni pc topla.

yok sadece ekran kartı takıcam diyosan 512 agp yi bulabilirmisin bilemiyorum hadi buldun desek kaça bulursun??
    bence sen bırak onu yeni bi pc topla.

ana kart mükemmel, ben yeni çıkan core leri daha alınabilir görmüyorum sadece ekran kartını ve işlemciyi degiştireceğim,eger bulabilirsem,

ama sorun para değil sadece gereksiz yere parayı sokağa atmak istemiyorum ve 2-4 çekirdeklilerin daha çok fırın ekmek yemesi gerektiğini düşünüyorum

• Hangi şehirdesin bilemiyorum ama kadıköyde 512 agp bulabilirsin (piyasada varsa)

+1 anakartın mükemmel değil//// eski\\\\

pahalı bişi değil git bi anakart al işte. (sanki sana ben satacağım)
  • Şu an çoklu çekirdek tam anlamıyla desteklenmiyor.Özellikle oyunlarda. O sebepten bende gereksiz görüyorum.
  • Yeni teknolojiler herzaman cazip ve çekici geliyor insanlara. hemde çok pahallı olmalarına rağmen.

arkadaşların dediği gibi onlara tamamen katılıyorum. çift çekirdek belki ama dört çekirdek işlemcilerin daha açıkları çıkacak ve düzeltilmeye gereksinim duyulacaktır. biraz daha beklemek gerektiğini düşünüyorum. hem pahallı hemde riskli.

saygılar
  • Yok abi 4 ler konusunda bende katılıyorum (şimdilik) gereksiz.

ben anakart dan bahsediyorum. agp ekran kartı artık zor bulunuyo. pci-ex destekliyen bi anakart alsa performans açısından da katkısı olur.
  • Anakartın modeli nedir.

512 mb AGP olsa bile muhtemelen senin anakart onu desteklemeyecektir.

2. el iyi bir AGP al şimdilik işini görsün. Boşuna para harcamayın...
  • doğru şimdilik idareten bir kart al nevsini körelt sonra yeni pc toplarsın
  • ana kartımı yazıyorum,

ASUS P4V800-X MOTHERBOARD

kötümü bu yani eger kötü diyorsanız tamam ama yapamadıgım şey yok ve burada bir bilgisayarcı abime gittim dürüst biri bana senin bilgisayarın harika sakın olaki 2 çekirdekli falan yapayım deme dedi,niye yalan söylesinki adam bilgisayarcı ama ben genede ekran kartımı 512 ve işlemcimi 3,2 falan yapayım diyorum ,buradaki abim fazla dürüst bana satmaya bile yanaşmadı

ana kartıma bakın bakalım cidden kötümü,tam 4 yıldır sadece ekran kartımı degiştirdim birde ram ekledim birde DVD yazıcı aldım başkaca bir sorumnum arızam olmadı arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarosa -- 11 Ağustos 2007; 23:22:14 >
  • ekran katını 512 yapmaya kalkma bence.256 işini görür.Onunda iyisini almak gerekiir tabi.512 die satılan kartların ucuzu hiç bir işe yaramaz.İyiside pahalıdır.Bence 256 ati x1600 işini görür.(fazla pahalı olmaması için)
  • 512 mb x1600pro vardır muhtemelen
  • illa 512 diye kasmana gerek yok ki sadece çözünürlükte faydasını görürsün ki o kadar büyükçözünürlükle işin olacağını sanmıyorum.Al bi tane 256 tamamdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: wrldxplrr

ekran katını 512 yapmaya kalkma bence.256 işini görür.Onunda iyisini almak gerekiir tabi.512 die satılan kartların ucuzu hiç bir işe yaramaz.İyiside pahalıdır.Bence 256 ati x1600 işini görür.(fazla pahalı olmaması için)

bende ati 9600 XT 256 var zaten ben onu 512 yapmaya çalşıyorumda işlemciyide 3,5 mi yoksa 3,5 yapayım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Merzah

illa 512 diye kasmana gerek yok ki sadece çözünürlükte faydasını görürsün ki o kadar büyükçözünürlükle işin olacağını sanmıyorum.Al bi tane 256 tamamdır.

ama bazı oyunlarda sanki işlemciyi 3,2 ve 512 ekran kartı istiyor gibi geliyor heleki vista kuracaksak 2,8 işlemci sınırmış bende vista kurmak istiyorum amacım birazda bu,siz 2,8 işlemci ve 256 ekran kartı vista için yeterli diyorsanız bakayım o zaman
  • quote:

Yok abi 4 ler konusunda bende katılıyorum (şimdilik) gereksiz.

ben anakart dan bahsediyorum. agp ekran kartı artık zor bulunuyo. pci-ex destekliyen bi anakart alsa performans açısından da katkısı olur.

agp anakart a pcı-ex nasıl takıcaksın ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: soryy

quote:

Yok abi 4 ler konusunda bende katılıyorum (şimdilik) gereksiz.

agp anakart a pcı-ex nasıl takıcaksın ?

zaten arkadaş pci-ex destekleyen bir ana kart alsa demiş
  • Sadece işlemciyi 3.0 yada 3.2 yapsan yeterli bence,
    Tam sistemi yazda ona göre net bir tavsiyemiz olsun parça parça yazıp durdmasan nasıl olur...

Boşu boşuna para harcama...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ramerturk

Sadece işlemciyi 3.0 yada 3.2 yapsan yeterli bence,
    Tam sistemi yazda ona göre net bir tavsiyemiz olsun parça parça yazıp durdmasan nasıl olur...

Boşu boşuna para harcama...

arkadaşım haklısnızda ben bu konuda bilgili degilim yani aklıma geldi yazdım ama marka falan bilmiyorum ,elime anakartın kartonu geçti yazdım ama aklımda kalanlar şunlar,

yukardada yazdıgım ana kartım. via çip setli işlemcim 2,8, 1024 ramlerim kıngston, 80gb harddisk bana yetiyor ve ati 9600 xt ekran karım var,

bunlara göre neyi değiştirirsem ben bir kaç sene daha götürür boşuna para harcamak istemiyorum ve beni kazıklamalarınıda istemiyorum piyasa kötü kullanılmış parça bile takan yerler var ve şu marka diyip bunu takan yerler var

sağolun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.