Şimdi Ara

4 YILLIK FAKÜLTEDEN 24 YAŞINDA MEZUN OLAN TİP (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
3.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben üniversitede 20 yaşından küçük insan görmedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HayatınıYaşayamayanAdam

ben üniversitede 20 yaşından küçük insan görmedim
    İmkansız

• bomboş bir baslik. lisede hazirlik okudum, unide de okuyorum. unideki hazirlik ing. olmasina ragmen almanca kursuna gittim ve python, c ve web programlama ogrendim hazirlik senemde. cap da yapmak istiyorum ve kayip olarak görmüyorum sahsen iki sene insan hayatinda o kadar da uzun bir sure degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1593E8EC2

İmkansız

Alıntıları Göster
    ne alaka arkadaşlarım 2-3-4 sene mezuna kalmış kişilerden oluşuyor ve tanımadığım çoğu kişide öyle sen yanlış düşünüyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Jean-Baptiste Fourier

bomboş bir baslik. lisede hazirlik okudum, unide de okuyorum. unideki hazirlik ing. olmasina ragmen almanca kursuna gittim ve python, c ve web programlama ogrendim hazirlik senemde. cap da yapmak istiyorum ve kayip olarak görmüyorum sahsen iki sene insan hayatinda o kadar da uzun bir sure degil.
    Çap yaparsanız

21 yasinda 1. Sınıf olacaksiniz 2. Bolumde

Bu sosyal olarak sorun olmaz mi caninizi sikmaz mi

Millet 21 yaşında okul bitiriyor mesela

Sonunda kendim gibi birini buldum hocam saygılar

• hocam cok sacma bir dusunce bence. okula gec yazdirilanlar var, mezuna kalanlar var, sinif tekrari yapanlar var, erasmus yapip uzatanlar var, iki yilliktan gelenler var, uzar gider bu.

ben su an odtudeyim. hazirlik sinifimda lisede de hazirlik okuyan 3 kisi var benim disimda. o kadar anormal bir durum degil yani. yurtta oda arkadasim iki yilliktan gelmisti mesela hazirlik da okumus haliyle. benden once kalan arkadas ee+ fizik cap yapmis, hazirlikla birlikte o da 24, yasinda mezun olmus. kafaniza takacaginiz bir sey degil yani. tam tersine kendinizi gelistirmeniz icin bir firsat.

• White Death kullanıcısına yanıt
    Hem elektrik muhendisiyim hemde elektronik muhendisiyim cift anadal yani ustelik 25 yasinda mezun oldum suanda oldukca buyuk bir kurumun elektrik ve elektronik islerinin basindayim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakdc

Hem elektrik muhendisiyim hemde elektronik muhendisiyim cift anadal yani ustelik 25 yasinda mezun oldum suanda oldukca buyuk bir kurumun elektrik ve elektronik islerinin basindayim.
    25 yaşında mezun olmak normal mi hocam

Geç kalmış hissediyor musunuz

• 22 yaşında bitirip 25 yaşında ölenler var, 25 yaşında bitirip geç yaşlara kadar iyi yaşayanlar da var. Saçma sapan konuşuyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Einar Solberg

22 yaşında bitirip 25 yaşında ölenler var, 25 yaşında bitirip geç yaşlara kadar iyi yaşayanlar da var. Saçma sapan konuşuyorsunuz.
    Hocam takmamaya calisiom yapamıyorum

25 yaşında İngilizce+2 lisans programı mezunu fena durmuyor

Ama takmadan edemiom kafayı yicem yas aklımdan çıkmıyor

• Adam belki kendisini gelistiriyor ? Okumanin yaşi yoktur

• quote:

Orijinalden alıntı: deliemre34

Adam belki kendisini gelistiriyor ? Okumanin yaşi yoktur
    Normal yaşta mezun olup yine kendini gelistirebilirsin

• Yeni kocaeli hukuk muhabbeti. Kardeş beğenmiyorsan bırak okulu Allah Allah ya.

Ağladıkça zaman geri mi akıyor. Ağlama duvarı ettiniz burayı iyice.

• 1 sene mezuna kaldım. 1 sene kazandığım bölümü okudum. 1 sene yeniden hazırlandım. Kazandığım 4 yıllık okulu 25'te bitiririm dedim, korona oldum bitirmeyi yapamadım. 26 ya uzadı. Umarım daha da uzamaz, hayat devam ediyor arkadaşlar bakın keyfinize hayata atılamıyorum diyenler 65 e kadar gün gün çalışacağız zaten kimsenin bir şeye geç kaldığı yok.

• Saçmalamışsın. Ben 24 yaşındayım ve daha 3.sınıfa bu dönem geçtim. Artık zaman kaybetmek bana üzüntü vermiyor. Hayırlısı olsun diyorum.

• Zamaninda oyle hissettigim olmustu ama is bulup o iste ilerledinizmi oyle bir his kalmiyor. Ustelik elektrik elektronik alaninda cift anadal ve ingilizce kolay kolay daha erken olmuyor. Acikcasi bu yoldan giden kisiler 24-25 ten erken olmuyor 22-23 te mezun olan yokmudur elbette vardir ama az sayida. Ben 27 yasinda ise basladim o donem bircok sirketin 27 yas siniri vardi 27 yasindan buyuk olanlar basvurmasin diyorlardi ilk zmanlarimda berbat otesi is deneyimleri yasadim bu ise girdigim dandik sirketlerde isin nasil yapilmayacagini!!! bizzat ogrendim. Inanin deneyim ve mesleki bilgi cok onemli piyasadaki kobiciklerin bir cogu yaptigi is hakkinda en ufak bilgiye sahip degil herseyi babadan gorme el yordamiylayapitotlar hesapkitap bilimsel bilgi diyince kardes sen anlamazsin piyasa oyle donmez falan derler sanki cok anlarlarmis gibi sonrada isler sarpa sarinca gelbizi kurtar derler. Kac yasinizda mezun oldugunuzun onemi yoktur universiteden mezun olurken ne kadar mesleki bilgiyle mezun oldugunuzun onemi vardir. Bol bol staj yapmis stajda cay goturmek yerine incelemis merak etmis sormus sorusturmus universitede isin teorisinin yaninda pratiginide merak edip deneyle pekistirmis bir yeni mezun buyuk sirketlerin gozunde (yurt disida olabilir)10 yil boyunca babadan kalma yontemlerle calisan adamdan daha iyidir. Ayrica mumkun oldugunca kobilerden ve yazilim harici startup sirketlerde calismayin. Zaman kaybidir. Biliyorum Turkiyede sayilari az ama kurumsal sirketlerde gercek anlamda deneyim elde edersiniz. Kobilerde ise sadece calismaya calisirsiniz o kadar is mis ogrenip kendinizi gelistiremezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakdc -- 6 Haziran 2020; 1:1:24 >

• Attan düşenin halini attan düşen anlat, 1-2 seneyle çok şey değişir, keşke dersin ama giden zaman geri gelmiyor, yazmaya kalkılsa çok yazılır da gereği yok bazı şeyler için ağlamanın.
    ( ha insan arada rahatlamak istiyor tabii)

• quote:

Orijinalden alıntı: miyavlayankedi

Attan düşenin halini attan düşen anlat, 1-2 seneyle çok şey değişir, keşke dersin ama giden zaman geri gelmiyor, yazmaya kalkılsa çok yazılır da gereği yok bazı şeyler için ağlamanın.
    ( ha insan arada rahatlamak istiyor tabii)
    Ahhhh

Hocam hayatta her şeye çare var da şuna yok

Ah aptal kafam zamanı geri alabilsem işte

Bilemedim ki salaklık ettim

Mahvoldum hayatım kaydı

• quote:

Orijinalden alıntı: burakdc

hocam ne öneriyorsunuz elektronik konusunda

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.