Şimdi Ara

4 Yıldır DH'liyim 21 Gündür Sevgilim Var (Bugün Ayrıldık) SS'li (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
0
Favori
7.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: GokhanGulAilesi

3 günlük kızın teki kalkıp da annemin inancıyla ya da inancını da geçtim, her hangi bir konuda onu eleştirdi diyelim (bak eleştiri diyorum, ona bile tahammülüm yok).

O kızı oraya gömerim. Ne hali varsa görsün. Gerçekten bu ülkenin kızlarında bir anormallik var.

Not: Evliyim ve bir oğlum var.

Yahu eleştirmek tanımına uyan bisey yok söylediklerinde ben mi göremiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

quote:

Orijinalden alıntı: bursalıtimsah

quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

quote:

Orijinalden alıntı: bursalıtimsah

quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

O birisini bulmuş sendende sıkılmış onu bunu bahane ediyo sana diyim bi kıza çok yüz vermiceksin galiba öyle yaptın hele 8 saat telefonda konuşmak bize göre güzel gelsede kızlar bunu farklı algılıyor hangi kızla 5 saat telefon konuşsam ilişkim bitti o yüzden mesaj çok daha iyi yöntem artık konuşmayı düşünmüyorum telefonda

Ya hocam ondan değil bence bakın acıklıyorum güzelce mantıklı gelmezse soyleyin. Kız ateist ve dindar.insanlardan nefret ediyor. Sürekli eleştiriyor. Ben dedim rahatsız olursam söylerim diye yanımda pek girmedi bu konulara. Carsamba gecesi WhatsAppdan annesiyle ve anneannesiyle resimler attı konustuk üzerine sonra dur bende atayım dedim. Attım annemle olan bir fotoğrafımızı annem başörtülü tabi cunku dısardayız. 2 dakika görüldüğü bekledi sonra benziyorsunuz dedi. Carsamba gece bu yasandı. WhatsAppdan hazır ol cumartesi bise konusucam dedi. Burdan söyle dedim ss seklinde ekliyorum dedi ki buna dün karar vermiştim 100de100düm ama simdi kararsızım dedi.(dün dedigi Persembe yani annemin resmini attığım geceden sonraki gün) ben simdi söyle dedim ayrılmak istiyor diye düsündüm. Arayıp yüzeysel bahsedeyim dedi. cuma telefonda konuşurken yukarıda anlattıklarımı soyledi annen kapalı ailen dindar sen cumaya gidiyorsun erken yatıyorsun falan.diye. Sonra dedi ki benim icin hic sorun degil sadece seni bozuyorum gibi geliyor dedi. Dedim uyumsuz olduğumuzu mu düşünüyorsun hayır dedi (burda demek ki ailemden cekindi belki dedim) yarın konusuruz yüzyüze dedim

anladım koç meseleyi şimdi senden tamamen fikirleriniz aykırı olduğu için ayrılmış sen boşver onu o seni kaybetti sen kendini bozma insanlara saygı duyan dine inanan bi çok kız var emin ol onlarla takılabilirsin buda sana tecrübe olsun kendini aileni hemen açık etme kız sana bağlanmadan

Hocam fikirlerimiz aykırı degil alındığım yer burası siyasi görüşlerimiz aynı din konusu disinda ayrıldıgım nokta yoktu. Ben ılımlıydım inanmıyorsan saygı duyarım seklinde ama o inananlara saygı duymayıp asagılayan seyler favlamıs dün

Kusura bakma da iğrenç bir insanla tanışmışsın, ayrıldığın için sevinmelisin

Bana böyle seyler söyleyin

• bursalıtimsah kullanıcısına yanıt
    bende cumartesi sadece bizim okulda ders var saniyodum. bu arada hayirlisi olsun
  • bursalıtimsah kullanıcısına yanıt
    Hiç başka bi erkeğin yanında falan gördünüz mü ? Gördüyseniz sıkıntı belli oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: lordinas

9 gündür neredeydin? sende inanamadın tabi. neyse bir daha ki ay terk edildim ss li diye konu açarsın.

Hocam müneccim misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batmanlı Betmen

bende cumartesi sadece bizim okulda ders var saniyodum. bu arada hayirlisi olsun

Sagol Ho am

• quote:

Orijinalden alıntı: SeaHawk009

Hiç başka bi erkeğin yanında falan gördünüz mü ? Gördüyseniz sıkıntı belli oldu.

Yok ya yazdım önceki mesajlara yazdım

• acaluka kullanıcısına yanıt
    Oradaki da ayrılmıyor ama ki yi bilemiycciiim

• Bunu tartışmayalım hocam. Duymamış olayım.
  • acaluka kullanıcısına yanıt
    Ay ben o cümleyi yanlış anlamışım

Tamam ayrılıyor o ya pardon

• quote:

Orijinalden alıntı: ThePscho

quote:

Orijinalden alıntı: lordinas

9 gündür neredeydin? sende inanamadın tabi. neyse bir daha ki ay terk edildim ss li diye konu açarsın.

Hocam müneccim misiniz?

Hocam müneccimlik değil bu donanımhaberde yıllardır yaşanan bir gelenektir. Önce beyler kızla yazışıyoruz, sonra beyler sevgilim var, sonra beyler ayrıldık.

Sizde zaman geçtikçe alışırsınız hocam.
  • Hocam bu seferlik ayrılmasın anasını satayım, bi boşluk için birbirimizi mi kıralım şimdi
  • Ne demiştiniz bulamadım

• Ben mi eski kafalı kaldım yoksa şimdilerde bu işlerde bir gariplik mi var bilmiyorum ama sevgi gibi aşk gibi kelimeler anlamını yitirmiş sanırım. Böyle kısa bir süreden sonra böyle saçma bir diyalogla "ayrılmak" bana çok da samimi gelmiyor açıkcası. Bu kadar kalitesiz bir biçimde bir ilişkiyi bitirebilen insan zaten ya hiç sevmemiştir ya da sorunludur benim gözümde. Ergen dizilerini izleyip izleyip dramatik an yaratma peşinde belli ki birtakım insanlar. Ne canını sıkmaya değer ne de durup bir saniye bile düşünmeye bence. Yalnızlık korkunç bir şey olabilir zaman zaman ama böyle yalandan, zahiri ve samimiyetsiz bir sözde ilişki olacağına yalnızlık benim gözümde her zaman daha iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabera

Ben mi eski kafalı kaldım yoksa şimdilerde bu işlerde bir gariplik mi var bilmiyorum ama sevgi gibi aşk gibi kelimeler anlamını yitirmiş sanırım. Böyle kısa bir süreden sonra böyle saçma bir diyalogla "ayrılmak" bana çok da samimi gelmiyor açıkcası. Bu kadar kalitesiz bir biçimde bir ilişkiyi bitirebilen insan zaten ya hiç sevmemiştir ya da sorunludur benim gözümde. Ergen dizilerini izleyip izleyip dramatik an yaratma peşinde belli ki birtakım insanlar. Ne canını sıkmaya değer ne de durup bir saniye bile düşünmeye bence. Yalnızlık korkunç bir şey olabilir zaman zaman ama böyle yalandan, zahiri ve samimiyetsiz bir sözde ilişki olacağına yalnızlık benim gözümde her zaman daha iyidir.

Hocam sizi öpebilir miyim ne kadar güzel yazmıssınız

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.