Şimdi Ara

4 üncü kestiğimiz Haungadan kağıt cıktı !!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
2.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

4. barondan 35 lvl kağıdı çıktı bana

2 harpy den de mirage
  • Ben de lvl 33 ken kalluga da tesadüfen dolaşıyordum..Haungaların orda biri bana party attı..Kabul ettim...Sora başladık kesmeye..Biri spell of fireblast aldı (priest) , ona ihtiyacı olup olmadığını sordum..İlk önce bana lazım dedi , aradan 2 dk geçtikten sonra istiyorsan sana 1000 coinse verebilirim dedi..Bende tamam dedim ve aldım kağıdı...Fireblastın ne işe yaradığını bilmiyordum...Sonra öğrendim...Kağıdı 45m'ye satıp , yerine 30m glacier blast aldım...Kar olan 15m'nin yarısını da yanlışlıkla lag sonucu girdiğm cz de kaybettim...Pianaya gidicem derken cz ye ışınlandım.. :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: icetorn

Ben de lvl 33 ken kalluga da tesadüfen dolaşıyordum..Haungaların orda biri bana party attı..Kabul ettim...Sora başladık kesmeye..Biri spell of fireblast aldı (priest) , ona ihtiyacı olup olmadığını sordum..İlk önce bana lazım dedi , aradan 2 dk geçtikten sonra istiyorsan sana 1000 coinse verebilirim dedi..Bende tamam dedim ve aldım kağıdı...Fireblastın ne işe yaradığını bilmiyordum...Sonra öğrendim...Kağıdı 45m'ye satıp , yerine 30m glacier blast aldım...Kar olan 15m'nin yarısını da yanlışlıkla lag sonucu girdiğm cz de kaybettim...Pianaya gidicem derken cz ye ışınlandım.. :)

bence hiç inandırıcı deil ama ................
  • aynene adam 1000coine verir mi hiç
  • kimse yok mu
  • beyler lvl 41 adamım var sizce olan bütün paramı spell of fire blast e yatırsam mantıklı bişey yaparmıyım??lütfen söyleyin kararsızım
  • quote:

Orjinalden alıntı: GORKEM93

aynene adam 1000coine verir mi hiç

Ne olduğunu bilmiyorsan tabi verirsin..Lvl 30 un altında kaç kişi biliyor ki 35 spellini...Moradonda opali 3k ya satan civcivler var...Ayrıca cuma gecesi el morad castle da (Ares 2) elemanın birinden 500k'ya elemental staff (+5) aldım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: onurdag89

beyler lvl 41 adamım var sizce olan bütün paramı spell of fire blast e yatırsam mantıklı bişey yaparmıyım??lütfen söyleyin kararsızım
  • quote:

Orjinalden alıntı: onurdag89

beyler lvl 41 adamım var sizce olan bütün paramı spell of fire blast e yatırsam mantıklı bişey yaparmıyım??lütfen söyleyin kararsızım

Bu leveli kadar nasıl geldiysen bence devam et...Yok ben tek başıma kesicem,party istemiyorum diyosan blast al mutlaka...Ama partylerde takılırsan kimse sana blastın var mı yok mu diye sormuyor...
  • bu lvl 35 büyüsünün vuruş gücü iyimi?33 den fln ii mi yani?
  • bence o kadar fark yok ama yinede fire speardan fazla damage veriyo hele bi de ke gelince mage damagelri bayaa dustu yani benim param olsa almazdım fire blast
  • yanlış bilmiyosan o staff ların etkisiz kalmasından kaynaklanıyo ama tam bilmiyorum yani alma diyosun ha
  • gmlerin bannlad11 adamlar hele bide falckicxD iii ce kafayi yemi_ti adama giriodun adam karus yerinde oturuodu elmorad adam.ben sadece bi provoker kas1cam
  • quote:

Orjinalden alıntı: JEE

arkadaş lar

4. barondan 35 lvl kağıdı çıktı bana

2 harpy den de mirage

slm bana 35 kağt lazım kaça satarsın xigenondayım bana cevap verirsen sevinirim
  • lwl 35 bi mage in fire blast kağdı warsa 35 buyusuyle 1300 damageye kdr çıkabilior bence al deyer yani
  • Ahanda hort
  • nerden buldun konuyu .q cok aramadın ısallah
    quote:

Orjinalden alıntı: SysRq_

Ahanda hort
  • quote:

Orjinalden alıntı: alphand

ohho actığımız konuya bak muhabbete bak a.q :):) 4 ncü kestiğimizden cıktı ama thunder fire cıksaydı keske ama barondan cıktığını ilk duyum ben gidiyom baron kesmeye ben gm arkadaşım 15k manner i olanlarda aktif mis bana söle dedi gm arkadaşım var 20k kusür manneri ve dark mare kestiğinde +7 shard cıkıyor ve lvl 70 olduğu için meteor da acık cok rahat kesiyor demisti .. yalan değil !!!!

• Gene konuyu hortlatmışınıs
  • bu ne lem 2 yıllık konu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.