Şimdi Ara

4 tane ipad pro 10.5 İnç Kontrol ettim hepsi bükülmüş.. Senin ipad’İn bükük mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yabancı forumlarda gezinirken Sıfır kutusundan çıkan İpad pro 10.5 Kurulumunu dahi yapmadan bükük olduğunu söylemiş. Bu bükülme çok az ve dikkatli bakınca görülen bir durum. Sonrasında mediamark, teknosa, troy storeyi gezdim bütün teşhir cihazlarında aynı bükülme mevcut. Kendi cihazımda da aynı bükülme mevcut. Eğer cihazınızı ışığa tutup dikkatli bir şekilde baktığınızda iç bükey durumunu görebilirsiniz.

Bütün ipad prolar bükülmüş vaziyette mi geliyor acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ben büküklük göremedim bir foto falan varsa hangi açıdan baktığımızı söylerseniz daha iyi anlaşılabilir, tam çaprazdan ipadin karşı kenarının ortalarına doğru bakarsanız gözünüze hafif içbükey gibi gelebilir ama bu göz yanılgısı çünkü aynısını samsung telefonumda yaptığımda da onda da içbükeylik algılıyor gözüm :D onu saymazsak ben içbükeylik göremedim,
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Vagrant

ben büküklük göremedim bir foto falan varsa hangi açıdan baktığımızı söylerseniz daha iyi anlaşılabilir, tam çaprazdan ipadin karşı kenarının ortalarına doğru bakarsanız gözünüze hafif içbükey gibi gelebilir ama bu göz yanılgısı çünkü aynısını samsung telefonumda yaptığımda da onda da içbükeylik algılıyor gözüm :D onu saymazsak ben içbükeylik göremedim,

Hocam ipadi bir silah gibi tutup baktığınızda iç bükeylik göreceksiniz. Diğer bir test ise ipadi kılıfsız masaya ekranın üzerinde koyarsanız o zamanda net bir şekilde görülüyor.

https://youtu.be/H-Oqs63xw_E

• Benim air 2 de bükük, memnunum.

• Sanal Bilim Adami S kullanıcısına yanıt
    silah gibi tutunca da göremedim benim gözler miyop ondan sanırım :D ama şu videodaki gibi yapınca farkettim yamukluğu bu arkadaşınki kadar değilde kesinlikle içbükeylik var haklısınız, acaba kullandıkça bükülüyor mu ? :D
  • Sıfır kutu açıp cihazı jelatininden çıkartıp bakanlar var onlarda da var. Şuana kadar hangi cihaza baktıysam iç bükey var hocam apple’ı aradım onlarında bilgisi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim cihazda böyle bir sıkıntı farketmedim , ekranda cam var onun etkisi midir bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stanco -- 21 Mayıs 2018; 15:2:40 >
  • Tamda ipad pro 10.5 alacaktım yarın :(

• Konuyu ilk gördüğümde doğruyu söylemek gerekirse pek önemsemedim ancak benim de iPadim bükükmüş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.