Şimdi Ara

4 Sony Xperia modelinin fotoğrafı, lansmandan önce sızdırıldı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
2.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sony bu telefonun tanıtımını dünyanın en kalın çerçeveli telefonu diye yapsın. Bu kadar kalın çerçeveli bir telefon yapmak büyük emek ister bence.
    not:z2 kullanıcısıyım. özellikleri iyi olsa dahi bu kalın çerçevelerle geldiği sürece eleştirilmesi gayet normal

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Hocam çerçeve konusundan ziyade kapasitif düğmeleri sanal olarak vermeleri çok saçma o kadar boşluk varken koy alta bitsin. Yoksa bu telefonda oyun oynarkenki tutuş ergonomisi hiçbir cihazda yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hatlar çok köşeli, fiziksel tuş olmamasına rağmen çerçeve kalın, ben bu tasarımı sevmiyorum açıkçası ,ayrıca bir arkadaş ekranı sararsın demiş ama ben yıllardır s ve note serilerini kullanıyorum hiç birinde yaşamadım o sorunu arkadaşım ultra aldı 1 yıl oldu köşede sararma oluştu cihazın amoled daha başarılı bu anlamda bence
  • ekran kasa oranı galaxy s4 kadar olan iphone7 en çok satan telefonsa çerçeve ile satış arasında direk ilişki yok demektir

nitekim eski modelden farklılaşmak için alt ve üst kısımları 2-3mm daraltabiliseler iyi olurmuş.2017'de çerçevelere önem verenlere apple da katılabilir.

ois yok diyene sony eis'inin kıyaslama videolarını izlemelerini öneriyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.