Şimdi Ara

4. Seviye Honor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu gece 4 oldum diye bildirim aldım var mıydı bi ödülü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dün bende 4. seviyeyi aldım.. 3'te kapsül vermişti 3-4 gün sonra, büyük ihtimal 3 seviyedeki gibi olur birkaç güne gelir kapsül
  • Ben 3 olduğumda kapsül vermedi, muhtemelen yakında da 4 olacağım. Benzer sorunu yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtomCmyLMz

Ben 3 olduğumda kapsül vermedi, muhtemelen yakında da 4 olacağım. Benzer sorunu yaşayan var mı?

Banada 3 oldugumdan beri hiç bisi gelmedi.

• Bu gidişle hiç kapsül almadan 4 olacağım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şöyle demiş rito bey: 3. seviyeden itibaren Takdir Kapsülleri de düşmeye başlayacak. Normal bir Anahtar Parçacığı beklerken karşınıza ara sıra bir Takdir Kapsülü gelmesine hazır olun. Takdir Kapsülleri anahtar gerektirmeksizin açılır ve içlerinden en az birkaç Anahtar Parçacığı çıkar. Dahası, bu kapsüllerden ortalama ihtimalle Şampiyon Kristalleri, nadiren ise artık Takdir Sistemi'ne özel olan Orta Çağlı Twitch ve Boz Warwick çıkar. Bu iki kostüm de kalıcı olarak düşer ve sahip değilseniz, size şampiyonları da hediye eder.
    sanırım kapsüllerde rasgele düşüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuzgun_ -- 14 Ağustos 2017; 11:35:11 >
  • Kapsüller rastgele düşüyor, iki hesabım da seviye 4 daha hiç kapsül gelmedi.

• 2 farklı heasıbıma da düştü birinden 5 anahtar parçacığı diğerinden 2 çıktı .5 ten sonra 2 çıkınca iyi sövüyorsun.
  • ben kapsül ödülü aldım açtım ashe çıktı
  • 3 seviyeyim sadece haftasonlari oynuyorum 2 kere kapsül düştü ikisinde de şampiyon çıktı 3 er anahtar parçacığı çıktı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu 4. Seviye muhabbetini bir kere gördüm bizim 3. Seviye oyun baslangici ekrani suslemesinin mor ve daha biraz şatafatlı hali.

• Ben 3.seviye oldum ama kapsülü bırak anahtar bile vermiyor artık urf bitsin daha nadir girerim oyuna

• 3. Seviyeye çıktığımdan bu yana hiç anahtar gelmedi hep kapsül geldi

• bende dün 4 oldum, 3 iken 2 defa kapsül verdi ikisindende amumu + 3 key fragment çıktı.
  • Ben daha 3 olamadım. Malum milletimiz ağzımızla kuş tutsak da eşek kadar ekranda takdir vermemeyi tercih ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

Ben daha 3 olamadım. Malum milletimiz ağzımızla kuş tutsak da eşek kadar ekranda takdir vermemeyi tercih ediyor.

Tek honor hakkı olunca herkes ya en iyi oynayana veriyor. Botta adc-sup da birbirine genelde
  • quote:

Orijinalden alıntı: W

quote:

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

Ben daha 3 olamadım. Malum milletimiz ağzımızla kuş tutsak da eşek kadar ekranda takdir vermemeyi tercih ediyor.

Tek honor hakkı olunca herkes ya en iyi oynayana veriyor. Botta adc-sup da birbirine genelde

Herkes kullanınca yazıyor zaten. "takımındaki herkes birbirini takdir ettiği için sen de ilerleme kaydettin" diye. Ama nadiren oluyor ne yazık ki.
  • 3 olduktan sonra ring of baş gelmesinin yanında 2 gün oyuna girmedik diye 3. Seviye takdir simgesini de geri almış rito

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U Mad BRO -- 18 Ağustos 2017; 13:34:5 >
  • Bana kapsül gelmişti 3 olunca millete orta çağ tiviç falan çıkar bana zed çıktı bok var zedde

• Zuhahahah gerçekten de hiç kapsül alamadan 4 oldum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.