Şimdi Ara

4. Seviye Honor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 18
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 saat 58 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Angel of the Lord (2 mesaj) DeidaraSanji (2 mesaj) kuzgun_ (2 mesaj) W (1 mesaj) AtomCmyLMz (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (9 mesaj) Mobil (10 mesaj) Mini (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    328 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bu gece 4 oldum diye bildirim aldım var mıydı bi ödülü?

|
    |
  • Binbaşı
    1331 Mesaj
    dün bende 4. seviyeyi aldım.. 3'te kapsül vermişti 3-4 gün sonra, büyük ihtimal 3 seviyedeki gibi olur birkaç güne gelir kapsül
    |
    |
  • Yüzbaşı
    411 Mesaj
    Ben 3 olduğumda kapsül vermedi, muhtemelen yakında da 4 olacağım. Benzer sorunu yaşayan var mı?
  • Yarbay
    2127 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AtomCmyLMz

Ben 3 olduğumda kapsül vermedi, muhtemelen yakında da 4 olacağım. Benzer sorunu yaşayan var mı?

Banada 3 oldugumdan beri hiç bisi gelmedi.
    |
    |
  • Yarbay
    7209 Mesaj
    Bu gidişle hiç kapsül almadan 4 olacağım...
    |
    |
  • Binbaşı
    1331 Mesaj
    şöyle demiş rito bey: 3. seviyeden itibaren Takdir Kapsülleri de düşmeye başlayacak. Normal bir Anahtar Parçacığı beklerken karşınıza ara sıra bir Takdir Kapsülü gelmesine hazır olun. Takdir Kapsülleri anahtar gerektirmeksizin açılır ve içlerinden en az birkaç Anahtar Parçacığı çıkar. Dahası, bu kapsüllerden ortalama ihtimalle Şampiyon Kristalleri, nadiren ise artık Takdir Sistemi'ne özel olan Orta Çağlı Twitch ve Boz Warwick çıkar. Bu iki kostüm de kalıcı olarak düşer ve sahip değilseniz, size şampiyonları da hediye eder.
    sanırım kapsüllerde rasgele düşüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuzgun_ -- 14 Ağustos 2017; 11:35:11 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    326 Mesaj
    Kapsüller rastgele düşüyor, iki hesabım da seviye 4 daha hiç kapsül gelmedi.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    995 Mesaj
    2 farklı heasıbıma da düştü birinden 5 anahtar parçacığı diğerinden 2 çıktı .5 ten sonra 2 çıkınca iyi sövüyorsun.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    840 Mesaj
    ben kapsül ödülü aldım açtım ashe çıktı
    |
    |
  • Binbaşı
    1609 Mesaj
    3 seviyeyim sadece haftasonlari oynuyorum 2 kere kapsül düştü ikisinde de şampiyon çıktı 3 er anahtar parçacığı çıktı.
    |
    |
  • Teğmen
    180 Mesaj
    Bu 4. Seviye muhabbetini bir kere gördüm bizim 3. Seviye oyun baslangici ekrani suslemesinin mor ve daha biraz şatafatlı hali.
    |
    |
  • Teğmen
    127 Mesaj
    Ben 3.seviye oldum ama kapsülü bırak anahtar bile vermiyor artık urf bitsin daha nadir girerim oyuna
    |
    |
  • Binbaşı
    1685 Mesaj
    3. Seviyeye çıktığımdan bu yana hiç anahtar gelmedi hep kapsül geldi
    |
    |
  • Yarbay
    2412 Mesaj
    bende dün 4 oldum, 3 iken 2 defa kapsül verdi ikisindende amumu + 3 key fragment çıktı.
    |
    |
  • Yarbay
    5609 Mesaj
    Ben daha 3 olamadım. Malum milletimiz ağzımızla kuş tutsak da eşek kadar ekranda takdir vermemeyi tercih ediyor.
  • Yarbay
    6000 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

Ben daha 3 olamadım. Malum milletimiz ağzımızla kuş tutsak da eşek kadar ekranda takdir vermemeyi tercih ediyor.

Tek honor hakkı olunca herkes ya en iyi oynayana veriyor. Botta adc-sup da birbirine genelde
  • Yarbay
    5609 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: W

quote:

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

Tek honor hakkı olunca herkes ya en iyi oynayana veriyor. Botta adc-sup da birbirine genelde

Herkes kullanınca yazıyor zaten. "takımındaki herkes birbirini takdir ettiği için sen de ilerleme kaydettin" diye. Ama nadiren oluyor ne yazık ki.
    |
    |
  • Yarbay
    3006 Mesaj
    3 olduktan sonra ring of baş gelmesinin yanında 2 gün oyuna girmedik diye 3. Seviye takdir simgesini de geri almış rito

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U Mad BRO -- 18 Ağustos 2017; 13:34:5 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    488 Mesaj
    Bana kapsül gelmişti 3 olunca millete orta çağ tiviç falan çıkar bana zed çıktı bok var zedde
    |
    |
  • Yarbay
    7209 Mesaj
    Zuhahahah gerçekten de hiç kapsül alamadan 4 oldum
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Sohbet
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.