Şimdi Ara

4 SENELİK İLİŞKİ SONU ALDATILDIM (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
371
Cevap
9
Favori
12.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @lMcCartyl hocam allaha şükür elimiz yüzümüz düzgün olduğunu düşünüyorumhttps://www.facebook.com/CiihanBULUT profilim bu facebook kimseden gizlim saklım yok kimse bizi yakıştırmazdı ben yine derdim abi ben çok seviyorum öyle demeyin lütfen diye sahipleniyordum yine .

@SpecialOperations Çok şükür hocam inancımız var her ne kadar tam buyruklarını yerine getiremesemde . Hayırlısı olmuş diyor herkes Allahın sevgili kuluymuşsun diye . Hocam bide bu sene o kadar çok olay yaşadım ki resmen bu beni bitirdi yani . 2000 TL Dolandırıldım hatta konusunu açmıştım foruma Pc den. Sonra 2 ay sonra Gasp edildim telefonumu almışlardı sonra arabaya atlayıp kaçarkende araba çarptı 10 m kadar sürüklemişti ölümden dönmüştüm en son da bu olay olunca artık resmen yaşamak istemedim ya.

@demonchild Hocam öyle de ortada 4 yıl olunca vay be diyorsun senin kıyamadığın kişi şuan başka biriyle düşüncelerine giriyorsun falan filan belki çok yeni diye böyledir.

@e-Militarist Bu kadar güzel özetlenebilirdi belki kaydettim hocam bu şiiri .

@Gönderiliyor... Çok şükür hocam inanıyorum. Şuan okuyacağım hatta sağolun tavsiye için. Hocam kız 100 de 100 haklı bile olsa beni terk etmekte aldattığı için şuan 100 de 100 haksız duruma düştü . Ondan dolayı bunun hiç bir türlü affı kaçarı yok yani.

• @kızgınjapon Hala da iddaa ediyorum dünyada onu benim kadar kimse sevemez yani belki ilerde bunu anlar belkide hiç anlamaz.Sizleride üzmek istemezdim hocam kusura bakmayın.

@JaweL7 Hocam gitme diyemem yani gitmesini bende istedim neden çünkü onun mutlu olacağı şeyden bende mutlu olurdum hani ona o kadar güveniyordum ki tanıdığı erkek arkadaşında ders çalışmaya gitseler gözüm arkada kalmazdı yani. Baş başa değil tabi kızlı erkekli.

@Bora hocam denecek hiç bir şey yok inanın ama şu devirde artık erkekler daha değerli . Tam tersi oldu artık dünya. Eskiden taparlardı kadına aynı durum erkekler için oldu. Bende anladım ki şu saatten sonra bırakın evlenmeyi artık ciddi düşünebilinecek insan bulmak bile zor. Sakın yanlış anlamayın sözüm meclisden dışarı arkadaşımın başı kapalı bir kız arkadaşı vardı neler neler anlattı diyorsunuz ya oha abi diye artık ortalık çok kötü benim bundan sonra birsiyle olur mu ondan bile şüpheliyim. Çok bir şey istemedim be abi şu hayattan ilerde mutlu bir evim bir işim bir karım olsundu birde hediyemiz olarak bir çocuğumuz. Ancak şu saatten sonra karım ifadesini rafa kaldırdım bir daha bu güvenim bu cesaretim gelir mi bilemiyorum.

@Young hocam sizin gibi düşünen arkadaşlarımda var hak verdim valla herkes der yalnızlık Allah'a masustur diye ama şu devirde kime güveneceksin abi artık diyorum ya belki siz bile tanısanız kızı dersiniz yok abi yapmaz o diye . Arkadaşlarım bile ağladı olayı duyunca koca koca erkek adamlar yani ki olayı 1. dereceden yaşayan adam benim.

• Amerikada bile olsa gider o kızla çocuğu alırdım kızı bi güzel döverdim,çocuğada bıçağı takardım nasıl hazmediyorsunuz anlamıyorum allah kimsenin başına vermesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .Rigby kullanıcısına yanıt
    Hocam dövmeye türkiye bastığı gün döverim ama bunu yaparsam iyilik etmiş olurum onlara .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

Hocam dövmeye türkiye bastığı gün döverim ama bunu yaparsam iyilik etmiş olurum onlara .

Kız dövülmez hocam kendi seviyeni düşürürsün. Çocuğa da kızamassın çocuk muhtemelen kızın aldattığından habersizdir

• SiNaPSiS kullanıcısına yanıt
    Tabiki hocam asla dövmem zaten . Aynen çocuğada suç bulamazsın kız kuyruk sallamadıkça diye. Ama şunu sorabilirsin o çocuğa ulan hiç mi düşünmedin 4 yıllık bir adamdan geldi diye ? aynı şeyi bana yapar mı diye ?
  • Afr0oo kullanıcısına yanıt
    sana tavsiye. bu kız sana bi daha geri dönerse kesinlikle kabul etme. bu kız ile evlenilmez.
  • oglım_aşortman_gey kullanıcısına yanıt
    Kabul edilecek tarafı yok hocam zaten . İnsan kendine kızıyor geçen zaman üzülüyor sadece
  • Kardeşim sıkıntı yok, bi kere yapan bir daha da yapardı. İyi dönmemiş sana. Unut gitsin 23 yaşındasın gençsin daha, 3-5 ay motu bası dagıt, kendine gel. Sonra oyuna dönersin yeni insanlarla
  • Heartseeker kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam o kadar çok triplere girdim ki şey düşünüyorum artık hadi yine 2 3 senelik biri olup tekrar olmazsa yaş olacak 27 ee ondan sonra daha da hiç olmaz falan saçma sapan kombinasyonlar üretiyorum gören 40 yaşında sanar yani.İhtiyacım olan şey dediğin gibi zaman olsa gerek.
  • quote:

Aynen hocam o kadar çok triplere girdim ki şey düşünüyorum artık hadi yine 2 3 senelik biri olup tekrar olmazsa yaş olacak 27 ee ondan sonra daha da hiç olmaz falan saçma sapan kombinasyonlar üretiyorum gören 40 yaşında sanar yani.İhtiyacım olan şey dediğin gibi zaman olsa gerek.

Bilirim hocam benim de yaş 20, 2 senelik ilişkim vardı bittiğinde aynı duyguları ben de yaşadım. Kadınlar biraz ilginç varlıklar. Yaşa falan da takılma hocam 46 yaşında evlenip 15-20 sene evli olup mutlu olan hayatını yaşayan insanlar var. Yaşa takma yani, keyfine bak dostum bunlar küçük şeyler. Sağlığın sıhhatin yerinde olsun yeter. İyi geceler :)
    Cocuga dememistir belki hicbisey. Ayrildim gecen ay demistir hocam

• SiNaPSiS kullanıcısına yanıt
    Ben dedim hocam tüm yaşadıklarımızı anlatırım istesem çocuğa dedim ama merak etme öyle bir insan değilim senin gibi küçülecek dedim . Bana verdiği cevap şuydu. İnsanlar umrumda değil çocukta her şeyi biliyor zaten dedi.
  • Hepimiz aynı şeyleri yaşamısiz hemen hemen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gece gece icime okuz oturdu vallahi derdinle dertlendim. Senin durumundaki birine biseyler soylemenin pek anlami yok. Ama bence oturup etraflica sunu dusunmelisin bu kiz sana tekrardan donmek isterse ne karar vereceksin ? Suan ki ruh halinle hayatta olmaz dersin, ama bi arasa sesini duysan aglasa zirlasa ruh halin ister istemez degisi verir. Cunku yillanmis iliskilerde bu durum yuzde 90 gerceklesir. İste oyle bi mevzuya denk gelirsen ne yapacaksin onemli olan bu bence. İnsallah bahsettigim konu gerceklesmez sende kendine layık birini bulursun.. Bosu bosuna kendini tuketme vardır her işte bi hayır ve hersey olacagına varır. Allah yaşamının geri kalanında iyi insanlarla karşılaşmayı nasip etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spunch1212 -- 10 Ağustos 2015; 4:10:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • özet geç

edit: pardon konu başlığı özetmiş

geçmiş olsun hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LazerBülbül -- 10 Ağustos 2015; 5:52:50 >
  • quote:

@lMcCartyl hocam allaha şükür elimiz yüzümüz düzgün olduğunu düşünüyorumhttps://www.facebook.com/CiihanBULUT profilim bu facebook kimseden gizlim saklım yok kimse bizi yakıştırmazdı ben yine derdim abi ben çok seviyorum öyle demeyin lütfen diye sahipleniyordum yine .

@SpecialOperations Çok şükür hocam inancımız var her ne kadar tam buyruklarını yerine getiremesemde . Hayırlısı olmuş diyor herkes Allahın sevgili kuluymuşsun diye . Hocam bide bu sene o kadar çok olay yaşadım ki resmen bu beni bitirdi yani . 2000 TL Dolandırıldım hatta konusunu açmıştım foruma Pc den. Sonra 2 ay sonra Gasp edildim telefonumu almışlardı sonra arabaya atlayıp kaçarkende araba çarptı 10 m kadar sürüklemişti ölümden dönmüştüm en son da bu olay olunca artık resmen yaşamak istemedim ya.

@demonchild Hocam öyle de ortada 4 yıl olunca vay be diyorsun senin kıyamadığın kişi şuan başka biriyle düşüncelerine giriyorsun falan filan belki çok yeni diye böyledir.

@e-Militarist Bu kadar güzel özetlenebilirdi belki kaydettim hocam bu şiiri .

@Gönderiliyor... Çok şükür hocam inanıyorum. Şuan okuyacağım hatta sağolun tavsiye için. Hocam kız 100 de 100 haklı bile olsa beni terk etmekte aldattığı için şuan 100 de 100 haksız duruma düştü . Ondan dolayı bunun hiç bir türlü affı kaçarı yok yani.

Her işte bir hayır var erken yırtmışsınız acıkcası bende 3 yıllık sevgilimden ayrıldım aldatmadı gerci anlaşamıyoduk yol verdim ama umursamadım pek fazla umarım sizinkide cabuk gecer hayat birinin peşinden koşacak kadar uzun değil doğru insanı bulana kadar biri gider biri gelir

• Dostum üzüldüm lan harbi okurken bi sigara yaktım.

dövmeye falan kalkma dostum o..... yüzünden başın biraz bile ağrımasın şimdi sen onu döversen iş polise gidebilir veya onun tanıdıkları ile kavgalı duruma gelebilirsin inan ki değmez kılını kıpırdatmana bile değmez....
  • Aldatmamış, kızlar böyle çok yapar. Heyecanım bitti, sen çocuk gibisin, bak adamlar nasıl didiniyor sen yatıyorsun vs vs

Alkolü bırak, haram. boş yere günaha girme.

Kızdan ayrılırsın ağlarsın ama bir arkadaşın yada kardeşin çocuk yaşta ölür daha çok ağlarsın. Sonra anlarsın ki kız için dökülen yaş boşmuş.

Sosyalleş, kafanı öyle dağıtırsın.

Eleman senin hatundan ayrılır sadece gönül eğlendiriyor olabilir.

Bir daha öyle ağır laflar sayma kıza yada başkalarına. Haklıyken haksız duruma düşme.

Dahi anlamındaki -da, -de ayrı yazılır. "Oda" yazarsan evin bir bölümü olur. Cümle içindeki doğrusu "o da" olmalıdır.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.