Şimdi Ara

4.sene için tıp çok mu geç? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
8
Favori
3.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sanırım haklısın hocam.
    Ama yardımcı olan arkadaşlar da var haklarını yememek lazim.

Benim kızgınlığım "artık geç" diyen arkadaslara degil.Olumsuz yorum da olabilir hic sıkınti degil.
    Ama bunu söyleme biçimleri usluplari bazi arkadaslarin hic hos degil.yok kapasiten buymus vs. Daha neler neler..Neyse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Droyts

İlk senende girenler stj.dr. oldu, bence geç kalmışsın. Her türlü yeniden sınava gireceksen vazgeçme,başarılar dilerim

Hayır hocam.3sınıfa geçtiler.
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibnisinai -- 21 Temmuz 2015; 11:07:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: terane94

tercih niye yapıyosun birader ? tıp istiyosan? değişik misin? Senden bi cacık olmaz.

zaten mucize oldu 5.senende kazandın diyelim. 6 senelik okulu 8-9 senede bitirme tehliken var. Görülen o ki tıp okuyacak kapasiten de yok. Tıp zordur,kazanınca bitmiyor yeni başlıyor.

Hocam 4.senem de kazanırsam dedim başlıkta 5 değil.

Yine de teşekkürler değerlendirmen için

• ibnisinai kullanıcısına yanıt
    Gördüm onu. Ona ihtimal vermeyip 5.sene gireceğini düşündüm. Trollük yapmıyorum yemin edebilirim --- > Benim bir tanıdığım 27 yaşında tıbbı kazandı. Ünversite mezunuydu (ytü -inşaat) Tıp hep aklında kalmış ondan 27 yaşında hazırlandı kazandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibnisinai

Sebebini de açıklar mısın hocam?

3 sene yapamamışsın bu sene bir de kırık obp ile mi yapacaksın.Üzerinde çok stres,baskı da olabilir sınav anında yine bir talihsizlik yaşayabilirsin o stresle.Beni eksileyenlere de söylüyorum saçmalamayın biraz mantıklı düşünün belki hayatın senin için farklı planları vardır tercih yaptın mı bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogzhn97 -- 21 Temmuz 2015; 12:09:32 >
  • Mourinhology kullanıcısına yanıt
    Direk mezun olduktan sonra pratisyen hekim olup 8bin lira maaş alıyorlar uzmanlık okumasına gerek yok . 3-4 bin lira alan doktor mu var ?? bilip bilmeden yanlış bilgilendirmeyin insanları.
  • quote:

Evet arkadaşlar geç mi?

Geçen 3 sene de naptınız 2 sene anlaşılabilir ama 3 sene de insan kazanır Kazanamıyorsa önemli sebepler yoksa çalışmıyor veya psikolojisi kaldıramıyor demektir Hecan vs derken İdealist olman güzel ama bir de gerçekler var Çevrende senin yaşındakilerin çalışma zamanına geliyor hani çevre baskısı da var Benim önerim 2 yıllık kazan devlete gir sonra tıpı düşün Çünkü böyle stres daha az olur
  • 96lıyım lise daha yeni bitti hedefim tıp ama 2.sene için çok çalışcam da sıkıntı şöyle yaşım çok çabuk geçiyor
  • Bu yaş konusu niye bu kadar takıntı ? Ayrıca geride kalan seneler neden kayıp zaman olsun ki yine de hayatın devam ediyor bi şekilde tecrübe ediniyosun

• Bir arkadaşım 5.senesinde yani bu sene kırık obp(21 puan) ile 14500 yaptı. Tıp gelecek inşallah
    sonuçta her şey sende bitiyor kazanırsın inşallah

• revolutionx kullanıcısına yanıt
    Arkadasiniz forumda mı hocam

• Zannetmiyorum hocam ama 4 yıl boyunca hep 16 bin civarında kalıyormuş

• melysve M kullanıcısına yanıt
    Hocam yas takintisinin sebebi maddiyat.artik para kazanmak istiyor insan

• 25 yaşındaki arkadaşım tıp 3 ten bırakıp eczacılığa geçti bu sene ecz 1.sınıftı yani geç değil ama kırık obp ile çok çok zor işin..
  • Geç değil

• Başka bölüm okumak isteseydin yaş sıkıntı olabilir okul bitince garanti bir iş de olman kesin değil, ama tıp okuduğunda 5-6 sene sonra hiç yoktan elin para görmeye başlayacak ve ülke şartlarına göre iyi paralar eline geçecek. Sen mezun olana kadar doktor ihtiyacı bitmez bitse de diğer bölümler gibi iş bulma noktasında sıkıntı çekmez.
  • UP Konu güncel arkadaşlar

Her türlü olumlu ve olumsuz görüşe hakaret olmadığı sürece açığım.

Daha sonra görüşlerinizle toplu bir değerlendirme yapacağım.

Herkes görüşünü bildirebilir sıkıntı yok.
  • Tıpı ne kadar istiyorsun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok istiyorum
  • quote:

Çok istiyorum

18de okuldan mezun olduysan şuan yaşın 21 olabilir diye düşünüyorum. Sıralamanız bedir bu sene hocam, tercih yaptınız mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.